Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ekipa. :hi: Nie ma to jak na chorobowym hehe :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kurfa ale ruch od rana w temacie:kox: Wszyscy chcą hamować:decayed:

Opublikowano

Ajtam ojtam pogoda do d*py to i nie chce sie nic robic, nawet klikac w tego durnego smartfona :P kto ma dojscie do pelnej wiazki Bose ( jakiegos handlarza) bo nie che mi sie juz kabli DIY zabardzo klasc. Ile mozna dac za taka wiazke sensownie?

Opublikowano

Hehe ja już za 2 tyg będę hamował dobrze. Hebelki się malują :decayed:

Opublikowano
Hehe ja już za 2 tyg będę hamował dobrze. Hebelki się malują :decayed:

tarcze i klocki ma?:whistling:

Opublikowano

:siema:

:kawa:

Opublikowano

A ma ma. W komplecie były :wink:

Opublikowano

A wymieniasz przewody hamulcowe z przodu na jakies nowe np w oplocie metalowym?

Opublikowano

Właśnie się nad tym zastanawiam bo jakiś czas temu miałem zmieniane i nie wiem czy dawać w oplocie czy zostawić te.

Opublikowano
Chlopaki potrzebuje temat o swapie pompy oleju w 2.0 tdi z 1,9 nie moge tego znalesc

Chopie podwieszony temat w dziale diesel 2.0 > http://a4-klub.pl/2-0-197/all-b7-likwidacja-walkow-wyrownowazajacych-silnika-2-0-tdi-swap-pompy-oleju-113704/

Opublikowano
Właśnie się nad tym zastanawiam bo jakiś czas temu miałem zmieniane i nie wiem czy dawać w oplocie czy zostawić te.

wymieniać!!

Opublikowano
Właśnie się nad tym zastanawiam bo jakiś czas temu miałem zmieniane i nie wiem czy dawać w oplocie czy zostawić te.

wymieniać!!

+1

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Podziękował. To coś poszukam co by do wymiany było wszystko. :wink:

Opublikowano

witam problem mam wyczulem luz na wahaczu okazalo sie ze do wymiany jest dolny prawa strona ten mniejszy i teraz jest pytanko bo ja ma orygnal wersje sline czy jest jeden rodzaj do kozy i sline ??? i czy warto placic za femfordera czy polecacie cos innego ??

Opublikowano

zapraszam :banan:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/instalacja-mat-grzewczych-tylnej-kanapay-recaro-330564/#post4288035

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

moze ktos zapodac numery oslon tarcz przod s4 b6/7

dziekuje:hi:

Opublikowano

Andrzeju gratuluje wątku i modu, jak się tak patrzy to samemu chce się mieć coś takiego u siebie :P

Opublikowano
zapraszam :banan:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/instalacja-mat-grzewczych-tylnej-kanapay-recaro-330564/#post4288035

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

moze ktos zapodac numery oslon tarcz przod s4 b6/7

dziekuje:hi:

znalazlem cos takiego 8E0615311C 8E0615312C :wink:

Opublikowano
witam problem mam wyczulem luz na wahaczu okazalo sie ze do wymiany jest dolny prawa strona ten mniejszy i teraz jest pytanko bo ja ma orygnal wersje sline czy jest jeden rodzaj do kozy i sline ??? i czy warto placic za femfordera czy polecacie cos innego ??

Ciezko powiedzieć. Na pewno bv ma inne wahacze a czy 1be to nie wiem. Trzeba by po vin sprawdzić gdzieś:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.