Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wadnej oszukisto gdzie mój czujnik ? czekam już nie wiadomo jak długo i nie ma nic :grin::grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wadnej oszukisto gdzie mój czujnik ? czekam już nie wiadomo jak długo i nie ma nic :grin::grin::grin::grin::grin:

Pewnie za 40zł :polew:

Opublikowano

Józek opisz go w odpowiednim dziale:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Józek opisz go w odpowiednim dziale:decayed::decayed::decayed:

Właśnie się zastanawiam nad tym, wczoraj kupiłem za gruby hajs czujnik i jeszcze go nie ma, co on sobie myśli że jak długo mam czekać :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

No dokładnie powinien być w ten sam dzień i to jeszcze za 20 zł :grin:

Opublikowano

Hehe kierwa mi domin powiedział ze dopiero w poniedziałek wyśle bnsa. Napewno coś kreci. Już go smaruje w temacie hahaha :polew:

Opublikowano
kaju przycisk doszedł ?

więcej bez Ciebie nie chleje. zapomniałem Ci napisać, dotarł cały i zdrowy :buziak::kwiatek:

Opublikowano
No dokładnie powinien być w ten sam dzień i to jeszcze za 20 zł :grin:

Zdarł ze mnie strasznie :kwasny: musiałem po siano do bociana na prędkości lecieć, klimy nie ma w aucie przez to aż dupe mam spoconą :grin::grin::grin:

Opublikowano

Było mieć Recaro:grin:

Opublikowano
No dokładnie powinien być w ten sam dzień i to jeszcze za 20 zł :grin:

Zdarł ze mnie strasznie :kwasny: musiałem po siano do bociana na prędkości lecieć, klimy nie ma w aucie przez to aż dupe mam spoconą :grin::grin::grin:

przynajmniej wiesz po co masz tam rowa :grin:

Opublikowano
Było mieć Recaro:grin:

recaro jest świetne :jerk::wink:

Opublikowano

Ile w aso kosztuje grile s4 ?

Opublikowano

kaju pijaku :naughty::banan::banan::banan:

Opublikowano
Ile w aso kosztuje grile s4 ?

419zl ostatnio u mnie sie pytalem.

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Oczywiscie sztuka

Opublikowano
No dokładnie powinien być w ten sam dzień i to jeszcze za 20 zł :grin:

Zdarł ze mnie strasznie :kwasny: musiałem po siano do bociana na prędkości lecieć, klimy nie ma w aucie przez to aż dupe mam spoconą :grin::grin::grin:

Jak to chociaż na gdyby hajs ludzie naciagam a nie jak Ty amatorze na 40zl:przebiegly:

Opublikowano

W takim razie sprzedam góre i dól nowe za 600. Chetni?

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

IMG_20140329_193129_1.jpg

Opublikowano
W takim razie sprzedam góre i dól nowe za 600. Chetni?

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

http://s12.postimg.org/afp7fie89/IMG_20140329_193129_1.jpg

czarny czy chrom ?

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

a już widać, to nie chce :decayed:

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

No dokładnie powinien być w ten sam dzień i to jeszcze za 20 zł :grin:

Zdarł ze mnie strasznie :kwasny: musiałem po siano do bociana na prędkości lecieć, klimy nie ma w aucie przez to aż dupe mam spoconą :grin::grin::grin:

Jak to chociaż na gdyby hajs ludzie naciagam a nie jak Ty amatorze na 40zl:przebiegly:

To się zgadza, ja to muszę się sporo nauczyć jeszcze :decayed:

Opublikowano
kaju pijaku :naughty::banan::banan::banan:

z tym pijakiem to :cicho: jakoś ostatnio zacząłem gwałcić replay piosenek Paula McCartney'a :wink: płyte sobie szykuje do wypalenia na trase z jego (i ogółem w tych klimatach) kawałkami

Opublikowano

Asz Ty to przewrot jesteś:facepalm: Trza było pisać ze będziesz wymieniał olej i filtry to bym Ci dzisiaj wrzucił to samo w podobnej kasie:decayed:

Wandej Ty kiedyś wjebane dostaniesz :wallbash:

a tak serio to za jakiś czas będę to wymieniał to się zgłoszę, jak dasz dobry rabat :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.