Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zaraz trza do realnego swiata wracac.

za B6D i mojego ex czarnucha

http://s28.postimg.org/kmvnnx4g9/image.jpg I za octaviusza :dancing:

mordo pamietasz o tym co masz zrobic jak wrocisz:baseball:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aahahaha Tomkowi kończy się cierpliwość, czyżby chodziło o tunel? :grin:

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

to tak jak moja Monika :grin:

Opublikowano
aahahaha Tomkowi kończy się cierpliwość, czyżby chodziło o tunel? :grin:

widze w temacie jestes:grin::decayed:

Opublikowano
za octaviusza

ja yhym, genau. za ten płasz wpuszczony w spodnie :sarcastic:

Opublikowano

Za plaszcz siup. Teraz rum z cola.

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

czym handlujesz??

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

czym handlujesz??

białe, zielone, pixy :grin:

Opublikowano
Zaraz trza do realnego swiata wracac.

za B6D i mojego ex czarnucha

http://s28.postimg.org/kmvnnx4g9/image.jpg I za octaviusza :dancing:

Brzuch opaliles? Ją oferuje darmowe opalanie w truskawkach:kox:

Opublikowano
Zaraz trza do realnego swiata wracac.

za B6D i mojego ex czarnucha

http://s28.postimg.org/kmvnnx4g9/image.jpg I za octaviusza :dancing:

Brzuch opaliles? Ją oferuje darmowe opalanie w truskawkach:kox:

Edyta coś tu się wydało :naughty:

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

czym handlujesz??

Ja nie handluje pracuje w Liberty Motors i w IC :)

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

czym handlujesz??

białe, zielone, pixy :grin:

Do tego jeszcze spirit i cigarety:kox:

Marcin się w płaszczu opala:polew:

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

czym handlujesz??

białe, zielone, pixy :grin:

Do tego jeszcze spirit i cigarety:kox:

Marcin się w płaszczu opala:polew:

:nabijasie:

Opublikowano

Wie co mówi bo z branży :P

:grin:

Opublikowano
Zaraz trza do realnego swiata wracac.

za B6D i mojego ex czarnucha

http://s28.postimg.org/kmvnnx4g9/image.jpg I za octaviusza :dancing:

Brzuch opaliles? Ją oferuje darmowe opalanie w truskawkach:kox:

Edyta coś tu się wydało :naughty:

co wy znowu chcecie :whistling:

Opublikowano

Gdzieś tu kiedyś widziałem że ktoś miał tubę z Q5 u siebie w kole zapasowym. Może ktoś cyknąć fotę jak ona jest dokładnie zamontowana.

Opublikowano
Gdzieś tu kiedyś widziałem że ktoś miał tubę z Q5 u siebie w kole zapasowym. Może ktoś cyknąć fotę jak ona jest dokładnie zamontowana.

Wladi parówa :decayed:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Edytka i ja też mamy tube z Q5 ;) w moim profilu masz wątek o mojej Adi i jest tam fota z zamontowaną tubą, u mnie akurat w dojazdówce 17''

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

aahahaha Tomkowi kończy się cierpliwość, czyżby chodziło o tunel? :grin:

widze w temacie jestes:grin::decayed:

Tomek śledczy śledzi prawie wszystko na tym forum i poza nim i jest pamiętliwy co tu ujrzał :whistling:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

który to tak płakał chyba we wtorek, że ułamała się mu klameczka w podłokietniku i szuka takiej z amelinium? daje linka:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-327165/

Opublikowano
:bry: no to dzis do szpitala

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.