Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
f*ck dzisiaj chyba z 10 razy przekręcałem kluczyk nim zaskoczył rozrusznik. Nie dobrze. :facepalm: Trzeba coś działać. Byle do piątku wytrzymało.

a mi się urwała dzisiaj klamka od klapy podłokietnika :doh::facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku :grin:

Opublikowano
Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku :grin:

Ja na 5 :grin:

Opublikowano
Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku :grin:

Ja na 5 :grin:

5 nie przekraczając 90km/h :decayed:

Opublikowano

miszka - kup sobie z amelinium tą klamkę to będziesz miał spokój :wink:

józek no to wierć te dziurasy i spryskaj blache ocynkiem w sprayu :decayed:

Patryk pokonujesz 1500km na jednym baku? spoko, moja siora ma B5 1,9tdi ale z 5 biegami i niestety po drodze musi przytankować, ale ona musi pokonac całą PL i całą NL więc zapewne troszku więcej km no i te nieszczesna 5 biegówka robi swoje "zło" :thumbdown:

Opublikowano
miszka - kup sobie z amelinium tą klamkę to będziesz miał spokój :wink:

no właśnie nie mogę tego znaleźć a szukajka mi jakieś głupoty wywala

Opublikowano

Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć:jerk:

Opublikowano
Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć:jerk:

nie ma takiego czegoś jak wymiana gumy drążków stabilizatora , trzeba wymienić całe końcówki , a gumy to są na stabilizatorze :wink:

Opublikowano
Patryk pokonujesz 1500km na jednym baku? spoko, moja siora ma B5 1,9tdi ale z 5 biegami i niestety po drodze musi przytankować, ale ona musi pokonac całą PL i całą NL więc zapewne troszku więcej km no i te nieszczesna 5 biegówka robi swoje "zło" :thumbdown:

Ja mam niecałe 1100 km :decayed: Przez NL mam ok 180 km więc przepisówka cały czas, a w PL to ok 220 km to się leci jak się podoba bo już swój kraj, swoje miśki i nie trzeba w razie czego płacić mandatu na miejscu hehe. Lekko ponad 600 km jest przez DE i jak jest 120 to lece 120 przepisówa ale jak nie ma ograniczenia to pogonie czasem 180 a tak to 130-140 spokojnie bez pośpiechu w sumie też przepisowo hehe. No chyba że jadę na weekend w jakiejś sprawie i nie ma czasu to się ciśnie non stop to przed granicą PL jeszcze muszę dolać bo wciągnie troszkę. :wink:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

no właśnie nie mogę tego znaleźć a szukajka mi jakieś głupoty wywala

Ogólnie bym powiedział że ta nasza forumowa szukajka troszkę niedomaga :kwasny:

Opublikowano
Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć:jerk:

nie ma takiego czegoś jak wymiana gumy drążków stabilizatora , trzeba wymienić całe końcówki , a gumy to są na stabilizatorze :wink:

Przyjrzałem się teraz i chodzi o to coś w kształcie litery C, więc trzeba to wymienić całe? Jakaś dobra firma która to produkuję? I czy trzeba wymienić parami?

Opublikowano

Miszka, jemu chodzi raczej o te przy mocowaniach do nadwozia :wink:

Opublikowano
Miszka, jemu chodzi raczej o te przy mocowaniach do nadwozia :wink:

Ty Januszu pamiętam wymieniałeś gumy od staba z tyłu, dużo to kosztuje?

Opublikowano
Miszka, jemu chodzi raczej o te przy mocowaniach do nadwozia :wink:

Ty Januszu pamiętam wymieniałeś gumy od staba z tyłu, dużo to kosztuje?

Nie stać cię :decayed:

Chyba 16zl szt.

Opublikowano
Miszka, jemu chodzi raczej o te przy mocowaniach do nadwozia :wink:

Ty Januszu pamiętam wymieniałeś gumy od staba z tyłu, dużo to kosztuje?

Nie stać cię :decayed:

Chyba 16zl szt.

Karwa skąd ja tyle sztosu wezmę :kwasny:

:polew:

Opublikowano
Pany wiecie gdzie mogę kupić zestaw uszczelek (mam ich numery) do egr i do dolotu? Bo będę zabierał się za czyszczenie egr. Pisałem do sklepu getem ale od tygodnia zero odpowiedzi :facepalm:

Ja normalnie - tzn po numerach - zamówiłem na getem tyle że czekałem 3 tygodnie..

Opublikowano

chory człowiek

Opublikowano

Wandej PW

Opublikowano
Gosciu nie pytam ile kosztuje pytam o nr katalogowy ;)

Sent from my телефон

Tej, ja wiem że Cię stać ale to nie do ciebie było :decayed:

Opublikowano

chory człowiek

Pokazuje tylko jak bardzo nieudolna jest polska policja :decayed: Po paru minutach ścigania zatrzymują go i "DOBRY WIECZÓR, POPROSZĘ DOKUMENTY" :facepalm::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Gosciu nie pytam ile kosztuje pytam o nr katalogowy ;)

Sent from my телефон

Tej, ja wiem że Cię stać ale to nie do ciebie było :decayed:

Masz jakieś numerki tego szajsu?

Opublikowano

Dokładnie, wyciągnąć z auta na glebę , skuć go i do auta :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.