Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiazki do luster b6-clh wlacznik auto i fotochrom na boki :wink:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

musze sie kimnac cos teraz a pozniej trzeba wyrezac wiazke do grzanych dupek na tyle :kox: i skonczyc pdc i kontrole cisnienia

Opublikowano
wiazki do luster b6-clh wlacznik auto i fotochrom na boki :wink:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

musze sie kimnac cos teraz a pozniej trzeba wyrezac wiazke do grzanych dupek na tyle :kox: i skonczyc pdc i kontrole cisnienia

Cykni mi PW ile za wiązkę bo chyba wiem kto chciał :decayed:

Opublikowano
wiazki do luster b6-clh wlacznik auto i fotochrom na boki :wink:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

musze sie kimnac cos teraz a pozniej trzeba wyrezac wiazke do grzanych dupek na tyle :kox: i skonczyc pdc i kontrole cisnienia

Cykni mi PW ile za wiązkę bo chyba wiem kto chciał :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/wiazka-lustro-b6-331319/

:wink:

Opublikowano
Opublikowano
Koledzy pomóżcie, w którym miejscu znajduje się tylny głośniczek PDC w sedanie?

Pod Polka

pytalem o to samo w zeszlym tyg ale dziekuje teraz juz wiem :decayed:

To znaczy? ;)

Opublikowano
A takie pytanko jeszcze mam.. jak mam lusterko fotochrom z clh to musze mieć ten panel do regulacji wysokości swiatłem z clh żeby światła podłączyć? czy nie koniecznie...

A wiazki od lustra do clh nie chcesz? Pelna opcja zrobiona

clh wlacznik auto fotochromy wew i zew :decayed:

Domin już przewidział takie wyjście i jak mi montował lusterko poleciał z dodatkowymi kabelkami do lusterek zewnętrznych...:hi:
Opublikowano

Zostaw egr ,tylko go zaślep ,bo nie będziesz miał klapy gaszącej i przy gaszeniu będzie telepało

Opublikowano

Zostaw egr ,tylko go zaślep ,bo nie będziesz miał klapy gaszącej i przy gaszeniu będzie telepało

W sumie racja, ale cały zarzygany olejem jest ten EGR - wyczyszczę i powinno na jakiś czas starczyć.

Opublikowano

Panowie idzie wywiercić dziury w klapie żeby przymocować lotkę w nie oryginalnej klapie ? wiem że można piłować te bolce. ale czy idzie wywiercić te otwory i normalnie to przykręcić ?

Opublikowano

Idzie, tylko kup dobre wiertlo.

Opublikowano
Idzie, tylko kup dobre wiertlo.

a to luzik, mam bardzo ogarniętego chłopa który będzie mi to robił :wink:

Opublikowano

najlepiej gdyby mial wiertarke na stojaku jakims, zeby rowno szlo

Opublikowano

ważne że jest możliwość wywiercenia otworów, resztą on się zajmie, chłop nieziemsko ogarnięty także jestem spokojny o to :wink:

Opublikowano

eee tam planujesz pokonywać prędkości ponaddźwiękowe, że chcesz wiercić? ja dałem na klej do okien i trzyma na amen :banan:

Opublikowano

lubię jak jest coś zrobione jak oryginał :wink:

Opublikowano

f*ck dzisiaj chyba z 10 razy przekręcałem kluczyk nim zaskoczył rozrusznik. Nie dobrze. :facepalm: Trzeba coś działać. Byle do piątku wytrzymało.

Opublikowano
lubię jak jest coś zrobione jak oryginał :wink:

tylko dobrze żeby czymś te wywiercone dziury zabezpieczyć bo jak sie dostanie tam woda to zacznie ruda wyłazić :whistling:

Opublikowano

Zostaw egr ,tylko go zaślep ,bo nie będziesz miał klapy gaszącej i przy gaszeniu będzie telepało

W sumie racja, ale cały zarzygany olejem jest ten EGR - wyczyszczę i powinno na jakiś czas starczyć.

Jak go zaślepisz to przestanie rzygać olejem

Opublikowano
lubię jak jest coś zrobione jak oryginał :wink:

tylko dobrze żeby czymś te wywiercone dziury zabezpieczyć bo jak sie dostanie tam woda to zacznie ruda wyłazić :whistling:

tak, tak wiem, dzięki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.