Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To na własny użytek do testów :wink: Jeszcze raz dzięki :drinks:

nie ma problemu :hi:

może kiedyś będzie okazjon :drinks::drinks:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

co to za guzik S? SZATAN? :naughty:

Też mam taki i użyłem go do tego :naughty:

to u mnie chyba coś nie działa :polew::decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:siema: Edytko zyje zyje, troche miotało mną po przebudzeniu ale mocna kawa robi swoje ;)
Opublikowano

Koledzy mam kabel VAG106 ale gdzies zapodziała mi się aplikacja. Pomoze ktoś?

Opublikowano

pany jak by ktoś był zainteresowany mam na sell leda w idealnym stanie z audi tts 2013 wersja usa

brak pinu , no i trzeba ją przekodawać z US na EU

$_57.JPG

$_57.JPG

a tu link do aukcji na yebayu

AUDI TT TTS TTRS GENUINE RNS-E PU MEDIA LED SAT NAV DVD GPS NAVIGATION SYSTEM | eBay

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Dla forum 310f (około1500 zlociszy) + koszt wysyłki

Opublikowano

BooM BooM Raise Your Hands

:banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Miszka Fajna ta zabaweczka, z panelem do podmianki z tym z A4 nie byloby problema, ale gdzie znalezc szpeca co by ogarnal i przekodowal na EU

Opublikowano
BooM BooM Raise Your Hands

:banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Miszka Fajna ta zabaweczka, z panelem do podmianki z tym z A4 nie byloby problema, ale gdzie znalezc szpeca co by ogarnal i przekodowal na EU

Tak wystarczy panel przełożyć zakodować i lata.

odnośni przekodowania to ja niby mam wiedze jak to zrobić , ale potrzebny jest pin , bo trzeba wejść w enginering mode .

W aso za pin 100f mi kszykneli zdzieruchy

:facepalm:

Sam bym ją odpinował ale softy które posiadam do odpinowywania nie działają bo są robione na softach EU , a nawi takich nie przyjmuje

Opublikowano

Kurde mam klienta na tt tylko żeby już ogarnięta była :doh::doh:

Opublikowano
Kurde mam klienta na tt tylko żeby już ogarnięta była :doh::doh:

wrociles juz do PL?

Opublikowano
Kurde mam klienta na tt tylko żeby już ogarnięta była :doh::doh:

panie jak by ogarnięta była to juz dawno by poszła za 500F + :wink:

takie sztuki na jebayu po 800f chodzą :naughty:

Opublikowano

ja wiem.

ja mam swoje za 2200 jak coś :wink:

powiem wam że jak wchodzę na forum i widzę jak chłopaki rezają swoje b6 to aż mnie buły ściskają- już mam uzgodnione że za 2lata wracam do budy tylko kwestia czy sedan czy trumniak-jeszcze rozkminię temat. teraz szukam już taniego recaro do b6/7.

Opublikowano

jak by kto chciał to mam też na sell zwykłego rns-e z pinem , mapami 2014 , menu pl z sds , vim hack i potrzebnym okablowaniem i anteną .

200F (1000zł) + wysyłka dla forum, jedyny minus to potrzebny wyświetlacz , bo ten co jest się skończył :decayed:

Opublikowano

Pany w których blokach sprawdzić ciśnienie w klimie vcdsem?

Opublikowano
Pany w których blokach sprawdzić ciśnienie w klimie vcdsem?

a jak już ktoś na to odpowie to ja bym chciał wiedzieć jakie ono powinno być :wink:

Opublikowano

Bez pracy 6 a w czasie 11-13 pod obciążeniem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Bez pracy 6 a w czasie 11-13 pod obciążeniem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:hi:

Opublikowano

bez pracy 6 czyli na wyłączonym klimatroniku tak? oraz 11-13 przy włączonym silniku i włączonej klime na max obrotach i temp na low jo?

Opublikowano

Tak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.