Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurfa ale ciężko ten zderzak tylny się rozpina z dokladka:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Haha dzialaj dzialaj troszke idzie napocic sie, ale ja dalem rade rok temu w kwietniu na trawniku, latem jak nagrzany to powinno latwiej odchodzic ;)

Opublikowano

wandej utnij i po problemie:decayed:

a swoja droga to widzieliscie okazje roku??koles wystawil tylni zderzak od S4 za cale 1700 zeta:doh:niezly price:decayed:

Opublikowano
wandej utnij i po problemie:decayed:

a swoja droga to widzieliscie okazje roku??koles wystawil tylni zderzak od S4 za cale 1700 zeta:doh:niezly price:decayed:

no padłem w uj jak to zobaczyłem :polew:

Opublikowano
:facepalm::decayed:
Opublikowano

Chlopaki nawet skomentowali ta cene w watku sprzedazy tego cuda ze zlota. No i upomnial ich nasz wrclaguna. :D

Opublikowano

Po weekendzie do malowania:kox: tylko lucyfery mi się schowaly:decayed:

utazudy5.jpg

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
wandej utnij i po problemie:decayed:

a swoja droga to widzieliscie okazje roku??koles wystawil tylni zderzak od S4 za cale 1700 zeta:doh:niezly price:decayed:

no padłem w uj jak to zobaczyłem :polew:

jak zobaczylem to pomyslalem ze moze sprzedaje dwa kompletne zderzaki przod i tyl:grin:

jedno trzeba mu przyznac zna cene wartosci:decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Po weekendzie do malowania:kox: tylko lucyfery mi się schowaly:decayed:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/21/utazudy5.jpg

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

ty lucyfer zapodaj tam ultery 90mm i bedzie git:wink:

Opublikowano

Wandej kolor dokladki w pyte u mnie pasilby bez malunku ;) utnij koncowki i wspawaj fajne ulterki lub cos w ten desen

Opublikowano

Kurfa tylko na taśmę znalazlem chyba włosy siemiana:kwasny: Trauma jak c**j:kwasny:

Lucyfery chyba założeń takie jak piszecie i zostanie tylko listwy s-line i będzie:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to

Opublikowano
a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to

Lepiej pchnij mi je za 400zl:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to

Lepiej pchnij mi je za 400zl:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:polew:chyba moje wentylki:naughty:

Opublikowano

Rozpakowales pake ode mnie w ogole?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ale pogrom :decayed: 5-0

Opublikowano
Rozpakowales pake ode mnie w ogole?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

jedrek znajomy dopiero mi w niedziele dowiezie to do Norwegi z wieloma innymi gadzetami (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) i wtedy zaczne dalej modzic:decayed:dam ci znac jak bede mial w rekach paczkie od ciebie:decayed:

Opublikowano

no Szwajcarzy dostają w piz*..eczkę mają obronę tak dziurawą jak ser szwajcarski :grin:

Tomek, szczerze nie wiem po co malowałeś listwy S4, w ori są moim zdaniem najlepsze, a przy kolorze nadwozia Twojej niuni by wyglądało to ciekawie :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

uuuu 5:2 szwajcaria obudzila sie troszke pozno

Opublikowano

trochę za późno :decayed:

Opublikowano
no Szwajcarzy dostają w piz*..eczkę mają obronę tak dziurawą jak ser szwajcarski :grin:

Tomek, szczerze nie wiem po co malowałeś listwy S4, w ori są moim zdaniem najlepsze, a przy kolorze nadwozia Twojej niuni by wyglądało to ciekawie :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

uuuu 5:2 szwajcaria obudzila sie troszke pozno

spoko poprawimy i bedzie piz*encyjnie:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.