Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Do Grzybka do Brzeźna nie znasz pewnie pracował kiedyś w AZ ale Twoje koła od razu rzuciły mi się w oczy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Do Grzybka, hehe można powiedzieć że znam. Byłem u niego jakiś czas temu. Ustawiał mi synchro i takie tam duperelki. Równy gość:wink:

Dzisiaj nawet przejeżdzałem k. AllMotors - ruch, jak w Paryżu na wsi:grin:

A Ty co robiłeś w swoim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnice klimy wymieniałem, osuszacz, dławik, olej, filtry, dwa napinacze paska, paski to chyba tyle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale beka, bo tak przez myśl mi przeszło..." taka fajna audica, hmm pewnie do allmotors gna" Miałem później podjechać do nich, ale się nie wyrobiłem. Fajnego sedana też widziałem. Przejeżdżał k. groblewskiego, pewnie też od Grzybka:grin:

Jak będziesż u nich następnym razem, daj cyne, może uda się jakoś spiknąć na bajerkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko coś ogarniemy ale pewnie dopiero po wakacjach bo narazie nie planuje awarii:decayed:

Żartujesz??dotykalem twojego auta w allmotors:))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur...

stelaże foteli audi a4 b6 elektrycznie sterowane (4332359226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2 lata szukam takiego zestawu i akurat mi przeleciało obok nosa :doh:

Jakby ktoś coś gdzieś widział - chodzi o fotel kierowcy z pamięciami to dawać cynka bo to ostatni mod w moim A4, a towar mega deficytowy

zobacz o której wystawione a o której sprzedane :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nigdy nie mów nigdy......:wink:

My tu gadu, gadu, a co z moim pytaniem odnośnie gwintu z przodu, a z 1BV + springi sport na tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale beka, bo tak przez myśl mi przeszło..." taka fajna audica, hmm pewnie do allmotors gna" Miałem później podjechać do nich, ale się nie wyrobiłem. Fajnego sedana też widziałem. Przejeżdżał k. groblewskiego, pewnie też od Grzybka:grin:

Jak będziesż u nich następnym razem, daj cyne, może uda się jakoś spiknąć na bajerkę:wink:

Na VW mani będziesz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko coś ogarniemy ale pewnie dopiero po wakacjach bo narazie nie planuje awarii:decayed:

Żartujesz??dotykalem twojego auta w allmotors:))

Sent from my iPhone using Tapatalk

No fakt... ja jebie a już myślałem że limit na usterki wyczerpany:doh::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99.9%, tyle że wpadam na kilka godzinek w sobotę. Myślę, że tak 9-14. Ale miejsce możecie dla mojej padaczki zarezerwować, chętnie się w Wasze towarzystwo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też będę tylko w sobotę ale na cały dzień :wink: Prędzej pewnie żadnego spota nie ogarnę z moim udziałem w 3 mieście bo auta nie będę miał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na spoty też rzadko mam czas. Wiecznie coś innego wypadnie. VW mania, od wielu lat jest na pierwszym miejscu:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję skorzystać z okazji i jakąś wspólną sesyjkę ogarnąć na poboczu placu.....i do kalendarza, :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat wezmę :decayed: możemy też się umówić przed wjazdem gdzieś tam :wink: Wladi pewnie jest za, nie wiem kto tam jeszcze poleci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...