Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna tez podlaczyc kabel AUX do radyjka a do tego mp4 z 64gb pamieci i sluchac muzy :P moja sister tez zjezdza za miesiac na urlop z NL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A ja robie protest i montuje 1 din-ego Kenwooda nie byle jakiego ;) ;) zagraca mi szafe już od kilku miesiecy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi i mp3 nawet na fisie odpalisz. nie musisz wcale patrzeć na ekran navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku :P

Nie musisz mieć:wink: Fajnie jest wszystko zoobrazowsne na fisie. Chociaż w mieście raczej trza patrzeć na ekran:wink:

Kaju jak wątroba?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak dla mnie nic nie przebije Automapy, przy kazdej aktualizacji, nastepnego dnia ląduje to u mnie w smartfonie czy navi zewnetrznej i nie musze martwic sie, ze soft w urzadzeniach nie przyjmie mi nowej wersji map :) czekam na wiązkę BOSE od kolegi z forum i w najbliższy weekend zabieram się za montaż, brakowało mi jednak mocy w głosnikach przednich drzwi, zwłaszcza przy większym podbiciu basu pierdziały bo wzmak z radia nie wyrabiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel wystarczy w rns-e świeża plyta co roku i na pewno nie zbladzisz:ko: Po za tym nic nie wisi nie spada nie brudzi szyby ani nie musisz tego ladowac. Jak navi ma coś do powiedzenia to przycisza się muzyka:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

poranek zapowiada sie ciekawie :dancing:

iyZyYcA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku :P

Nie musisz mieć:wink: Fajnie jest wszystko zoobrazowsne na fisie. Chociaż w mieście raczej trza patrzeć na ekran:wink:

Kaju jak wątroba?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

pozdrawia Twoją :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo musi ruchac ten fedor:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany od pewnego czasu dopada mnie symptom włącznika świateł tzn. nie raz dłużej zakręci jak światła są w pozycji 0 , a pali od strzała jak przekręce pokrętłem na np pozycyjne . Czy wymiana włącznika pomoże czy to raczej gdzieś głębiej siedzi ?

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

I czemu tak sie dzieje . Włącznik mam ori od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że było , ale za nic nie mogę tego znaleźć . Dlatego spytałem :wink:

Dzięki Domin :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany od pewnego czasu dopada mnie symptom włącznika świateł tzn. nie raz dłużej zakręci jak światła są w pozycji 0 , a pali od strzała jak przekręce pokrętłem na np pozycyjne . Czy wymiana włącznika pomoże czy to raczej gdzieś głębiej siedzi ?

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

I czemu tak sie dzieje . Włącznik mam ori od nowości

kurcze jeszcze nigdy o tym nie słyszałem i jestem w szoku że tak jest :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam chlopaki, mam zamiennik i czasami odpali od 1 strzala a czasami musi troche zakrecic by odpalil sie, takze nie wiem czy to wina pokretla. Ale jak tak mowicie, to ja sprawdze i na ori i na zamienniku sposob z ustawieniem na 0 oraz na pozycyjnych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek bo za młody jestes ;)

Sent from my телефон

zapytaj kaja , najlepszy rocznik :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj załadować klime i ...

została sprawdzona szczelność z czynnikiem uv , okazało się ze jest rozszczelnienie na łaczeniach z chłodnicą klimy i wymienili dwa oringi. Zapłaciłem 40f za wsio + własny wkład w wymianę dławika i osuszacza 30f , czyli razem 70f i na szczęście jak sie dowiedziałem kompresor bardzo zdrowy i jeszcze długo polata . Dodam że w porównaniu co było przed awarią to teraz przy ustawieniu 19 już czuć lodówkę a na ustawieniu LOW jest zimno aż gryzie w gardło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...