Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No bywam bywam :) ale i czasem sie bywa na ojcowiznie :) :)

Trzeba było wyemigrować zeby na razenia chajsy nie brakło ;)

to do stavanger zalec panie rezaczu:decayed:

Tylko łikenda będę miał wolnego i ładna pogoda i będę :) :)

Trza obczaic tego preikestolen-a waszego :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko Panowie, a teraz dość śmieszna sytuacja jaka przytrafiła mi się właśnie dzisiaj w Birmingham (Anglia).

Los zmusił mnie na emigracje z naszego "pięknego" kraju, ale nie o tym mowa. Jakiś czas temu dowiadywałem się o akcji wymiany cewek w poszczególnych modelach naszych aut, większość z Nas na pewno wie o co w tym wszystkim chodzi. Ale do celu... Marcin z forum dodzwonił się do oddziału Audi w Polsce i oczywiscie kwalifikuje sie do darmowej wymiany w kraju, ale spróbowałem wymienić tu w Anglii. 2 tygodnie temu zajechałem do salonu Audi, który mieści się w Tamworth pod Birmingham, bo tam akurat byłem przy okazji i szanowny Pan który zajął się moją sprawą stwierdził, że po 2 tygodniach znajdzie się dla mnie miejsce i dojdzie do wymiany. Dzisiaj odwiedziłem salon, doszło "niby" do wymiany cewek. Ale po powrocie do domu myślę, zobaczę sobie jak to wygląda, zdjąłem pokrywę silnika i co ? d*pa ... cewki jak wyglądały na te same tak i wyglądają obecnie. Zarówno plastiki od góry i wewnątrz cewki nie wyglądają na nówki sztuki. W papierach zostało napisane, że cewki są wymienione, do tego symbol 28E9 (akcja wymiany) Sprawę zgłosiłem do głownego oddziału ktory zajmuje się reklamacjami i maja sie do mnie jutro odezwac w sprawie mojego niezadowolenia... Jakieś rady? Sugestie ? Dla mnie to porażka...

Myślałem, że podejdą do tego z pełnym profesjonalizmem, ale widzę że Polak za granicą jest nikim. Tym bardziej, że jestem tu polskim autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz współczuję, ja niestety nie mam znajomego mechanika, i mając ori części - pełny rozrząd, wolałem pojechać z autem do salonu Fiata, gdy mogłem pojechać do Skody. W salonie FIata oświadczyłem, że autem zamierzam jeździć kolejne 5-7lat i dlatego zainwestowałem w ori części, jak też zasugerowałem, że przyjdzie mi jeszcze raz wymienić w tym aucie rozrząd. (to po to by nie kusiło nieuczciwego typa) . Jak okazało się, musialem oczywiscie wymienic dodatkowo napinacz paska alternatora (dali zamiennik) oraz ponoc jakis przewod gumowy byl sparciały (mechanik po zdjęciu przodu auta ruszyl jakis przewod i ten sie posypał i trzeba bylo wymienic na nowy zbrojony (na fakturze wyceniony został ten element) tylko, że ja nie dopatrzyłem się nigdzie nowego wężyka w komorze silnika, oczywiscie odbierajac auto po 16:00 mechanika ktory mi to robil juz nie bylo wiec kierownik dzialu oddajac fakture i kluczyk nie bylby w stanie powiedziec, który to byl przewod. zreszta porysowali mi jedna fele z przodu bo nie potrafil ktos zdjac dekielka przy wymianie koncowek drążka kier.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie zrobic na gwarancji blotniki

zaczely sie bable pokazywac to pojechalem do aso i umowilem sie na wizyte ze specjalista, obejrzal i zakealifikowalo sie to do wymiany

nie obylo sie bez kosztow (wklad wlasny) 300 funtow przy calosci 1000 gdzie nowki blotniki dostalem

ogolnie jestem zadowolony bo problem rdzy zniknal

co do kolegi i wymiany cewek to mogles poprosic o te stare zeby ci pokazali bo ja zawsze jak cos wymieniam to pytam czy moge stare elementy obejrzec bo chcialem zobaczyc jak Zle to wygladalo

kloc sie o swoje bo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: z rana.

Czas na kawulca.

---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:25 ----------

Siemanko Panowie, a teraz dość śmieszna sytuacja jaka przytrafiła mi się właśnie dzisiaj w Birmingham (Anglia).

Los zmusił mnie na emigracje z naszego "pięknego" kraju, ale nie o tym mowa. Jakiś czas temu dowiadywałem się o akcji wymiany cewek w poszczególnych modelach naszych aut, większość z Nas na pewno wie o co w tym wszystkim chodzi. Ale do celu... Marcin z forum dodzwonił się do oddziału Audi w Polsce i oczywiscie kwalifikuje sie do darmowej wymiany w kraju, ale spróbowałem wymienić tu w Anglii. 2 tygodnie temu zajechałem do salonu Audi, który mieści się w Tamworth pod Birmingham, bo tam akurat byłem przy okazji i szanowny Pan który zajął się moją sprawą stwierdził, że po 2 tygodniach znajdzie się dla mnie miejsce i dojdzie do wymiany. Dzisiaj odwiedziłem salon, doszło "niby" do wymiany cewek. Ale po powrocie do domu myślę, zobaczę sobie jak to wygląda, zdjąłem pokrywę silnika i co ? d*pa ... cewki jak wyglądały na te same tak i wyglądają obecnie. Zarówno plastiki od góry i wewnątrz cewki nie wyglądają na nówki sztuki. W papierach zostało napisane, że cewki są wymienione, do tego symbol 28E9 (akcja wymiany) Sprawę zgłosiłem do głownego oddziału ktory zajmuje się reklamacjami i maja sie do mnie jutro odezwac w sprawie mojego niezadowolenia... Jakieś rady? Sugestie ? Dla mnie to porażka...

Myślałem, że podejdą do tego z pełnym profesjonalizmem, ale widzę że Polak za granicą jest nikim. Tym bardziej, że jestem tu polskim autem...

O kur..na toż to skandal :doh: . Ja tu predzej widzę sytuację że,pewnie sobie pomysleli- E gość pewnie nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wracając do opowieści kolegi wyżej , to współczuje ale nie od dziś wiadomo że te serwisy i mechaniory w Anglii to paprochy , leniwe nieroby i naciągają każdego kto sie nie zna . Ja w histori mojego furacza (już ponad 3 lata) byłem może dwa razy na ustawieniu zbieżności a tak to wszystko robię sam. Wiem, nie każdy ma do tego rękę ale ja już bym wolał oddać furacza przysłowiowemu panu Heniowi niż dać jakiemuś niedorobionemu angolowi , bo nie jedno już słyszałem i widziałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyklejsza pleśń je dopadła , masakra , a tego raczej już sie nie da naprawić , no chyba że nowy materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis paczuszki z gratami maja przyjsc...kolejne rezanko sie szykuje:banan2::banan2::dancing::dancing::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: obszyło by się :decayed:

:naughty:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

dzis paczuszki z gratami maja przyjsc...kolejne rezanko sie szykuje:banan2::banan2::dancing::dancing::dancing:

a ja dzisiaj wymieniam osuszacz bo już przyszedł właściwy, zakładam pasek i jadę nabić klimę. Zobaczymy co wyszło z tego mojego własnego serwisu :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede robil serwis klimy w sierpniu

odgrzybianie itp

poza tym lista rzeczy co roboty przy aucie na sierpien jest dlugaaaa

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Miszka

bookoj i nie gadaj ze masz inny termin :thumbup:

Dover to Dunkirk, Sat, Aug 2, 2014 at 04:00

2 adults

Dunkirk to Dover, Sun, Aug 17, 2014 at 23:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak na razie chyba nic wielkiego nie będę działał , chciałbym tylko pomalować przód tzn. zderzak i błotniki no i może progi bo juz mi się powoli ser szwajcarski robi od kamyczków ale boję się to oddać jakiemuś paprochowi. Z drugiej strony u mnie w porządnych lakierniach wołają 150F za element :doh::doh::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede robil serwis klimy w sierpniu

odgrzybianie itp

poza tym lista rzeczy co roboty przy aucie na sierpien jest dlugaaaa

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Miszka

bookoj i nie gadaj ze mas zinny termin

Dover to Dunkirk, Sat, Aug 2, 2014 at 04:00

2 adults

Dunkirk to Dover, Sun, Aug 17, 2014 at 23:59

ja już panie zabukowany mam

Dover do Dunkierki 24 lipiec 22:00

i powrót 20 sierpień 22:00

miesiąc :banan::dance::dance2::drunk::drunk::drinks::drinks::beach::beach::beach::beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...