Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najzwyklejsza pleśń je dopadła , masakra , a tego raczej już sie nie da naprawić , no chyba że nowy materiał

Opublikowano

Wyświechtana już jest :grin::grin:

Opublikowano
:slina: obszyło by się :decayed:
Opublikowano

dzis paczuszki z gratami maja przyjsc...kolejne rezanko sie szykuje:banan2::banan2::dancing::dancing::dancing:

Opublikowano
:slina: obszyło by się :decayed:

:naughty:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

dzis paczuszki z gratami maja przyjsc...kolejne rezanko sie szykuje:banan2::banan2::dancing::dancing::dancing:

a ja dzisiaj wymieniam osuszacz bo już przyszedł właściwy, zakładam pasek i jadę nabić klimę. Zobaczymy co wyszło z tego mojego własnego serwisu :kox: .

Opublikowano

ja bede robil serwis klimy w sierpniu

odgrzybianie itp

poza tym lista rzeczy co roboty przy aucie na sierpien jest dlugaaaa

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Miszka

bookoj i nie gadaj ze masz inny termin :thumbup:

Dover to Dunkirk, Sat, Aug 2, 2014 at 04:00

2 adults

Dunkirk to Dover, Sun, Aug 17, 2014 at 23:59

Opublikowano

ja jak na razie chyba nic wielkiego nie będę działał , chciałbym tylko pomalować przód tzn. zderzak i błotniki no i może progi bo juz mi się powoli ser szwajcarski robi od kamyczków ale boję się to oddać jakiemuś paprochowi. Z drugiej strony u mnie w porządnych lakierniach wołają 150F za element :doh::doh::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ja bede teraz placil za element 400zl ale u fachowca nie u partacza [emoji6]

Opublikowano
ja bede robil serwis klimy w sierpniu

odgrzybianie itp

poza tym lista rzeczy co roboty przy aucie na sierpien jest dlugaaaa

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Miszka

bookoj i nie gadaj ze mas zinny termin

Dover to Dunkirk, Sat, Aug 2, 2014 at 04:00

2 adults

Dunkirk to Dover, Sun, Aug 17, 2014 at 23:59

ja już panie zabukowany mam

Dover do Dunkierki 24 lipiec 22:00

i powrót 20 sierpień 22:00

miesiąc :banan::dance::dance2::drunk::drunk::drinks::drinks::beach::beach::beach::beach:

Opublikowano

o to gites :decayed:

ja bym zrobil 3 tyg ale moja dostanie tylko 2 wiec niestety lipa choc nie powiedziane ze moze na tydz dluzej zostane a ona wroci samolotem jak cos :decayed:

Opublikowano
Ja bede teraz placil za element 400zl ale u fachowca nie u partacza [emoji6]

też myślę w polandzie to ogarnąć i myślę za 1000zł dało by się to ogarnąć żeby wyglądało jak trzeba

Opublikowano

Chyba poszła w ruch jakaś silna chemia i wybarwiło materiał :facepalm:

Opublikowano
o to gites :decayed:

ja bym zrobil 3 tyg ale moja dostanie tylko 2 wiec niestety lipa choc nie powiedziane ze moze na tydz dluzej zostane a ona wroci samolotem jak cos :decayed:

to może zabiore graty i się zrobi w końcu ten mce-f , włącznik i resztę :naughty:

oczywiście z akcentem na :drinks::drunk: , jak to na urlopie :decayed::wink:

Opublikowano

jednego pacjenta na to juz mam wiec w sumie moze i drugi sie trafi jak czas pozwoli :decayed:

wogole to musze chyba sie usmiechnac do Hammera po rozrzad bo niedlugo pora wymiany :wink:

Opublikowano
jednego pacjenta na to juz mam wiec w sumie moze i drugi sie trafi jak czas pozwoli :decayed:

wogole to musze chyba sie usmiechnac do Hammera po rozrzad bo niedlugo pora wymiany :wink:

nie no urlop to urlop :wink: , więc nie ma się co przerabiać :wink:

będę musiał też zabrać kolor licznik żeby mi go ktoś ogarnął a widziałem że jest na paru paru szpeców od tego :naughty:

Opublikowano

ja robilem u Cwiary i jest :thumbup:

Opublikowano
ja robilem u Cwiary i jest :thumbup:

a gdzie on w polandzie urzęduje

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

już znalazłem Wrocław , trochę daleko :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

muszę znaleźć kogoś bliżej żeby obeszło się bez wysyłania

Opublikowano

Warsztat od samego rana :wink:

image.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.