Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze na 2 to mecz na zywo a tu zonk

tak czy siak gol w 2 minucie to dobry poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

kur.... jeb....royal mail mieli dostarczyc paczke w sobote a ch... sie pokazali, nie zostawili zadnej kartki ze byli pojechalem wiec dzis odebrac na glownej poczcie a ta kur... mowi ze ze bez kartki ktora listonosz zostawia nie dadza mi.... no jak sie nie wkur.... redelivery na srode dopiero...ja pierd..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

:banan::banan::banan::banan:

jedyne, co możesz zrobić, to oficjalna skarga do customer service :wink:

gościu dostanie po d*pie, co robił Twój rejon w sobote...

jaka paczka? special delivery? recorder czy normalna??

i sprawdź na 100% czy gdzieś te awizo się nie zawieruszyło, np w ulotkach, co też wrzucają ,w przedsionku, albo czy Ci żonka nie schowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

special delivery to bylo by 1pm

nie ma awizo wogole :kwasny:

na srode bedzie dopiero

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

1:0 niemcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:0 dla Niemcowni :grin:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

oooo Gratulacje dla Tomasa :) pierwszy telefon na forum był do Edytki? :naughty::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa noo to co innego tez musze sobie go zainstalowac w swojej andromaszynie, zwlaszcza, że mobilenet za free ma się:decayed: no to teraz odliczanie do mojej dzidzi termin na 22 sierpnia :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no yo odliczanie już rozpoczeło się, łóżeczko i wózek z nosidełkiem czekają :grin:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

3 do jaaaaaja:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:grin:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Ladne baty zbieraja portugalczycy

krystyna na koncu pewnie bedzie beczal:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta wiązka BOSE z obrazka na dlugość wygląda na kompletną? czy brakuje jej przynajmniej 1metra?

4265331160_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa dałem sobie spokój z tym przekaźnikiem ale za to porobiłem kilka innych rzeczy. Podłokietnik podnośnik szyby, filtry wycieraczki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kogo ty brał te cudeńko, że nie ogarnąłeś podłączenia kostki? :) nie ukrywam że mi chwilę zajęło kiedyś dojście co gdzie wpiąć gdzie piny przełożyć ale temat ogarnięty został szybko, gdybym jednak miał teraz ponownie przysiąść do tego to uuuuuu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa dałem sobie spokój z tym przekaźnikiem ale za to porobiłem kilka innych rzeczy. Podłokietnik podnośnik szyby, filtry wycieraczki. :wink:

Rozumiem ze pinow nie wyjales?

te duze to masakra sa bez wyjmakow

ale opisem sprzedajacy tez sie nie popisal:decayed:

Koniec tej nierownej walki portugalia baty ladne dostala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duże właśnie to pikuś te małe masakra. Dałem sobie spokój z tym. Podjadę do kogoś kto to ogarnie. Od sprzedającego dostałem juz info co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duże właśnie to pikuś te małe masakra. Dałem sobie spokój z tym. Podjadę do kogoś kto to ogarnie. Od sprzedającego dostałem juz info co i jak.

ale jakie male ty chciales wyciagac

masz 2 piny do przelozenia w tej kostce i sa to dwa duze a male :eusathink::eusathink::co::co::co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...