Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj załadować klime i ...

została sprawdzona szczelność z czynnikiem uv , okazało się ze jest rozszczelnienie na łaczeniach z chłodnicą klimy i wymienili dwa oringi. Zapłaciłem 40f za wsio + własny wkład w wymianę dławika i osuszacza 30f , czyli razem 70f i na szczęście jak sie dowiedziałem kompresor bardzo zdrowy i jeszcze długo polata . Dodam że w porównaniu co było przed awarią to teraz przy ustawieniu 19 już czuć lodówkę a na ustawieniu LOW jest zimno aż gryzie w gardło :kox:

to czyli moja slabo chlodzi:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tez mi mocno chłodzi ze szukam nowych ustawień bo mi nogi do pedałów przymarzaja.

No teraz to jest niebo a ziemia :kox:

... nigdy nie byłem podczas nabijania klimy ale samo ładowanie gazu trwało z ponad pól godziny , myślałem że jajko zniose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi mocno chłodzi ze szukam nowych ustawień bo mi nogi do pedałów przymarzaja.

No teraz to jest niebo a ziemia :kox:

... nigdy nie byłem podczas nabijania klimy ale samo ładowanie gazu trwało z ponad pól godziny , myślałem że jajko zniose

Samo nabicie to z 10 sekund. Proznie sie robi ok 30 min :wink:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku już muszę chłodnice klimy wymieniać bo machina juz 13 ciśnienia pokazuje jak stoję, wiec słabe juz chłodzenie przez tego gniota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeżdżę bez klimy:whistling: maszyna z czynnikiem w brata w garażu:decayed: Zaworki puszczaja i nabicie starczyło tylko na sezon:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku już muszę chłodnice klimy wymieniać bo machina juz 13 ciśnienia pokazuje jak stoję, wiec słabe juz chłodzenie przez tego gniota.

Najlepsze ze zamówiłem ten osuszacz Nissens a przyszedł mi firmy Hella

Tutaj numer firmy Nissens

rasa8ese.jpg

A pod nim był numer BEHR Hella

najuhube.jpg

A to było w pudełku :

9yzuve3a.jpg

Wiem made in China :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się ze i tak Behr lepszy od Nissens. Ja chciałem Nrf a mam Nissens bo bym musiał sporo czekać.

Instrukcja diagnostyczno obslugowa klimy.

http://www.warsztat.pl/artykul/47-diagnostyka_ukladu_klimatyzacji#.U6MU_vluva8

http://www.klimatyzacja-samochodowa.com/zestaw-manometrow-do-klimatyzacji-samochodowej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zrobiłem klimę to teraz wszyscy się rzucili za mną :grin:
Ja byłem już zmuszony bo mi chłodnica padła i uciekał już gaz...po zmierzeniu okazało się że z około 500 mg zostało 120 mg...po wymianie i nabiciu zimno jak w psiarni:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zrobiłem klimę to teraz wszyscy się rzucili za mną :grin:
Ja byłem już zmuszony bo mi chłodnica padła i uciekał już gaz...po zmierzeniu okazało się że z około 500 mg zostało 120 mg...po wymianie i nabiciu zimno jak w psiarni:decayed:

ja to jak robiłem łożysko sprężarki klimy to gaz trzeba było spuścić to się zrobiło wszystko przy okazji :wink: ale teraz to chłodzi, kurde jak w lodówce jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema rezacze:hi:

Przerabiał ktoś z Was taki myk:

Na przedzie gwint, zaś na tyle amor 1BV + springi krótsze?

Pytam, bo u mnie przy gwincie tył siedzi za nisko, podniosłem go podkładkami gumowymi, ale teraz mi trzeszczy i średnio mi to się widzi.

Myślałem, żeby tył zostawić 1BV - taka wysokość dla mnie jest spoko, ewentualnie jakieś springi też było by OK, a przód doregulować sobie na gwincie.

Może macie jakieś foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu widziałem Cię w Gdańsku niedaleko Ergo bo jechałem do mechaniora nie wiem czy mnie przyczaiłeś na jednym ze skrzyżowań:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, kurde wczoraj tak mi się rzuciła w oczy jakaś niunia, nawet miałem zakręcić i pojechać za Tobą, ale trochę się spieszyłem........nie widziałem, że to Ty.

Ale prezentuje się za***iście.....:slina:

Do kogo jechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur...

stelaże foteli audi a4 b6 elektrycznie sterowane (4332359226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2 lata szukam takiego zestawu i akurat mi przeleciało obok nosa :doh:

Jakby ktoś coś gdzieś widział - chodzi o fotel kierowcy z pamięciami to dawać cynka bo to ostatni mod w moim A4, a towar mega deficytowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...