Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie nie bo cena za niska:decayed: chyba podbije trochę:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A przebieg też "sprawdzony" czy skrecony 80-120tysi? [emoji12]

Opublikowano

Zadzwoń i zapytaj:wink:

Opublikowano

Kierwa właśnie wróciłem z piwka z kumplem do domu. Jak to fajnie pogadać z kimś, wypić piwko, pośmiać się i nie zwracać uwagi na to co się mówi. Nie chcę wracać do NL. :facepalm: Kto ma dla mnie robotę w kraju hehe :grin:

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką.

Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Artur Czas ma i obserzwuje watek

poza Tobą Wandej nikt nie dosłał żadnego linka i co ja mam tam wstawić!! ?? :decayed:

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką.

Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Artur Czas ma i obserzwuje watek

poza Tobą Wandej nikt nie dosłał żadnego linka i co ja mam tam wstawić!! ?? :decayed:

Czas ma i wypite pewnie tyż :grin:

Opublikowano

bez tego ani rusz :decayed:

Opublikowano
Jest ale trzeba mieć do niej dostęp:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w dobie powszechnego dostępu do internetu każdy ma do niej dostęp :whistling:

wystarczy się w battalionie dobrze zakręcić koło pierwszego postu... totalnie nie rozumiem, dlaczego b6d nie ma czegoś takiego, jak przydatne linki, które są właśnie tam umieszczone między innymi z etką.

Pisałem o tym już dawno ale Artur chyba czasu nie ma. A po za tym nie jest sam tutaj od moderacji:whistling: IFI service nie dziala po vin. A przynajmniej ja tego nie potrafie tak obsłużyć:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Artur Czas ma i obserzwuje watek

poza Tobą Wandej nikt nie dosłał żadnego linka i co ja mam tam wstawić!! ?? :decayed:

Czas ma i wypite pewnie tyż :grin:

no masz Ci los...

Dziś był awans to i coś łyknąć trza było delikatnie bo jutro na rano do pracy :banan:

Opublikowano

Ale wyczułem :grin:

Opublikowano

:siema:

Ale wyczułem :grin:

Ćwiara no kto jak ktyo ale Ty takie rzeczy wyczuwasz na odległość :decayed:

Opublikowano

Procentowiec ten Cwiara ;):hi:

Opublikowano

siema mordy:wink:

Opublikowano
:siema: Szlachta :decayed:
Opublikowano
:siema: elita
Opublikowano

Siemka z rana...Cwiara dupo obsrana :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Siemka z rana...Cwiara dupo obsrana :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Uwazaj tam gejuchu :decayed::grin:

Joł

Opublikowano

2 tygodnie i wyjazd do pl :kox:

Opublikowano

Kaju :ssij:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Andrzej nie wiem czy przelew nie poszedl 2 razy

bo wczoraj robilem ale dzis patrze a tu nie ma zaksiegowanego jeszcze wiec puscielm 2 jak cos to oddasz z procentem :wink::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.