Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Miał bym do Ciebie prośbe :whistling: podałbyś mi numerki kostek jakie są w przednich fotelach, chodzi o zieloną i tą która łączy oparcie z siedziskiem bo chce to zrobić jak ori:wink: i tylna kanapa też jakie ma numerki i jak to tam jest podłączone. Bo mam wszystko tylko zostało mi to podłaczyć oparcie z siedziskiem pewnie jakaś kostka tylko nie mam pojęcia jaki numerek:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerkne pozniej to ci pw puszcze

a masz wiazke od mat do kostki pod fotel czy tez bedziesz robic?

zerknij ze dwie strony wczesniej tam dalem wlasnie zdjecie przod grzanych tylko na niebieskiej kostce do polaczenia masz ta mala czarna 2 pinowa kostke a calosc idzie w 8 pinowa czarna i pozniej do zielonej 6 pinowej pod fotel

tyl juz wiecej tego jest ale kable krotsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładałem sobie maty i od nich zakończało się jakimiś czarnymi kostkami.. jak dobrze pamiętam to od oparcia była kostka z dwoma kabelkami a od siedziska były chyba cztery kable i też czarna kostka i nie wiem jaka ma być kostka zbiorcza na dwie kosteczki bo później ma być kostka zielona którą wpinamy w podłogę:wink: a tył pewnie będzie tak samo podłączony tylko poszukuje nr kostki męskiej która wejdzie w kostkę 12 Pin która idzie od potecjometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglada caly przod od kostek tych czarnych z mat

http://i.imgur.com/ZlwLwj4.jpg

a tak tyl i ty chcesz numer tej meskiej co jest nad panelem tak?

http://i.imgur.com/OVvwvSA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potrzebuję numerki tych kostek które są na zdjęciu od przednich foteli:wink: te 3 kostki jakie mają numery i na tył już to wszystko mam puszczone tylko numerek żeńskiej kostki 12Pin:wink:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

I fajnie by było jak byś miał gdzieś rozpiske który kabelek do którego pinu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonych to nie wiem jesli chodzi o ta gorna czesc bo ja mailem niebieskie ale juz wyslalem je wiec nie mam skad numeru znalesc chyba ze z auta pozniej

a ta czarna 12 pin to

3B0 972 726

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-podlaczenie-ogrzewania-tylnej-kanapy-208633/

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

czy pytasz o przod? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to, fenkju:wink: jakbyś miał ochotę to byś zerknął na te wtyczki na przodzie i podesłał mi je numerki:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle tego mialem i poszlo w swiat a numerow nie spisalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył już ogarnę jak mam numerek tej kostki 12 Pin:decayed: i jeszcze bym potrzebował numerki kostek na tym zdjęciu http://i.imgur.com/ZlwLwj4.jpg 3 kostki co są po lewej stronie

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

tyle tego mialem i poszlo w swiat a numerow nie spisalem...

A widzisz błąd:facepalm: będziesz pamiętał na drugi raz żeby pisać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle tego mialem i poszlo w swiat a numerow nie spisalem...

1J0 937 723

1J0 937 724

to te co z podlogi wychodza i skadaja sie one z 2 czesci w 1 calosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scielo mnie i przysnalem sobie, za wczesnie dzis czlowiek na wolnym wstal ;) a no doszedl ja juz po opisach i schematach, ze te kabelki z wtyczki w slupku B maja isc won. Szczerze to wogole wypialem stara wtyczke z kabelkami, a majac wiazke pod BOSE i wiazke pod tylna elektryke do slupkow B, kabelki z obu wiazek ze soba popodlaczalem w jedna wtyczke, musze jeszcze cany popodlaczac w slupku A. Ale ciezko jakos zabrac mi sie za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel przyjedz do mnie w sierpniu to porezamy :wink:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Darek to o to chodzi

2 piny

8 pinow

3_B0972732.jpg

3_B0972734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chlopski rozum, polozylem wiazke BOSE i czy kabel zasilajacy tj. czerwony i brazowy z tej wiazki podlaczyc do kabli do ktorych byly podlaczone kable zwyklego tylnego wzmaka audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam komplet skorzanych boczkow bose 4x elektryka za 350 pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kladles cala to zasilanie masz od bez i wtedy podpinasz pod wzmak czy musiales sie gdzies mostkowac wczesniej tymi dwoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokladnie o to, ze mam kable z wiazki BoSe zasilajace i czy moge uciac wiazke stara z systemu audio audi i tsm wlutowac te kable? a9ynuju4.jpg:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Wiazka Bose nie jest idealnie kompletna zasilajacy kabel i masa brazowy sa uciete na wysokosci konsoli za climatronikiem

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Aha i gdzie podlaczyc ten brazowy kabelek z wiazki sygnalowej bose? Ten kabelek w wiazce jest czarny a potem juz brazowy. ehyte2ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak masz uciete i nie ida do bez i do masy no to mostkowac sie musisz

a ten brazowy nie wiem

ja mailem wzmak srebrny wiec i tak nie pomoge a to bylo juz dawno kiedy to robilem

wez rozpiske i przeczytaj z 10 razy moze cos wykminisz ja tak doszedlem do bledu jaki zrobiem na pocztku i dlatego mialem piski w glosnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli smialo ciac kable zasilajace ze starej wiazki wzmaka za konsola i lutowac z kablami zasilajacymi z dokladanej wiazki BoSe tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze bose sa grubsze niz te ori zwykle audio

ja w sumie mostkowalem sie z 30 cm przed wzmakiem z kazdym kablem

i mam zasilanie w sumie na ori i nigdy nic sie nie dzialo

powiedz jeszcze raz odkad masz te bose zasilania dokad

do wzmka ida czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...