Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ori wiazke od wzmaka az do glosnikow i wtyczke sygnalowa do radia, natomiast kable zasilajace czerwony i braz sa ucietecwctej wiazce i koncza sie za radiem, czyli kable zasilajace ori ida od wzmaka az do radiacictam sa uciete, takze nie podlacze ich brzposrednio pod skrzynke z bezpiecznikami bo kable nie siegna, i mysle zeby uciac za radiem kable czerwony i brazowy ktore zasilaly stary wzmak audi jak i obecny Bose jak dzialalem na bose stage I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa jaki motyw. dwoch kolesi do mnie przyjechalo po szybe czolowa do b5. jebali sie godzine z wycinaniem bo byla wstawiana w uk i pajace najebali trzy kilo kleju po rogach, ale to c**j - przy wkładaniu do nich do auta do bagaznika...

jebła :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z góry powiedziałem, że się tego nie tykam, bo nie mam narzędzi etc i hajs przytuliłem przed samym rozcinaniem, więc miałem wyjebane, ale z drugiej strony żal mi się trochę chłopaków zrobiło, to dałem im na otarcie łez pół litra... wody z żywca o smaku owoców leśnych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był relax...full BOSE stage III+ wyrezany...7ypysegu.jpg

---------- Post dopisany 20-07-2014 at 02:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 18:17 ----------

Upaa wszyscy biwakuja chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to coś to kuuupa, zreszta mam zmieniarke w aucie wiec tego juz bym nie podlaczyl. Zbieraj na rsne lub stacje multimedialna innej marki, bedziesz zadowolony ;) w najgorszym przypadku kup sobie Concert III czyta plyty mp3

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

A tak wogole to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie, nowy jestem więc pozdro :) pytanie mam czy ktoś takie coś bądź podobne ma u siebie w audi concert 2 i czy to działa ? ZMIENIARKA AUDI A2 A3 A4 A6 A8 MP3 USB SD xCarlink (4411848283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dla mnie to coś to kuuupa, zreszta mam zmieniarke w aucie wiec tego juz bym nie podlaczyl. Zbieraj na rsne lub stacje multimedialna innej marki, bedziesz zadowolony ;) w najgorszym przypadku kup sobie Concert III czyta plyty mp3

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

A tak wogole to :hi:

miałem, nie narzekałem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wczoraj upodlilem:facepalm: na 18 goscia byłem z rodziny a tam Bimber zamiast wódki:decayed: Kto słabszy to odpadł szybko a ja dzielnie do końca walczyłem. Dzisiaj pokuta:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to powiedz mi jak piknie wyswietlalo tresc utworow na wyswietlaczu radia badz fisa? Kupa kupa co mi po wyswietlaniu Track01 track02 track03 itp...

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Wandej pil byś podlaskie samoogony to bys nieupodlil sie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to powiedz mi jak piknie wyswietlalo tresc utworow na wyswietlaczu radia badz fisa? Kupa kupa co mi po wyswietlaniu Track01 track02 track03 itp...

sygnały do radia jak i do FISa wysyła te same, jak fabryczna zmieniarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to powiedz mi jak piknie wyswietlalo tresc utworow na wyswietlaczu radia badz fisa? Kupa kupa co mi po wyswietlaniu Track01 track02 track03 itp...

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Wandej pil byś podlaskie samoogony to bys nieupodlil sie tak ;)

Trza kiedyś spróbować:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...