Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile to roboty :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jebłem na cyce Kaju :)):) buhaha

z Tuwimem w ławce siedziałeś?

Opublikowano

na trzeźwo

kiepsko mi idzie, musiałbym się napić, to by lepsza historia była :grin:

na trzeźwo

kiepsko mi idzie, musiałbym się napić, to by lepsza historia była :grin:

Opublikowano

właśnie widze ze jak na trzeźwo takie fraszki piszesz to ja sie Ciebie boje słuchać po spożyciu :D

Opublikowano

:hi: Panowie, jaki jest nr. poduchy silnika z 1.9 TDI AVF prawej i lewej?

Drugie pytanko, czy tylna poducha (skrzyni) jest wymienna, czy tylko komplet z łapą? (też poproszę nr.) Etka mi nie tyra :facepalm:

Jaka marka dobra, poza ASO oczywiście?

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed::drunk:
Opublikowano

Siemka. Potrzebuję numer tego dziadostwa, albo jak to się nazywa? Montuje się to w zderzak przedni - wkręca się śruby/wkręty.

http://images70.fotosik.pl/148/4c334678e32820a5.jpg

http://images67.fotosik.pl/149/1570954dd327077a.jpg

http://images68.fotosik.pl/149/b78b996c5b4a6baa.jpg

http://images67.fotosik.pl/149/e4a807a4da101718.jpg

Opublikowano

Napisano dziś, 20:33

Siemka. Potrzebuję numer tego dziadostwa, albo jak to się nazywa? Montuje się to w zderzak przedni - wkręca się śruby/wkręty.

http://images70.foto...678e32820a5.jpg

http://images67.foto...54dd327077a.jpg

http://images68.foto...96c5b4a6baa.jpg

http://images67.foto...7a4da101718.jpg

niestety w aso samych tych mocowań nie dostaniesz :facepalm: komplet kosztuje coś koło 7dych :kwasny:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:hi: Panowie, jaki jest nr. poduchy silnika z 1.9 TDI AVF prawej i lewej?

Drugie pytanko, czy tylna poducha (skrzyni) jest wymienna, czy tylko komplet z łapą? (też poproszę nr.) Etka mi nie tyra :facepalm:

Jaka marka dobra, poza ASO oczywiście?

Panowie, nikt nic nie wiem w temacie? :wink:

Opublikowano

Wlasnie odwiozlem żonę na położniczy, to od jutra Tatuś jestem ;) w końcu dosc oczekiwania :P

Opublikowano

Serfin tylko tam nie zwiędnij jak będziesz pępowinę przecinał .... 3mamy kciuki :thumbup:

Opublikowano

Wlasnie odwiozlem żonę na położniczy, to od jutra Tatuś jestem ;) w końcu dosc oczekiwania :P

no nareszcie w morde jeza zobaczysz co to malo spac :decayed: moja to juz gawozy nawet :P

Opublikowano

:siema::D

Opublikowano

Serfin tylko tam nie zwiędnij jak będziesz pępowinę przecinał .... 3mamy kciuki [emoji106]

Bede albo i nie bede, jutro mam dyzur w swojej robocie i moze mnie ta przyjemnosc "ominac". Zreszta zona nie chce mnie przy porodzie bo obawia sie, że obsluge cala zjade z komentuje i wszyscy pouciekaja itp bo ja taki nerwus jestem [emoji34]

Wlasnie odwiozlem żonę na położniczy, to od jutra Tatuś jestem ;) w końcu dosc oczekiwania :P

no nareszcie w morde jeza zobaczysz co to malo spac :decayed: moja to juz gawozy nawet :P
Moje centrum dowodzenia zostalo przeze mjie przeniesione, koszary rowniez wiec jakby co mam gdzie "uciec" by troche zdrzemnac sie [emoji12]
Opublikowano

Pogadamy w wakacje 2015 i porównamy ?

Opublikowano

tiaaa, poki co mam 3 pieterka liczac piwnice oraz domek gosporczy z garazem takze mam gdzie uciekac i wysypiac się :P ok pogadamy tym razem juz bez pospiechu i przy zimnej vodzie w 2015r opijemy nasze pociechy no i bede juz we własnych 4 kątach ;)

Edytowane przez serfin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.