Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki dzieki dzieks [emoji6]

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ej pany przestawil mi sie jezyk i nie moge pisac pl znakow. Co jest? gdzies cos kliklem?

Opublikowano

Ej pany przestawil mi sie jezyk i nie moge pisac pl znakow. Co jest? gdzies cos kliklem?

Może masz na pulpicie znaczek klawiatury to kliknij i przestaw na "Polski Prosgramisty" jesyk , jesli nie masz to moszukaj w ustawieniach i tam to zmien i powinno banglać

Opublikowano

Ej pany przestawil mi sie jezyk i nie moge pisac pl znakow. Co jest? gdzies cos kliklem?

Może masz na pulpicie znaczek klawiatury to kliknij i przestaw na "Polski Prosgramisty" jesyk , jesli nie masz to moszukaj w ustawieniach i tam to zmien i powinno banglać

Az taki ulomny nie jestem. Jezyk tylko mam inny tutaj na forum. Po za forum wszystko jest ok

Opublikowano

naciśnij ctrl+shift

Opublikowano

Czytaj wyżej. Po za forum było ok. Pomógł reset przeglądarki :wink:

Opublikowano

Wandej jestem w Aso zobaczymy czy Twoje cewki podlegają wymiany :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moje na pewno bo w ASO szewczyk chcieli wymieniać :decayed:


Sory ale musze to ujawnić
















Józek ma takiej samej średnicy tarcze z przodu i z tylu 288mm:polew::bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano

Moje na pewno bo w ASO szewczyk chcieli wymieniać :decayed:

Sory ale musze to ujawnić

Józek ma takiej samej średnicy tarcze z przodu i z tylu 288mm:polew::bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chłopaki mój furacz jak dostanie kopa "sandał w podłogę" to puszcza dymka. Taki biało przeźroczysty. Tak ma być czy trzeba coś zreperować?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak by dymał na czarno to normalne ale biały.... :whistling:

Opublikowano

Moje na pewno bo w ASO szewczyk chcieli wymieniać :decayed:

Sory ale musze to ujawnić

Józek ma takiej samej średnicy tarcze z przodu i z tylu 288mm:polew::bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Ngk mam w fajnej cenie:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Moje na pewno bo w ASO szewczyk chcieli wymieniać :decayed:

Sory ale musze to ujawnić

Józek ma takiej samej średnicy tarcze z przodu i z tylu 288mm:polew::bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Ngk mam w fajnej cenie:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A jaka cena za komplet?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak by dymał na czarno to normalne ale biały.... :whistling:

To co może być nie halo? na zimnym to podobno normalne dla diesla a u mnie też się pojawia jak go pogonię. Mowa o 1.9 tdi avf.
Opublikowano

Jak by dymał na czarno to normalne ale biały.... :whistling:

To co może być nie halo? na zimnym to podobno normalne dla diesla a u mnie też się pojawia jak go pogonię. Mowa o 1.9 tdi avf.
Może zasłona dymna żeby fotki Ci fotoradar nie cyknol [emoji12]

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi: Panowie, jaki jest nr. poduchy silnika z 1.9 TDI AVF prawej i lewej?

Drugie pytanko, czy tylna poducha (skrzyni) jest wymienna, czy tylko komplet z łapą? (też poproszę nr.) Etka mi nie tyra :facepalm:

Jaka marka dobra, poza ASO oczywiście?

Panowie serio????

Nikt się nie orientuje w temacie???

Sam bym ogarnął, ale etka mi nie bangla. Dzwoniłem do ASO, ale kolo nie podał mi nr. części. Poinformował o cenie oczywiście i powiedział ciekawą rzecz, o której osobiście nie słyszałem. Otóż lewa poducha nie występuje w zamienniku, tylko ASO. Posiada ona jakiś układ, który odpowiada za niwelowanie drgań silnika. jeśli jest inna niż z ASO, to nie sprawdza się - teraz ciekawostka, taką poduchę po wymianie trzeba kodować w sterowniku - tego nie słyszałem

Opublikowano

Zamienniki poduch silnika odpuść na starcie bo nie ma dobrych. Tylko ori sygnowane przez markę AVON. Kpl w ASO Seata mnie wyszedł ok 750zł. Co do centralnej poduchy skrzyni to w oryginale jest razem z mocowaniem i kosztuje sporo. Natomiast w zamienniku możesz kupić samą poduche Lemfrodera

Opublikowano

oGlYgR1.jpg

jak wam się ta felga podoba ?

Opublikowano

BBS CK jak dobrze widze, dla mnie jest syta

Opublikowano

Józek myślisz nad czymś z BBS?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.