Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany kupował ktoś ostatniobLiqui Moly diesel synthoil?Pamiętacie jakie ceny tego były?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Bielun to gdzie sa te normalne ceny za te graty, bo ja wszedzie widze zawyżone hyhy, chociaz Rns Leda juz chodza po 1500zl wiec robi sie przelom w tej materii :)

Gdzie ? :o

Jak Ci zwiną z auta i ciepłego będą chcieć sprzedać :whistling:

o to wierze bo nigdzie nie ma takich cen na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i są. Ja za wyświetlacz zapłaciłem 300zl. A ogólnie chodzą po 500 i kradziony nie był:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek a to nie Ty na alledrogo probujesz opchnac Leda za ponad 2 kafle? Jezeli bedzie dobrze szukac to mozna znalezc sprzet w mega dobrej cenie i nie kradziony ;) ja cierpliwie poczekam na swoja " okazje" :) poki co zbieram na garaz dla swojej Adi a potem jak cos RNSa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek a to nie Ty na alledrogo probujesz opchnac Leda za ponad 2 kafle? Jezeli bedzie dobrze szukac to mozna znalezc sprzet w mega dobrej cenie i nie kradziony ;) ja cierpliwie poczekam na swoja " okazje" :) poki co zbieram na garaz dla swojej Adi a potem jak cos RNSa :P

Panie a to nie Ty tu ostatnio pisałeś że rnse to badziewie.. I jakiś Pioneer czy cuś jest dużo lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeep...stacje multimedialne za 2 tysie tj. Pioneer JVC są o niebo lepsze ;) poki co bawilem sie zwyklym RNSem w siostry B7 i taki to odtwarzacz muzy i do tego nadaje sie ;) Moze i kupie kieeedys RNSe jak stosunek ceny do mozliwosci bedzie proporcjonalny [emoji12] najpierw garaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy wiem, ze to troche szpetne ale mozna poszukac o takim designu, ze az tak mocno by nie draznilo ;) ale w sumie pomyslalem sobie faktycznie potrzebuje aby w aucie gralo radio i odtwarzalo muze w tym mp3, wiec moze byc i ubogie w funkcje jak na te czasy RNSE, musze tylko pobawic sie jeszcze Ledem aby miec porownanie czy jest sens pakowac sie w wieksze koszty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wkomponuj takiego pionka czy innego c**ja muja niefabrycznego żeby miało wygląd i chociaż podobne oświetlenie z resztą. c**jnia totalna, wole zachować oem wygląd i w miarę moeć funkcjonalne do mp3 navi i radio niż najebane bluetoothów usb i nie wiadomo czego jeszcze. w dodatku nie wsystkie porozumiewają się z FISem - czyli górne pole nieaktywne i wk***ia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, zawsze można sobie wkleic w gorne pole fis naklejke "włącz światła" i po kłopocie :grin:


a tak prawde mowiąc to wiem, że najlepiej pasuje tam ori sprzet. tylko cena miażdżąca za RNSa, musze nabyć dar znajdowania okazji jak Bielun22 haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o zestawie rozrządu Gates? Można śmiało zakładać do 1.8t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wracajac do coming home modul centralnej elektryki mam taki 8E0 907 279 E czy jest opcja bez wkladania dodatkowego urzadzenia zrobienie coming home? Czy niestety musze obejsc sie smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, zawsze można sobie wkleic w gorne pole fis naklejke "włącz światła" i po kłopocie :grin:

a tak prawde mowiąc to wiem, że najlepiej pasuje tam ori sprzet. tylko cena miażdżąca za RNSa, musze nabyć dar znajdowania okazji jak Bielun22 haha :D

Ja bede wrzucal 2 -raz Rns-a , i wiem ze ta kasa jest słusznie wydana :) kazdny kto zmieni to to powie :) :)

Wiesz gdzie mozesz znaleść fajnego RNS-a .. :) :) :) sam go tam montowałem hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz instalacje high. wrzucasz moduł F kabelki kodowaniw i masz clh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, zawsze można sobie wkleic w gorne pole fis naklejke "włącz światła" i po kłopocie :grin:

a tak prawde mowiąc to wiem, że najlepiej pasuje tam ori sprzet. tylko cena miażdżąca za RNSa, musze nabyć dar znajdowania okazji jak Bielun22 haha :D

Ja bede wrzucal 2 -raz Rns-a , i wiem ze ta kasa jest słusznie wydana :) kazdny kto zmieni to to powie :) :)

Wiesz gdzie mozesz znaleść fajnego RNS-a .. :) :) :) sam go tam montowałem hahaha

Aaa u Tomka czy Krzycha? ;) Tomek zmienil na Leda to wiem ale jak byl ostatnio u mnie to nie bylo zq bardzo czasu aby pobawic sie tym RNSem. Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, zawsze można sobie wkleic w gorne pole fis naklejke "włącz światła" i po kłopocie :grin:

a tak prawde mowiąc to wiem, że najlepiej pasuje tam ori sprzet. tylko cena miażdżąca za RNSa, musze nabyć dar znajdowania okazji jak Bielun22 haha :D

Ja bede wrzucal 2 -raz Rns-a , i wiem ze ta kasa jest słusznie wydana :) kazdny kto zmieni to to powie :) :)

Wiesz gdzie mozesz znaleść fajnego RNS-a .. :) :) :) sam go tam montowałem hahaha

Aaa u Tomka czy Krzycha? ;) Tomek zmienil na Leda to wiem ale jak byl ostatnio u mnie to nie bylo zq bardzo czasu aby pobawic sie tym RNSem.

W S-Linie na WJ -tach :P :p :P hahaha w dowodzie caly czas jestem właściciel :P :p wiec bierz śmiało , powiesz tylko ze ci pozwoliłem :)

PS. dostałes PW odemnie ?? :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial w tym miesiacu 2 nocki na miescie z RD ( a miasto 70tys mieszkancow wiec nie duze) jak znow mi napatoczy sie Twoja byla niunia i ta gadzina to zrobie mu "kontrole" :) ale powiem Tobie szczerze, że cos ostatnio jej nie widze na ulicach mego miasta :/

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial w tym miesiacu 2 nocki na miescie z RD ( a miasto 70tys mieszkancow wiec nie duze) jak znow mi napatoczy sie Twoja byla niunia i ta gadzina to zrobie mu "kontrole" :) ale powiem Tobie szczerze, że cos ostatnio jej nie widze na ulicach mego miasta :/

Może na urlop poleciała ;) Fajnie Fajnie by było jak by ci sie trafiła obczaj jaki ma przebieg na blacie jak ja ją sprzedawał miała 340 tyśi :):) :)

Martwiłem sie troszke na poczatku ze mozę nie zgłosiłem do urzędu umowy ,ale jak byłem ostanio w PL to pięczatka była wiec kamień mi spał z serca :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...