Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, tylko w aso może być taniej. [emoji12]

aso nie mam obok siebie, a to tam śrubki i taki pierdoły są , dużo drożej jest w IC ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, tylko w aso może być taniej. [emoji12]

aso nie mam obok siebie, a to tam śrubki i taki pierdoły są , dużo drożej jest w IC ?

Jak znasz rozmiary śrub to lepiej idź do dobrego sklepu z narzędziami , śrubami itp i ci dobiorą jakie chcesz... Nawet często jak im sie powie do czego to ogarniają temat jakie maja byc itp ...np do wahaczy

Opublikowano

:hi: Panowie Inter cars po numerze czesci sprowadzi mi ją do siebie tak ?

:facepalm: Jak chcesz to mam znajomego w serwisie vw.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wadnej nie nabijaj się :decayed:

Opublikowano

Józek też ma znajomych

1e45ad72066e.jpg

:polew::polew::polew:

Edytowane przez wladi

Opublikowano

:lol::lol::lol: fajne czapki mają :decayed:

ja bym się nie chwalił takimi znajomościami :lol:

Opublikowano

No właśnie się pochwaliłeś :grin:

Opublikowano

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Józek też ma znajomych

1e45ad72066e.jpg

:polew::polew::polew:

Jak oni wywozke zrobią to każdy mieknie:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siemka :hi:

Panowie potrzebuje PILNIE boczek skórzany siedzenia czarny lewy ten co przy pasie leci nr 8E9885704 ... niestety garaz nie zamkniety zostawiłem i i pies go zjadł :/ :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

gdzie moge takie cos dostać... Prosze POMOCY :mellow:

Pomoze ktoś?

Opublikowano

Siemka :hi:

Panowie potrzebuje PILNIE boczek skórzany siedzenia czarny lewy ten co przy pasie leci nr 8E9885704 ... niestety garaz nie zamkniety zostawiłem i i pies go zjadł :/ :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

gdzie moge takie cos dostać... Prosze POMOCY :mellow:

Pomoze ktoś?

Ty to masz problemy rodem z "amazing videos" niemożliwe ale stało się :decayed:
Opublikowano

Józek też ma znajomych

1e45ad72066e.jpg

:polew::polew::polew:

Jak oni wywozke zrobią to każdy mieknie:decayed:

Miałem okazję się przejechać karawanem, jako pasażer przestrzeni bagażowej, dodatkowo w plastikowym worku na trupy :kox: Nie wnikajcie jaka była to okazja, ale przyznam iż było to błogie i miłe uczucie :decayed: .

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Siemka :hi:

Panowie potrzebuje PILNIE boczek skórzany siedzenia czarny lewy ten co przy pasie leci nr 8E9885704 ... niestety garaz nie zamkniety zostawiłem i i pies go zjadł :/ :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

gdzie moge takie cos dostać... Prosze POMOCY :mellow:

Pomoze ktoś?

Ty to masz problemy rodem z "amazing videos" niemożliwe ale stało się :decayed:

Powiem Ci ze całe szczeście ze pies sie za tylną kanape nie wziął bo bym najpierw powiesił psa potem siebie :facepalm:

Opublikowano

Miałem okazję się przejechać karawanem, jako pasażer przestrzeni bagażowej, dodatkowo w plastikowym worku na trupy :kox: Nie wnikajcie jaka była to okazja, ale przyznam iż było to błogie i miłe uczucie :decayed: .

trochę dziwne masz upodobania :huh::grin::polew:

Opublikowano

Miałem okazję się przejechać karawanem, jako pasażer przestrzeni bagażowej, dodatkowo w plastikowym worku na trupy :kox: Nie wnikajcie jaka była to okazja, ale przyznam iż było to błogie i miłe uczucie :decayed: .

trochę dziwne masz upodobania :huh::grin::polew:

a ja bym chciał wiedzieć co to była za okazja, pracuje w tej branży i jestem ciekawy :decayed:

Opublikowano

trochę dziwne masz upodobania :huh::grin::polew:

Heh wydało się iż jestem nienormalny oraz że mam dość poważne odchyły :P.

Lecz po godzinnym leżeniu w -10*C na mokrym asfalcie z gołym torsem to była na prawdę luksusowa opcja :kox:

Opublikowano

Miałem okazję się przejechać karawanem, jako pasażer przestrzeni bagażowej, dodatkowo w plastikowym worku na trupy :kox: Nie wnikajcie jaka była to okazja, ale przyznam iż było to błogie i miłe uczucie :decayed: .

trochę dziwne masz upodobania :huh::grin::polew:

a ja bym chciał wiedzieć co to była za okazja, pracuje w tej branży i jestem ciekawy :decayed:
podejrzewam, że to gruby zakład był :grin:
Opublikowano

Pokaz służb ratowniczych na WOŚP, byłem pozorantem i na ochotnika zgodziłem grać się trupa :wink:. Od razu odpowiem, tak jestem strażakiem ochotnikiem i żadna głupota nie jest mi obca :P

Opublikowano

jestem strażakiem ochotnikiem

w takim układzie :hi: czapki z głów
Opublikowano

Taka pasja i mentalność aby pomagać innym bezinteresownie ;).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.