Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rolki obie ci działają? Jak ja naciskam mode to otwiera mi się lista kontaktów z telefonu.

Nigdy mi przełączalo mi się pomiędzy radiem a cd czy karta pamięci.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki chlopaki za info cos tam jutro podzialam jak juz wyspie sie po nocy. Dzis juz zabraklo czasu na glebsza analize, milo jak swieci sie cos wiecej w kabinie ;) wciskajac przycisk MODE nie przelacza mi miedzy radiem CD a zmieniarka czemu tak? Przewijanie i vol dzialaja tj rolki

dokladnie,nie licz na to ze bedzie ci przelaczac miedzy radiem a cd ;)

Opublikowano

Tomek jak mala? U mnie urwis rosnie jak na drozdzach miesiac i juz ponad 5kg

No to szkoda myslalem, ze z tym sterowaniem jest wiekszy luksus :P

Opublikowano

zna ktos moze numer tego wezyka??

suXUWW.jpg

taniej jest kupić cały używany zacisk niż ten nowy wezyk:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tomek jak mala? U mnie urwis rosnie jak na drozdzach miesiac i juz ponad 5kg

No to szkoda myslalem, ze z tym sterowaniem jest wiekszy luksus :P

mala spoko.zeby juz pierwsze wychodza i wiesz co sie z tym wiaze?malo snu :decayed:

Opublikowano

Kajak wpadasz w piatek? Fedex nie do przejścia układ jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zna ktos moze numer tego wezyka??

suXUWW.jpg

taniej jest kupić cały używany zacisk niż ten nowy wezyk:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

co ty bredzisz :doh:

Opublikowano

To se sprawdz:przebiegly: Jestem uczniem Dev'a także wiem co mówię:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kajak wpadasz w piatek? Fedex nie do przejścia układ jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

c**j im w cycki, robie siedlce, potem do domina i na noc będę wracał. w sobotę rano muszę być na miejscu
Opublikowano

Kajak wpadasz w piatek? Fedex nie do przejścia układ jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

c**j im w cycki, robie siedlce, potem do domina i na noc będę wracał. w sobotę rano muszę być na miejscu

Dobra daruje CI masz 2.5tdi :decayed:

Opublikowano

Chlopaki co jest? Zmienilem modul tasme i kiere z B7 i zrobilem recode i adaptacje jak w watku z modem i teraz mam blad na fisie Abs esp i brakes co to moze byc?

W tym wątku masz wszystko napisane jak zakodować poprawnie ABS, modul kierownicy i zrobić kalibracje czujnika skrętu. Po tych procedurach błędy powinny zniknąć.

:arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/

Zaraz dopisze w wątku o wymianie modułu info o taśmie :)

Zrobiłem małą edycję i dopisałem info :)

Opublikowano

Super sprawa, a no i nie kazdy moze domyslic sie ze trzeba wyjac piny ze starej wtyczki (leci ona na smietnik) i wpiac odpowiednio w pin 1 i 2 tego nowego lacznika kabelki zolty pod pin 1 i bialy w pin 2 we wtyczce. I bedzie wszystko jasne ;) Robilem to kolo 19:00 w polmroku i mialem nerwa na poczatku, ze co ja mam z tym zrobic tj z tym lacznikiem bo w jedno miejsce mi pasowal w tasmie ale juz do zoltej wtyczki przy module nie ppdchodzilo ;)

To info mogloby rowniez znalezc sie na 1 stronie watku a nie w 2000 ktoryms tam poscie bo ciezko ogarnac spam ;P

Edytowane przez serfin

Opublikowano

A panowie, rozumiem, ze dokladnie w tych samych miejscach trzeba te piny podpiac?

Opublikowano

Ja dokladnie tak samo przepialem piny i jest OK

Opublikowano

A powiedz mi,to jest kostka 4e0 972 133 ? jakos taki byl chyba numer. Bo musze wlasnie kupic

Opublikowano

Jeeep taki jak z watku o zmianie kiery ;)

Opublikowano

Witam.

Panowie, pewnie niektóry z Was już przerabiał temat silniczków klimatronika. Różne porady czytałem na różnych forach i finalnie każda porada kończy się wymianą silniczka.

Teraz pytanie, czy szukać pojedynczo, czy może kupić całą nagrzewnice + silniczek od strony kierowcy ( tak wielu radzi - taniej i pewniej)?

Drugie pytanko, czy wiecie z jakiego rocznika szukać takiej nagrzewnicy? Niby z B7 i Exeo podchodzą, ale po 2009 roku były niby już ulepszone....czy z tak młodego rocznika podejdą?.

Może jakiś sprawdzony sprzedawca???

Z góry dziękuje i pomóżcie, bo zima tuż tuż a w aucie zimno :grin:

Ponawiam pytanie. ..

Opublikowano

Pchnij go palcem, przesteruj nawiewy czym się da, scisnij jego obudowę palcami i pewnie będzie chodził długo i szczęśliwie.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.