Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez roznicy :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok wyprobuje sie, pierwsza lepsza czy są jakieś odmiany? ;)

ewentualnie jak coś lepszego są specjalne specyfiki dedykowane do kierownic kiedyś na to gdzieś natrafiłem ja pielęgnuję gliptone tym co do stołków używam i jest malyna :decayed:

Opublikowano

Tomek ogarniasz troche tematyke bledow z vag? Mam 2 w engine i nie kumam o co chodzi z tym, jeden cos z low voltage ma a drugi termostatem, musialbym wkleic z pliku txt

Opublikowano

cos tam ostatnio obilo mi sie o oczy,ale dokladnie nie pamietam

Opublikowano

chłopaki co to za błędy są? ten z napięciem to aku do wymiany czy jak?

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 906 018 B
Component: 1.8L R4/5VT 0004
Coding: 11501
Shop #: WSC 63351
WAUZZZ8E12A036274 AUZ6Z0A0155349
2 Faults Found:
17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit
P1292 - 35-10 - - - Intermittent
18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low
P1602 - 35-10 - - - Intermittent
Readiness: 0000 0000

o to coś takiego mi chodzi przy engine

bo sprawe błędów po wymiane modułu i kiery ogarnąłem w 10 min i tam jest GiTT :)

Opublikowano

chłopaki co to za błędy są? ten z napięciem to aku do wymiany czy jak?

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 906 018 B
Component: 1.8L R4/5VT 0004
Coding: 11501
Shop #: WSC 63351
WAUZZZ8E12A036274 AUZ6Z0A0155349
2 Faults Found:
17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit
P1292 - 35-10 - - - Intermittent
18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low
P1602 - 35-10 - - - Intermittent
Readiness: 0000 0000

o to coś takiego mi chodzi przy engine

bo sprawe błędów po wymiane modułu i kiery ogarnąłem w 10 min i tam jest GiTT :)

tutaj masz cos na temat bledu nr.1

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2883673.html

Opublikowano

a drugi to nie jest związany może ze słabym aku? raczej stary już jest i za długo na nim nie posłucham muzy na BOSE na postoju.

Opublikowano

jak masz mozliwosc to podmien aku i zobacz czy problem znikl

Opublikowano

B):rolleyes:

Opublikowano

Pany, byliby chętni na concert II w bdb stanie tylko gałeczka od podgłaśniania jest troszkę wytarta, klimatronik 1din idealny tylko przycisk off wytarty. Kierownica z B6 3 ramienna z poduchą i taśmą o nr. 8E0 953 549 N?

Opublikowano

taki stuff to chyba tylko dla takich co będą pchali swoje niunie do "żyda" :)

Opublikowano

Niektóre furki właśnie te elementy mają styrane więc zawsze alternatywa jakaś zamiast lakierowanie/renowacji;)

Opublikowano

dokladnie tak zrobie jak bede swoja sprzedawal :decayed: chyba ze trafi sie jakis pasjonat ;)

Opublikowano

Hej. podpowie mi ktoś jaki rozmiar mają tarcze od A4 3.0 asn? i jaki najmniejszy rozmiar felg wejdzie na nie

Z góry dzieki

Opublikowano

wydaje mi sie ze 320.no i 17 fela minimum

Opublikowano

Hej. podpowie mi ktoś jaki rozmiar mają tarcze od A4 3.0 asn? i jaki najmniejszy rozmiar felg wejdzie na nie

Z góry dzieki

312mm kolego:wink: Lepiej zapodac 320mm bo w obydwu przypadkach to felga minimum 16'

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wydaje mi sie ze 320.no i 17 fela minimum

te heretyk:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Hej. podpowie mi ktoś jaki rozmiar mają tarcze od A4 3.0 asn? i jaki najmniejszy rozmiar felg wejdzie na nie

Z góry dzieki

312mm kolego:wink: Lepiej zapodac 320mm bo w obydwu przypadkach to felga minimum 16'

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wydaje mi sie ze 320.no i 17 fela minimum

te heretyk:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

nie zaczynaj bo zaraz kolbe opierdzielisz :decayed::P

Opublikowano

Hej. podpowie mi ktoś jaki rozmiar mają tarcze od A4 3.0 asn? i jaki najmniejszy rozmiar felg wejdzie na nie

Z góry dzieki

312mm kolego:wink: Lepiej zapodac 320mm bo w obydwu przypadkach to felga minimum 16'

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wydaje mi sie ze 320.no i 17 fela minimum

te heretyk:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

nie zaczynaj bo zaraz kolbe opierdzielisz :decayed::P
Kaju mi kolbe wisi to może się do Ciebie pofatygowac:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

wy chyba macie jakieś braki :grin::grin::grin:

Opublikowano

wy chyba macie jakieś braki :grin::grin::grin:

jakie braki to jest taki slang wsrod facetow :decayed: prawdziwych facetow wandej :grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.