Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yea gwint z przodu założony, jeszcze tylko tył i regulacja, bo na razie przód siedzi tak nisko że z podwórka wyjechać nie mogę :grin:, od osłony silnika do ziemi całe 2mm. Najgorsze że teraz mam 2 zmiany i nie wiemkiedy to zrobię... do środy tył założę, regulacja mam nadzieję że w środę.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Opublikowano

Pany, dyskusja rns-e led czy nie-led? warto aż tak dopłacać różnicę?

Opublikowano

:kox::kox::kox:

Opublikowano

Pany siądzie takie 19' ze springami H&R -35 ?
male_d8abac395ee961cd0a23a8322f494c3.jpg

Ile można wyłożyc mniej więcej za takie ori? Z oponami lub bez, bo obecnie są 255/35 :facepalm: .

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Pany, dyskusja rns-e led czy nie-led? warto aż tak dopłacać różnicę?

warto, różnica jest duża

Opublikowano

Pany siądzie takie 19' ze springami H&R -35 ?

male_d8abac395ee961cd0a23a8322f494c3.jpg

Ile można wyłożyc mniej więcej za takie ori? Z oponami lub bez, bo obecnie są 255/35 :facepalm: .

235/35

Opublikowano

Pany, dyskusja rns-e led czy nie-led? warto aż tak dopłacać różnicę?

warto, różnica jest duża
A mianowicie kolego? bo nigdy nawet nie miałem styczności z czymś takim:)
Opublikowano

Wieksza rozdzielczosc , obsługa kart sdhc do 32 gb , jest szybszy od zwykłego :wink:

Opublikowano

miałam okazje zmienić na leda i zostałam przy zwykłym, przekonała mnie jakoś dźwięku - szanowna komisja pomagała przy ocenie :decayed::grin::wink:

Opublikowano

miałam okazje zmienić na leda i zostałam przy zwykłym, przekonała mnie jakoś dźwięku - szanowna komisja pomagała przy ocenie :decayed::grin::wink:

Jakoś dźwięku na korzyść "zwyklaka"? Dobrze rozumiem? Po co w ogóle są wyjścia na kartę w nawigacji? Na muzykę mp3? Bo navi rozumiem, że z płyty.

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

miałem zwykłego w b5, teraz w b6 mam leda - nie wróciłbym do zwykłego :hi:

sloty na mp3, szwagier chciał pornusy spróbować odpalić ale najebaliśmy sie i zapomnieliśmy o tym :grin:

Opublikowano

miałam okazje zmienić na leda i zostałam przy zwykłym, przekonała mnie jakoś dźwięku - szanowna komisja pomagała przy ocenie :decayed::grin::wink:

Jakoś dźwięku na korzyść "zwyklaka"? Dobrze rozumiem? Po co w ogóle są wyjścia na kartę w nawigacji? Na muzykę mp3? Bo navi rozumiem, że z płyty.

tak u mnie na korzyść zwykłego, na karcie muza, mapa od navi na płycie

Opublikowano

miałem zwykłego w b5, teraz w b6 mam leda - nie wróciłbym do zwykłego :hi:

sloty na mp3, szwagier chciał pornusy spróbować odpalić ale najebaliśmy sie i zapomnieliśmy o tym :grin:

Zgadzam się. Miałem leda, potem miałem na chwile zwykłego i z leda nie zrezygnuje bo jest mega różnica jak dla mnie

Opublikowano

miałem zwykłego w b5, teraz w b6 mam leda - nie wróciłbym do zwykłego :hi:

sloty na mp3, szwagier chciał pornusy spróbować odpalić ale najebaliśmy sie i zapomnieliśmy o tym :grin:

Hahaha:P ja wale...
Opublikowano

ja nie wale, wole zakutasić :decayed: albo chociaż od oreo zacząć [emoji12]

Opublikowano

walić, zakutasić synonimy:D

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Dosc juz tego walenia :grin:

Opublikowano

zaciął się :grin:

Opublikowano

Srajsung się przyciął i dodał coś od siebie...czyli pewnie LED wpadnie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.