Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.

Moze podmianka za blende?

Edytowane przez matibati2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.
:wink:
Opublikowano

jaki łącznik?

Między kierownicą a pedałami :decayed: A tak naprawdę nie mam pojęcia ale czerwony wykrzyknik pali się od płynu przeważnie :wink:

byłem teraz sprawdzic i zgaslo

moze sie audica obrazila ze caly weekend stala bo Pan chlał :polew:

Kiepskie mariery Twoja ma :decayed: ja wale co weekend i babie daję do kierowania i zła nie jest :decayed:

Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.
:wink:
Moze podmianka za blende?
Opublikowano

jaki łącznik?

Między kierownicą a pedałami :decayed: A tak naprawdę nie mam pojęcia ale czerwony wykrzyknik pali się od płynu przeważnie :wink:

byłem teraz sprawdzic i zgaslo

moze sie audica obrazila ze caly weekend stala bo Pan chlał :polew:

Kiepskie mariery Twoja ma :decayed: ja wale co weekend i babie daję do kierowania i zła nie jest :decayed:

no widzisz tak jest z Babami

Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.
:wink:
Moze podmianka za blende?
pod blache?
Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.
:wink:
Moze podmianka za blende?
pod blache?

gdzie jest moje 300 baniek? :whistling:

Opublikowano

są w życiu rzeczy ważniejsze niż Twoje czysta baniek... :grin: zaraz wylatuje :wink:

Opublikowano

są w życiu rzeczy ważniejsze niż Twoje czysta baniek... :grin: zaraz wylatuje :wink:

Ważniejsze jest tylko 600 baniek :decayed:

Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.
:wink:
Moze podmianka za blende?
pod blache?
Taa, ta na tyl chciales.
Opublikowano

A tajle dostałeś już?

Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A tajle dostałeś już?

jeszcze nie, ale i tak dzisiaj tego nie zacznę składać, bo jestem rozjebany jak żaba na liściu, od wczoraj sram i rzygam dalej niż widze... :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292945-seat-cordoba-2003-14-16v-drugi-wlasciciel-krajowa/#entry4194634

:hi:

Opublikowano

Panowie zmieniał ktoś z was ramkę i sam przycisk w przełączniku świateł a4 b6 ?

kupiłem zamiennik ramki z przyciskiem, wybebeszyłem cały przełącznik, zmienić ramkę to nie problem ale jak zdjąć stary powycierany przycisk ? aby nic nie połamać ?

http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-auto-i4660819504.html

te zestawy naprawcze schodzą na aledrogo jak ciepłe bułeczki może ktoś od nas to robił ?

Opublikowano

Pany zestaw 320/288 mam jakby ktoś chciał to pw :hi:

Opublikowano

Pany zestaw 320/288 mam jakby ktoś chciał to pw :hi:

wszsdz sobie do dwa zero ;)

Sent from my телефон

Chyba już nadszedł koniec inwestycji w to auto :whistling:

Opublikowano

mówisz, że palety z olejem podrożały? :whistling:

Opublikowano

mówisz, że palety z olejem podrożały? :whistling:

Nie pisałem nic o eksploatacji tak? :decayed:

Opublikowano

Pany jest jakaś różnica w stopniu trudności przełożenia kiery z B7 bądź B8 do B6? Trzeba przerabiać instalację?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.