Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

roznica pomiedzy czym kierownica b7 a b8 czy b7/b8 a b6 ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

roznica pomiedzy czym kierownica b7 a b8 czy b7/b8 a b6 ?

Chciałbym przełożyć do b6 kierownicę od b7 lub b8 w zależności od tego przy której trzeba bardziej się namęczyć. Czy trzeba coś rezać przy wiązce?
Opublikowano

b8 / b7 nie ma roznicy w montazu

Opublikowano

i żadnej przeróbki w instalacji nie ma po za wymianą taśmy, modułu, kierownicy i airbaga

Opublikowano

Pany, wiązka 4E0 972 208 B podchodzi do kiery B8 w zamontowanej na module Q w Audi A4 B6? Kiera zakodowana, a nawet guziki nie świecą. Byłem u Ćwiary i mówi, że trzeba przepinać piny, ale nie wiem, które (wszystkie kabelki czarne). Aaa. Dzięki Siemian za dobrą wiązkę ! Sprzedajesz kierę, ale wiązkę to z d*py wziąłeś.

Opublikowano

Wiazka do poduszki czy to b7 czy b8 ma byc 4F0 971 589 A

Opublikowano

Sorry. Ja to nie z wiązki przeczytałem, tylko z tej żółtej kostki. Na wiązce nie ma nic napisane. Na 12 pinów 11 jest zajętych w sensie, że są. Nie ma 12 pinu.

Opublikowano

Panowie zmieniał ktoś z was ramkę i sam przycisk w przełączniku świateł a4 b6 ?

kupiłem zamiennik ramki z przyciskiem, wybebeszyłem cały przełącznik, zmienić ramkę to nie problem ale jak zdjąć stary powycierany przycisk ? aby nic nie połamać ?

http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-auto-i4660819504.html

te zestawy naprawcze schodzą na aledrogo jak ciepłe bułeczki może ktoś od nas to robił ?

pytaj domin79

Sent from my телефон

Przełącznik z b6 rozbiera się łatwo.. zdejmujesz ten plastik co masz na nim ikonki...a pokrętło wciskasz i przekręcasz i powinno wyjść razem z trzpieniem potem małym srubokretem 2 zatrzaski odginasz i oddzielasz trzpień od czarnego pokrętła... robiłem to 2 tygodnie temu i mam nadzieje ze dobrze zapamiętałem jak się myle to Wujek D. niech mnie poprawi :P:kox:

Opublikowano

Pany mozna jakos w prosty sposob sprawdzic czy sie ma, czy sie nie ma nagrzewnicy elektrycznej?

Opublikowano

Pany mozna jakos w prosty sposob sprawdzic czy sie ma, czy sie nie ma nagrzewnicy elektrycznej?

Zajrzeć do nagrzewnicy:D gdzieś czytałem, że podobno w jakiejś grupie w sterowniku silnika vagiem można ale nie powiem konkretnie jakiej bo nie pamiętam. Podobno w każdym dieslu była który nie był fabrycznie wyposażony w webasto :wink:
Opublikowano

Pany mozna jakos w prosty sposob sprawdzic czy sie ma, czy sie nie ma nagrzewnicy elektrycznej?

Jak masz diesla (bez fabrycznego webasto) to masz na 100% dodatkową grzałkę. Chyba, że ktoś wyjął :wink:

Jakby co to mam takie nagrzewnice , kilka szt :kox:

Opublikowano

Panowie podpowie ktos jak wyjac srube tylnego wahacza do ktorego przykreca sie tylny czujnik samopoziomu? Odkrecam co sie da, naginam, wyginam a ona sie caly czas blokuje i nie chce wyjsc :/

Opublikowano

Dzieki Panowie. :)

Opublikowano

Panowie zmieniał ktoś z was ramkę i sam przycisk w przełączniku świateł a4 b6 ?

kupiłem zamiennik ramki z przyciskiem, wybebeszyłem cały przełącznik, zmienić ramkę to nie problem ale jak zdjąć stary powycierany przycisk ? aby nic nie połamać ?

http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-auto-i4660819504.html

te zestawy naprawcze schodzą na aledrogo jak ciepłe bułeczki może ktoś od nas to robił ?

pytaj domin79

Sent from my телефон

Przełącznik z b6 rozbiera się łatwo.. zdejmujesz ten plastik co masz na nim ikonki...a pokrętło wciskasz i przekręcasz i powinno wyjść razem z trzpieniem potem małym srubokretem 2 zatrzaski odginasz i oddzielasz trzpień od czarnego pokrętła... robiłem to 2 tygodnie temu i mam nadzieje ze dobrze zapamiętałem jak się myle to Wujek D. niech mnie poprawi :P:kox:

dziękować ;]

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ??

i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ??

i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole :D

Wejdz na stromnę romix.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.