Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...przyzwyczajanie sie z forum ciag dalszy...

gzies byl link do etki online... ktos wie gdzie to teraz jest??

wrzucałem do pierwszego postu divisionu.
Opublikowano

Wszystko kwestia treningu a że ostatnio trenowałem tylko podnoszenie :drinks: to i czas bez szału :wink:

No to zacznij juz treniować do Z Helu do Bukowiny jest 774 km :decayed:

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby Magic w planach mam tylko 42 do ogarnięcia :wink:

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby Magic w planach mam tylko 42 do ogarnięcia :wink:

Sebo miał na myśli kukurydzę:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A Ci znowu z tą kukurydzą:D

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby Magic w planach mam tylko 42 do ogarnięcia :wink:

Sebo miał na myśli kukurydzę :decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty o tym nie pomyślałem ale zawsze można na Ciebie liczyć bo Ty znasz się w temacie :grin::grin:

Opublikowano

siema :hi:

jutro bede mial caly komplecik kabelkow z silniczkami pod tylne alektryke

ktos chetny?

Opublikowano

Daje 50gr z matazem.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Pany majac tunel bez podlokietnika. Wsadze tunel z podlokietnikiem? Chodzi mi o mocowania podlokietnika. Czy fabrycznie kazda audi miala mocowania na podlokietnik ?

Opublikowano

Daje 50gr z matazem.

Pisiiont groszy...gdyby tyle fanty kosztowały :wink:

Ludzie wie ktoś coś o tym tzw. dogrzewaniu małego obiegu? Jakieś 3 świece żarowe gdzieś na wężu od wody. Montowane to może było w AVF?

Opublikowano

Chyba między silnikiem a ogrzewaniem siedziało. Miałem w Pasztecie b4

http://www.google.pl/search?q=Avf+podgrzewacz&hl=pl-PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=R9VDVO6DK9CWarivgcgO&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=320&bih=455#hl=pl-PL&tbm=isch&q=Avf+podgrzewacz+wody

Mnie żona steruje tylnymi szybami za darmo. [emoji12]

17ff59526abf54ef03c4bd20903611c3.jpg

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

pany ma koś może 8E0807787
i 86
bo przy odkrecaniu ujebawszy się

Opublikowano

Daje 50gr z matazem.

Pisiiont groszy...gdyby tyle fanty kosztowały :wink:

Ludzie wie ktoś coś o tym tzw. dogrzewaniu małego obiegu? Jakieś 3 świece żarowe gdzieś na wężu od wody. Montowane to może było w AVF?

Podłokietnik załozysz nawet w tunelu który nie jest do tego przystosowany, sam tak robiłem u siebie

Edytowane przez hiszpan123

Opublikowano

panowie musze dokupic dolny grill do zderzaka sline i grill s4 a zwykly ma te same mocowania w zderzak czy trzeba cos rzezbic zeby sie trzymal? Mam w tej chwili dolny grill z a6 i pourywane zaczepy ma i na trytytkach trzyma i cos musze wykombinowac.

Opublikowano

W Avf to masz nagrzewnice elektryczna która się zamiast klimy w zimę włącza.

Opublikowano

W Avf to masz nagrzewnice elektryczna która się zamiast klimy w zimę włącza.

W każdym egzemplarzu?
Opublikowano

Nie wiem, ale bez nie widziałem.

U mnie w awx też jest.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/71287-[ALL-B6]-Elektryczna-nagrzewnica

Opublikowano

Mnie żona steruje tylnymi szybami za darmo. [emoji12]

hehehe :grin::thumbup1:

Opublikowano

Ja ma też u siebie tą nagrzewnice :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.