Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ??

i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole :D

u turzola w temacie a4 jest jakos w ostatnich stronach popisał

Sent from my телефон

no właśnie tak myślałem nawet do neigo pisałem czy to nie on :D

Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ??

i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole :D

Wejdz na stromnę romix.pl

dziękuję :D tylko że ja bym chciał kupić w aso a romix nie podaje jakiego to zamiennik jest :(

Opublikowano

Na. Tylko masz się wszystkich na pamięć nauczyć bo będę dzwonił czasami żebyś mi podał nr katalogowy jak do sklepu dzwonie. [emoji12]

http://folieokienne.com.pl/audi-vw-seat-skoda/

Opublikowano

Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ??

i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole :D

u turzola w temacie a4 jest jakos w ostatnich stronach popisał

Sent from my телефон

no właśnie tak myślałem nawet do neigo pisałem czy to nie on :D

Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ??

i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole :D

Wejdz na stromnę romix.pl

dziękuję :D tylko że ja bym chciał kupić w aso a romix nie podaje jakiego to zamiennik jest :(

To znajdz numery romixa i mi podeślij. Dam Ci numery ori :hi:

Opublikowano

dzieki dzieki Andrej ale jak widzisz Kris dał rade :D

dzięki Krzysiek :hi:

Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Plastidipem zrob :)

Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Plastidipem zrob :)
Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego...
Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Ja mam dipem oklejone i juz drugi sezon jest w całości :wink:

Opublikowano

cymek jest z Ksawerowa :wink:

Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Plastidipem zrob :)
Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego...

a na pewno to był plastidip a nie plastilak?

Opublikowano

http://otomoto.pl/volkswagen-transporter-8-os-vat-aso-salonpl-klima-T4428831.html

jak wam się podoba ? Zna może ktoś gościa ? Wandej Twoje okolice, daleko masz ? :decayed:

Ty uczęszczałeś czasem na geografię?

Opublikowano

http://otomoto.pl/volkswagen-transporter-8-os-vat-aso-salonpl-klima-T4428831.html

jak wam się podoba ? Zna może ktoś gościa ? Wandej Twoje okolice, daleko masz ? :decayed:

Ty uczęszczałeś czasem na geografię?

Jo wiem pojebało mi się :decayed:

cymek jest z Ksawerowa :wink:

:pociesz::thumbup:

Opublikowano

zajrzyj na whatsappa, masz bonus :wink:

Opublikowano

zajrzyj na whatsappa, masz bonus :wink:

:kox: na Ciebie zawsze można liczyć :)

Opublikowano
:hi: panowie nie ma ktoś jakis tarcz 255 na sprzedaż do Q w tył? Nie zostało komuś po jakimś swapie?
Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Plastidipem zrob :)
Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego...

a na pewno to był plastidip a nie plastilak?
Jakby się zastanowić to niby był plastidip ale motipu więc to chyba nie to samo :wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Plastidipem zrob :)
Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego...

a na pewno to był plastidip a nie plastilak?
Jakby się zastanowić to niby był plastidip ale motipu więc to chyba nie to samo :wink:
motipu dobre są tylko lakiery do zaciskow

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Pany ciężko okleić folią srebrne ramki dookoła grila z przodu?

Plastidipem zrob :)
Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego...

a na pewno to był plastidip a nie plastilak?
Jakby się zastanowić to niby był plastidip ale motipu więc to chyba nie to samo :wink:
motipu dobre są tylko farby

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.