Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja myślę że ktoś uprowadził naszą Truskawę zaszlachtował ,poćwiartował i zakopał w ogródku a teraz wchodzi na forum i żyje na jej konto :przebiegly:

Nie pij wiecej [emoji15] [emoji23]

Xperia

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wchodze...patrze a Truskaweczka Nasza mieniła nicka na EDYTA :)

:huh: dawno i nie prawda - dlugo Cie musiało nie być

no fakt jestem dosc rzadko...ale wracam po malu do zycia :P
Gdzie ty słońce byłeś jak cię nie było [emoji39]

Truskaweczki[emoji23] [emoji106] juz dawno nie ma [emoji6]

Xperia

aj jestem caly czas na straży...ale juz bede czesciej tu zagladał i pospamuje z Wami :P

Opublikowano

A ja myślę że ktoś uprowadził naszą Truskawę zaszlachtował ,poćwiartował i zakopał w ogródku a teraz wchodzi na forum i żyje na jej konto :przebiegly:

Nie pij wiecej [emoji15] [emoji23]

Xperia

Skąd wiesz? :nose:

Opublikowano

No tak zima sie zbliża to motor w odstawke [emoji6] [emoji39]

Xperia

Opublikowano

A ja myślę że ktoś uprowadził naszą Truskawę zaszlachtował ,poćwiartował i zakopał w ogródku a teraz wchodzi na forum i żyje na jej konto :przebiegly:

Nic nie bylo ćwiartowane :grin:

Opublikowano

A ja myślę że ktoś uprowadził naszą Truskawę zaszlachtował ,poćwiartował i zakopał w ogródku a teraz wchodzi na forum i żyje na jej konto :przebiegly:

powiem tak. odstaw to :grin:
Opublikowano

No tak zima sie zbliża to motor w odstawke [emoji6] [emoji39]

Xperia

to jeden z powodow...ale jest jeszcze jeden - to mzieniajace sie forum

Opublikowano

To mowisz Artur juz jesteś z nami [emoji6]

Ps. Także żyję, mam się dobrze, nikt mnie nie poćwiartował [emoji23], a na truskawki juz dawno po sezonie, teraz mandarynki, bo święta się zbliżają [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji39]

Xperia

Opublikowano

Pany ? Da rade to naciągnąć czy trza klepać i malować ?

bb4deb0db57c0672gen.jpg

3187d991feffee39gen.jpg

fc27af9117f950b8gen.jpg

Jakiś frajer na parkingu mi wjechał w audiczkę :/

Chyba ciężko będzie bo to na rancie jest...

mialem identycznie tylko ja mialem sprawcę.

Sent from my Iphone 6

Sieeema, ja jakos rowno rok temu tez mialem taka akcje tylni prawy blotnik i na rancie byla wgniota, oczywiscie na parkingu, sprawcy szukalem okolo tydzien ale dorwalem, od razu mowie bedzie szpachelka i malowanko niestety, u mnie warsztat wystawil fakture 2700zl za robote dla ubezpieczyciela sprawcy, a sprawca regresem wystapil o zwrot kosztow do swojego klienta, bo udowodnilem, ze ten wiedzial, ze walnął w moje auto a pomimo tego zwial z tego miejsca myslac, że upiecze sie jemu ;) mialem malutka satysfacje, nie powiem hyhy
Opublikowano

tak Edytko jestem z Wami :*

Opublikowano

tak Edytko jestem z Wami :*

[emoji6]

Marcin mam uczulenie na [emoji522] [emoji23] [emoji39]

Xperia

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

A ja myślę że ktoś uprowadził naszą Truskawę zaszlachtował ,poćwiartował i zakopał w ogródku a teraz wchodzi na forum i żyje na jej konto :przebiegly:

powiem tak. odstaw to :grin:

Jakbyś się tyle oleju nawąchał przy dolewkach to też byś chodził sfazowany :decayed:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.