Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i ......

od 2-3 dni cos z czujnikiem ABS zaczęło mi sie jeb...

dzisiaj wyskoczył mi pies. przyhamowałem do spodu, 2 opony z przodu spalone,

Dobrze ze chociaz psa nie walnałem i auto całe, Opony śmietnik

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie będziesz żałował :thumbup1:

Opublikowano

polecam z całej epy :wink: ambiente dopadłeś? jak coś to mi wpadły trzy luźne komplety :hi:

Opublikowano

polecam z całej epy :wink: ambiente dopadłeś? jak coś to mi wpadły trzy luźne komplety :hi:

Brałbym jak ksiądz ministranta ale boję się, że przy moich zdolnościach manualnych w połączeniu z wiertłem to ku*** zamiast ledów będę musiał nową lampkę kupić albo dołożyć pokrętło od szyberdachu :wink:
Opublikowano

chcesz to Ci mogę wysłać plastik z b5 - fizycznie wymiary są te same, różnica jest tylko w otworach na mikrofony - inny wygląd mają, reszty lampki nie ruszasz :wink:

Opublikowano

polecam z całej epy :wink: ambiente dopadłeś? jak coś to mi wpadły trzy luźne komplety :hi:

Brałbym jak ksiądz ministranta ale boję się, że przy moich zdolnościach manualnych w połączeniu z wiertłem to ku*** zamiast ledów będę musiał nową lampkę kupić albo dołożyć pokrętło od szyberdachu :wink:
Zdejmę jutro lampkę, obadam jak to wygląda od środka.

od której strony wiercisz żeby lampki później nie lakierować od nowa? :D

Opublikowano

od wewnątrz, potem od zewnątrz tylko obrabiam totalnie tępym wiertłem.

Opublikowano

W jakiej cenie masz te ambiente? Same diody?

Opublikowano

Nie potrzebuje ktoś foli babelkowej? Szerokość 60 długość do 800m bo więcej nie mam :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale ze co za darmo? To biorę :)

Opublikowano

Za parę groszy :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:siema:

Pany kolejny zonk...wsiadam rano odpalam a na fisie zapala sie wielki wykrzyknik i mriuga kontrolka od recznego...

sprawdzilem płyn- jest, auto hamuje jak należy żadne koło raczej nie jest [rzyblokowane.

Co to moze być? ?

Opublikowano

:siema:

Pany kolejny zonk...wsiadam rano odpalam a na fisie zapala sie wielki wykrzyknik i mriuga kontrolka od recznego...

sprawdzilem płyn- jest, auto hamuje jak należy żadne koło raczej nie jest [rzyblokowane.

Co to moze być? ?

Pewnie łącznik

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jaki łącznik?

Opublikowano

Pisz do mnie na PW ile chcesz za folie ;)

Artur ja miałem tak jak mi się skończyły hamulce z tyłu ;)

Opublikowano

jaki łącznik?

Między kierownicą a pedałami :decayed: A tak naprawdę nie mam pojęcia ale czerwony wykrzyknik pali się od płynu przeważnie :wink:

Opublikowano

W jakiej cenie masz te ambiente? Same diody?

same diody 50zł z wysyłką komplet.
Opublikowano

W jakiej cenie masz te ambiente? Same diody?

same diody 50zł z wysyłką komplet.
Przod i tyl?
Opublikowano

nie no kurde bez jaj :facepalm: przód i tył to jedne i te same diody. jeden komplet czyli dwie diody w jednej obudowie.

Opublikowano

jaki łącznik?

Między kierownicą a pedałami :decayed: A tak naprawdę nie mam pojęcia ale czerwony wykrzyknik pali się od płynu przeważnie :wink:

byłem teraz sprawdzic i zgaslo

moze sie audica obrazila ze caly weekend stala bo Pan chlał :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.