Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany kto ma Rns-e z końcówką G i do tego kamerkę cofania ori. Pytanie czy taki zestaw działa z sobą czy tylko ja mam tak ze nie działa.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedaje ktoś ma forum ręczną regulacje do bi xenonu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprzedaje ktoś ma forum ręczną regulacje do bi xenonu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Kupujesz normalna ori regulacje z zwykłych lamp. Do tego silniczek z lamp z Passata b6 wkładasz w lampy i działa.
Opublikowano

Sprzedaje ktoś ma forum ręczną regulacje do bi xenonu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Kupujesz normalna ori regulacje z zwykłych lamp. Do tego silniczek z lamp z Passata b6 wkładasz w lampy i działa.
A jakiś poradnik gdzie to włożyć, podłaczyć? Zwykła regulacje mam ze starych lamp.. Ale jak to ugryźć to nie wiem :-/

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Te nasze oryginalne silniczki ze zwykłych lamp będą pasować czy musi być od Passata?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprzedaje ktoś ma forum ręczną regulacje do bi xenonu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Kupujesz normalna ori regulacje z zwykłych lamp. Do tego silniczek z lamp z Passata b6 wkładasz w lampy i działa.
A jakiś poradnik gdzie to włożyć, podłaczyć? Zwykła regulacje mam ze starych lamp.. Ale jak to ugryźć to nie wiem :-/

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Te nasze oryginalne silniczki ze zwykłych lamp będą pasować czy musi być od Passata?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Poszło pw
Opublikowano

jozek, doniu!!!

:kox::dancing:

Opublikowano

pany co trzeba dorezać żeby na mono fisie było tak jak u Kaju PRND to na dole? Ja czegoś takiego nie mam w fisie mono


I co to wogóle jest te PRND?

Opublikowano

Bo masz skrzynie manual


Trzeba dorezac skrzynie automatyczna :wink:

Opublikowano

pany co trzeba dorezać żeby na mono fisie było tak jak u Kaju PRND to na dole? Ja czegoś takiego nie mam w fisie mono

I co to wogóle jest te PRND?

:decayed: żebym wiedział, że ktoś o coś takiego zapyta, to przerzuciłbym skrzynie na manuala - ciekawe ilu by już szukało modułów po allegro :grin:

a spoko to raczej nie będę jej rezał

zobaczcie pany co się dzieje w nie dalekich rejonach domina79

https://www.facebook.com/video.php?v=740892775965376&fref=nf

no przejeżdżałem w okolicy wczoraj :grin:

Opublikowano

chyba trzeba będzie zimówki wrzucać na biedrony nikt się nie połaszczy raczej :decayed:


pany co trzeba dorezać żeby na mono fisie było tak jak u Kaju PRND to na dole? Ja czegoś takiego nie mam w fisie mono


I co to wogóle jest te PRND?

:decayed: żebym wiedział, że ktoś o coś takiego zapyta, to przerzuciłbym skrzynie na manuala - ciekawe ilu by już szukało modułów po allegro :grin:

:grin:

Opublikowano

pany co trzeba dorezać żeby na mono fisie było tak jak u Kaju PRND to na dole? Ja czegoś takiego nie mam w fisie mono

I co to wogóle jest te PRND?

Tos doj**al:polew: Kiedy wpadasz na bajere i mustiemu po ciechany?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wandej miałeś racje ujowo to świeci trzeba wyrezac soczewki od b8 ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wandej miałeś racje ujowo to świeci trzeba wyrezac soczewki od b8 ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Toć Ci mówiłem :decayed: Kupuj soczewy z adapterem. Dasz maks 250zł sam zamontujesz i trawa po rowach spalona :decayed:

Opublikowano

Wandej miałeś racje ujowo to świeci trzeba wyrezac soczewki od b8 ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Toć Ci mówiłem :decayed: Kupuj soczewy z adapterem. Dasz maks 250zł sam zamontujesz i trawa po rowach spalona :decayed:
Będę musiał bo jak dziś zamontowalem to wydaje mi się że ujowiej świeci od zwykłej żarówki h7 :facepalm: trzeba wyjąć i dorezac ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

fcbf570934daeb7beb069fcab0b36ef6.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wrrrrrrrrrrrr......warkocz :grin::slina:

Opublikowano

Wandej miałeś racje ujowo to świeci trzeba wyrezac soczewki od b8 ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Toć Ci mówiłem :decayed: Kupuj soczewy z adapterem. Dasz maks 250zł sam zamontujesz i trawa po rowach spalona :decayed:
Będę musiał bo jak dziś zamontowalem to wydaje mi się że ujowiej świeci od zwykłej żarówki h7 :facepalm: trzeba wyjąć i dorezac ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

fcbf570934daeb7beb069fcab0b36ef6.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jak tata mame :kox:

Opublikowano

Wandej miałeś racje ujowo to świeci trzeba wyrezac soczewki od b8 ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Toć Ci mówiłem :decayed: Kupuj soczewy z adapterem. Dasz maks 250zł sam zamontujesz i trawa po rowach spalona :decayed:
Będę musiał bo jak dziś zamontowalem to wydaje mi się że ujowiej świeci od zwykłej żarówki h7 :facepalm: trzeba wyjąć i dorezac ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

fcbf570934daeb7beb069fcab0b36ef6.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jak tata mame :kox:
uchalbym jak Tusk Polskę :slina:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

[quote name="Wandej" post="4206449" timestamp="1414525956"

Jak tata mame :kox:autoryzacje masz? :grin:

Opublikowano

jozek, doniu!!!

:kox::dancing:

tego nie słyszałem jeszcze :banan::kox::banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.