Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandal świce do mojego pazdziocha to masz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandal świce do mojego pazdziocha to masz?

Mam. Ale Vin wujkowi podaj :naughty:

Który tu oprócz jozka wertuje allegro?? Potrzebuje jarzmo do s4 na przód oznaczenie 663 :hi: Odwdzięcze sie sromotnie :kox:

Opublikowano



:song:
Opublikowano

Wandal świce do mojego pazdziocha to masz?

Mam. Ale Vin wujkowi podaj :naughty:

Który tu oprócz jozka wertuje allegro?? Potrzebuje jarzmo do s4 na przód oznaczenie 663 :hi: Odwdzięcze sie sromotnie :kox:

in dostaniesz wieczorem... W rozliczeniu oddam Ci tą składaną kanapę :D i nie uzywaj słowa sromotnie bo z Twoich ust brzmi to dwuznaczne :D:D

Opublikowano

Wandal świce do mojego pazdziocha to masz?

Mam. Ale Vin wujkowi podaj :naughty:

Który tu oprócz jozka wertuje allegro?? Potrzebuje jarzmo do s4 na przód oznaczenie 663 :hi: Odwdzięcze sie sromotnie :kox:

in dostaniesz wieczorem... W rozliczeniu oddam Ci tą składaną kanapę :D i nie uzywaj słowa sromotnie bo z Twoich ust brzmi to dwuznaczne :D:D

Ty po to zrobiłeś tą składaną kanapę żeby kluczyki można było wyciagnąć :polew: .

Dla jasności potrzebuje sport swing tylko sam doł :whistling:

Opublikowano

Wandal świce do mojego pazdziocha to masz?

Mam. Ale Vin wujkowi podaj :naughty:

Który tu oprócz jozka wertuje allegro?? Potrzebuje jarzmo do s4 na przód oznaczenie 663 :hi: Odwdzięcze sie sromotnie :kox:

in dostaniesz wieczorem... W rozliczeniu oddam Ci tą składaną kanapę :D i nie uzywaj słowa sromotnie bo z Twoich ust brzmi to dwuznaczne :D:D

Ty po to zrobiłeś tą składaną kanapę żeby kluczyki można było wyciagnąć :polew: .

Dla jasności potrzebuje sport swing tylko sam doł :whistling:

To tez miałem na uwadze jak robiłem sqładaną :D To ode mnie dostaniesz za 50zł całą kanape ;D

Opublikowano

No to półtora świecy masz gratis :kox: Tylko oczywiscie Ty wysyłasz na swój koszt i ja też :decayed:

Opublikowano

myślałem ze podeslesz jakiego torbiarza :D

Opublikowano

myślałem ze podeslesz jakiego torbiarza :D

Z torbiarzy to Kaju jedynie :polew:

Opublikowano

Leżą komuś tylne zaciski z S4? Nie koniecznie na handel, bo miałbym romansa :wink:

Opublikowano

myślałem ze podeslesz jakiego torbiarza :D

Z torbiarzy to Kaju jedynie :polew:

chyba dawno nie dostałeś ku**sem między oczy :grin:

Opublikowano

Pytanie do posiadaczy rns-e led, jak macie ustawiony bas i sopran żeby to ładnie grało? Led odtwarza jakieś inne formaty niż mp3? Bo to gorzej gra niż audio.

sopran do końca zawsze, bas na trzy kreski w prawo od centralnej, oczywiście przy bose. Jak jakaś nuta ma słabo basu, albo sąsiad Cię wk***ia, to wracając w nocy z trasy można przecież podkręcić... :decayed:
A coś poza mp3 odtwarza? WMA czy AAC?
Opublikowano

rnse z natury jest wybredne, nie sprawdzałem innych formatów

Opublikowano

Leżą komuś tylne zaciski z S4? Nie koniecznie na handel, bo miałbym romansa :wink:

Mów co tam byś chciał wiedzieć [emoji6]
Opublikowano

No to szukam od avanta [emoji19]

Poszukaj od razu s-line :kox:
A jaka to roznica w samej dokladce??
Opublikowano

Pany wyjeżdżam w niedzielę za granicę na dłuuugo a tu coś z furą się wysypało. Na zegarach miga mi coś takiego jak "phone" i przez to navi wchodzi cały czas w mute. I nic nie słychać. Nie wiem czy ma na to wpływ zmiany kodowania zegarów na 00301, chciałem zmienić język na angielski więc wrzuciłem "3" Kanada. Mam 2 błędy na navi ale nie wiem jak je wkleić na tym win 8.1....

Opublikowano

No to szukam od avanta [emoji19]

Poszukaj od razu s-line :kox:
A jaka to roznica w samej dokladce??

Trzymajta mnie :grin:

Opublikowano

Pany wyjeżdżam w niedzielę za granicę na dłuuugo a tu coś z furą się wysypało. Na zegarach miga mi coś takiego jak "phone" i przez to navi wchodzi cały czas w mute. I nic nie słychać. Nie wiem czy ma na to wpływ zmiany kodowania zegarów na 00301, chciałem zmienić język na angielski więc wrzuciłem "3" Kanada. Mam 2 błędy na navi ale nie wiem jak je wkleić na tym win 8.1....

Wystarczy że przepiszesz kod błędu i popatrzymy co nie gra

Leżą komuś tylne zaciski z S4? Nie koniecznie na handel, bo miałbym romansa :wink:

Mów co tam byś chciał wiedzieć [emoji6]

Dawaj na fb :decayed:

Opublikowano

2 Faults Found:

00856 - Radio Antenna

011 - Open Circuit - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101011

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 3

Reset counter: 202

Time Indication: 0

Date: 2003.08.01

Time: 00:01:30

Freeze Frame:

Mileage: 655350 km

Count: 3010

Clock: 13:16

01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)

008 - Implausible Signal - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 1

Reset counter: 191

Time Indication: 0

Date: 2014.10.29

Time: 15:34:23

Freeze Frame:

Bin. Bits: 11111011

Bin. Bits: 01

Może podrzucę kodowanie jakie od razu mam w rns-e bo niedawno ją dokładałem.

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

2 Faults Found:

00856 - Radio Antenna

011 - Open Circuit - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101011

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 3

Reset counter: 202

Time Indication: 0

Date: 2003.08.01

Time: 00:01:30

Freeze Frame:

Mileage: 655350 km

Count: 3010

Clock: 13:16

01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)

008 - Implausible Signal - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 1

Reset counter: 191

Time Indication: 0

Date: 2014.10.29

Time: 15:34:23

Freeze Frame:

Bin. Bits: 11111011

Bin. Bits: 01

Może podrzucę kodowanie jakie od razu mam w rns-e bo niedawno ją dokładałem.

Cofnij kodowanie w liczniku na wcześniejsze, bo masz źle zakodowany licznik, to ten błąd z J285

A co do pierwszego błędu sprawdź wtyczkę w radiu z anteny.

Sprawdzałeś czy masz błędy w liczniku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.