Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany pytanie...co niektórzy maja takie fajne przyciski od opuszczania szyb...takie w chromie czy jakoś tak...ma ktoś numer takiego dzyndzla :-P żeby kupić?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany pytanie...co niektórzy maja takie fajne przyciski od opuszczania szyb...takie w chromie czy jakoś tak...ma ktoś numer takiego dzyndzla :-P żeby kupić?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznika+%2Bszyb

Tu wszystko znajdziesz

Opublikowano

Pany pytanie...co niektórzy maja takie fajne przyciski od opuszczania szyb...takie w chromie czy jakoś tak...ma ktoś numer takiego dzyndzla :-P żeby kupić?

Ja mam z A6 C6 polift

DdehArw.jpg

w moim temacie masz też numery

3TQBip2.jpg

Opublikowano

Słyszałem że było gruboo :banan::kox:

Grubo to mało powiedziane...5 dni wycięte z życia :decayed:

kurde 5 dni to ja jeszcze nie tankowałem :decayed:

ile ?

Opublikowano

dzięki arturku...i dla grzesia też...

juzek...lusterko bez Kompasa...foto poglądowe...pewnie nie sczaiłeś kto Cię pozdrawia przez olx

Opublikowano

dzięki arturku...i dla grzesia też...

juzek...lusterko bez Kompasa...foto poglądowe...pewnie nie sczaiłeś kto Cię pozdrawia przez olx

to Ty ? Ale nie dostałem żadnej odpowiedzi z olx :decayed:

Opublikowano

Pany pytanie...co niektórzy maja takie fajne przyciski od opuszczania szyb...takie w chromie czy jakoś tak...ma ktoś numer takiego dzyndzla :-P żeby kupić?

Ja mam z A6 C6 polift

DdehArw.jpg

w moim temacie masz też numery

3TQBip2.jpg

turzol a dziala ci tylna blokada?

Opublikowano

nie :decayed:

Opublikowano

nie :decayed:

no nie , ale ja zapomniałem jak się Audi jeździ a co dopiero się za to brać :decayed:

Opublikowano

chłopaki, może ktoś ogarnie dokładnie o co biega z tymi błedami? dotyczy radia:

3 Faults Found:

01044 - Control Module Incorrectly Coded
000 - -
00856 - Radio Antenna
011 - Open Circuit
00821 - Antenna 2 for Radio (R93)
011 - Open Circuit
gdzie mam szukać źródła błędu? w przejściówkach anteny, które zakupiłem w celu możliwości podłączenia radyjka 2din na wtyczce Fakra, czy to raczej wzmacniacz antenowy pod tylną szybą (sedan) powiedział mi "bye bye" ?
Opublikowano

no dobra Panowie pytanie:

nie raz nie chce mi zadziałać podnoszenie szyby kierowcy i tylko tej reszta działa bez zarzutów.

Czy da rade zrobić coś z tym przyciskiem?

Opublikowano

czy wybierak biegów 6b od wszystkich skrzyn np od 1.9, 1.9 i 3.0 jest taki sam ?

Opublikowano

no dobra Panowie pytanie:

nie raz nie chce mi zadziałać podnoszenie szyby kierowcy i tylko tej reszta działa bez zarzutów.

Czy da rade zrobić coś z tym przyciskiem?

Artur jeżeli masz stare przełączniki (na starych ikona czyli do 02/03r) to uj może trafiać blaszki :wink: w nowszem są już mikrostyki jak dobrze kojarzę

Turzol ogarnoles w koncu auto???

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

czyli do 3.0 v6 pasuje tylko od 3.0v6 tak ?

Opublikowano

ucho w środe odpalam dziada , pompki już siedzą. Wsjo poskładane i poczyszczone. Jeszcze tylko wezyki podcisnienia, kolektory poprzykręcać i zaslepić egr. Pewnie i tak nie odpali :grin:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

jakby potrzebny byłby panel szyb od strony kierowcy juz od 2004-2007 tj z b7 to mam taki 4xszyby tylko przyciski styrane są (wiec mozna podmienic?) ale sam panel sprawny (nabylem kiedys od bigmana i zapewniał, że ok jest) a że nie zrobiłem wogole z niego użytku to mógłbym wysłać listem poleconym. z B6 mam też sprawny przełącznik kierowcy ale pod szybyx2, ale mozna by cos przeszczepic jak ktos potrzebuje, lezy w kartonie i czeka na drugą szanse lub smietnik w niedalekiej przyszłości :D a tak poza tym to nie lepiej zrobic mod na takie z B8 (mikrostyki) kultura pracy o niebo wieksza, u mnie to tak wygląda: ">http://YTkvTVZ.jpg

Opublikowano

Serafin a blokade masz w starym zjechaną, jeśli nie to zamieniając knefle bo z B8 pasują do przełącznika z B7


I blokada będzie ci działać

Opublikowano

czyli do 3.0 v6 pasuje tylko od 3.0v6 tak ?

Dokladnie , mozna to przerobic bo chodzi tu o.dlugosc drazka ale.gra.niewarta swieczki

a czasami od 1.8T BEX, 4,2 lub 2,5 nie podejdzie wybierak ?

Opublikowano

Witam,

Pomóżcie proszę.

Jestem z Wrocławia i potrzebuję pomocy w kilku sprawach:

1. Chyba najłatwiejsza do zrealizowania. Szukam fachowca wśród chłopaków z forum, który podłączy w moim aucie oświetlenie przestrzeni nóg (przód + tył). Lampki już mam.

2. Czy możecie polecić kogoś dobrego zajmującego się webasto? Objawy: nie zawsze się załącza, ostatnio bardzo dymiło, dziś po włączeniu zaobserwowałem wyciek płynu w kolorze zielonym. Nie wiem co to za płyn. Wcześniej tego nie było.

3. Rozwiązanie trwałe i skuteczne problemu - 01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number.

4. Największy problem, z którym walczę od ponad roku. Żaden z mechaników, elektryków itp. nie jest w stanie pomóc i naprawić. Zawiesza się turbo, przechodzi w tryb awaryjny i pokazuje błąd 17932 - przekaźnik pompy paliwa. Pisałem już na forum. Zrobiłem wszystko co koledzy doradzali i nic nie pomaga. Wymieniłem przekaźnik na oryginał, zawór N75, gruszka i kierownice działają, elektryk nie widzi niczego nieprawidłowego. Zupełnie nie wiem gdzie szukać???

Pozdrawiam,

Artur

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.