Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja swoje zaraz z normalnego zdesia ściągam i wystawie po 150 za sztukę:D

Opublikowano

To ja swoje zaraz z normalnego zdesia ściągam i wystawie po 150 za sztukę :D

Ty a myślisz że ktoś mu to kupi :huh::grin:
Ty:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano
:D
Opublikowano

Na Ty to tramwaj staje a na dzyń dzyń odjeżdża Jean Claude Vandej :grin::grin::grin:

Ty to złe piszesz

Zan klop wandej :D

Opublikowano

Fak ju:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Siema mordeczki. Jak wyjąć piny z wtyczki od włącznika świateł? Jeden kabel mi się ułamał i niestety przy wyjmowaniu pinu pękła w tym miejscu wtyczka i teraz nie trzyma jak trzeba....

walczylem z tym dlugo ale ogarnalem. Najpierw podwazasz plastikowe zabezpieczenie nad pinem, najlepiej wsuwka a pozniej blokujesz od gory zeby nie opadlo. Od strony wejscia pinow wciskach nad i pod pinem dwie szpilki lub cos o niewiele wiekszej srednicy. Ciagniesz pin.
Opublikowano

Wladi mordeczko , słyszałem najnowsze info że jedziesz do BT :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

Dzięki. No właśnie tak próbowałem ale skopałem i pękł ten plastik i teraz nie trzyma się pin. Trza zakleic chyba :grin:

Opublikowano

Wladi mordeczko , słyszałem najnowsze info że jedziesz do BT :banan: :banan: :banan:

Mówisz :eusathink: i ja nic nie wiem? :decayed:

No ba :decayed: cieszę się bardzo w takim razie :thumbup1: i będzie :dance::dance2:

Opublikowano

Dzięki. No właśnie tak próbowałem ale skopałem i pękł ten plastik i teraz nie trzyma się pin. Trza zakleic chyba :grin:

On nie wyjdzie. To jest tylko dodatkowe zabezpieczenie. Tam w pinie dwa zabki trzymaja, uwierz mi trzymaja :wink:
Opublikowano

Wladi mordeczko , słyszałem najnowsze info że jedziesz do BT :banan: :banan: :banan:

Mówisz :eusathink: i ja nic nie wiem? :decayed:

Do mnie to jeszcze nie dotarło :decayed: Ogarniemy dzień szybciej wypad co ? :kox:

Opublikowano

Sprawę mam!!

Jakby komuś rzucił się w oczy zderzak przedni s-line pod spryski w dobrej monecie to proszę o cynk. Może być nawet sama skorupa. Odwdzięczę się:)

Opublikowano

Dzięki. No właśnie tak próbowałem ale skopałem i pękł ten plastik i teraz nie trzyma się pin. Trza zakleic chyba :grin:

On nie wyjdzie. To jest tylko dodatkowe zabezpieczenie. Tam w pinie dwa zabki trzymaja, uwierz mi trzymaja :wink:

A, to ja może tych ząbków nie nagiąłem i dlatego :facepalm:

Opublikowano

To ja swoje zaraz z normalnego zdesia ściągam i wystawie po 150 za sztukę :D

Ty a myślisz że ktoś mu to kupi :huh::grin:
Ty:decayed:

Tapnięte z SGS5

Andrzeju co do telefonu Alpha to jego minusy: tylko 32gb wbudowane na stale i brak slotu na dodatkowe karty pamieci, nie jest wodoodporny, wyswietlacz jest HD bez FullHD, rozmiar 4,7" i rozdzialka 720p, S5 ma slot kart pamieci i mozna wlozyc 128gb karte nawet, jest wodoodporny, matryca FullHD, wyswietlacz ciut wiekszy 5.1". A czy cos jest plastikowe czy ma aluminowa ramke to mi wisi i tak leci w dobry pokrowiec fon ;)
Opublikowano

Sprawę mam!!

Jakby komuś rzucił się w oczy zderzak przedni s-line pod spryski w dobrej monecie to proszę o cynk. Może być nawet sama skorupa. Odwdzięczę się :)

zderzaka nie widziałem ale kratki w dobrej monecie wiszą na alle :decayed:

Opublikowano

No i mialo byc na pw a poszli w post, wqurwia mnie piekielnie ten nowy tapatalk,

Za ile wystawic sensownie mozna kompletny przedni zderzak b6? Z kratkami i halogenami, wersja niexenon.

Opublikowano

Daniel masz któregoś z nich? Ja chciałbym się alfa pobawić zobaczyć jak to śmiga. W marcu ponoć wychodzi s6 zagięcie rozdzielczość 4k:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Sprawę mam!!

Jakby komuś rzucił się w oczy zderzak przedni s-line pod spryski w dobrej monecie to proszę o cynk. Może być nawet sama skorupa. Odwdzięczę się :)

zderzaka nie widziałem ale kratki w dobrej monecie wiszą na alle :decayed:
Za 300 sztuka:D ino brać:P
Opublikowano

Pany krawat ( :facepalm: ) LY7Q, jakaś koncepcja na dodatki? Czerń czy chrom?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.