Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szerokość felgi 9J

• Odsadzenie ET 29

PANOWIE DOBRE TO PARAMETRY ?

Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać

to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

9" et 30 przód i tył przycieral rolka załatwiła sprawę z tyłu ale przod nadal przycieral przy skręcaniu. Gleba dość spora

Opublikowano

ale przy ostrej glebie a jak była by mniejsza gleba to też by tarło ? Nie chce żeby coś tarło bo mam świeżo pomalowane błotniki

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Nie chce żeby coś tarło

pussy! :grin:
Opublikowano

ale przy ostrej glebie a jak była by mniejsza gleba to też by tarło ? Nie chce żeby coś tarło bo mam świeżo pomalowane błotniki

:bag: :bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt :przebiegly:

Opublikowano

spadaj :decayed:


ale przy ostrej glebie a jak była by mniejsza gleba to też by tarło ? Nie chce żeby coś tarło bo mam świeżo pomalowane błotniki

:bag: :bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt :przebiegly:

gleba będzie tylko bez przesady , żebym mógł z domu wyjechać

Opublikowano

:hi:

... u mnie dziś tak

19a271a5f8674463c1e98b0401e11368.jpg

8c0759250097a4d392172ac983d81211.jpg87b736ef0fbbc16a6beb1120ec4519b6.jpg

pierwszy śnieg od dwóch lat :)

Wysłane z iPhonacza

Opublikowano

łojezus...ja to mam pecha...w dziale ogłoszeń ukazuje się post...dostaję powiadomienie na mejla i na komórę odpisuję na pw , że zabieram a kolo po 2 dniach odpisuje że sprzedane...

Najwidoczniej masz jeszcze słabe znajomości i "chody" :D ps. To nie ja zgarnął ta listewke tunelu sam mam 2 i jedna mi nie potrzebna [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

.

Opublikowano

Szerokość felgi 9J

• Odsadzenie ET 29

PANOWIE DOBRE TO PARAMETRY ?

Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać

to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem :facepalm:

wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera ;)

Opublikowano

spadaj :decayed:

ale przy ostrej glebie a jak była by mniejsza gleba to też by tarło ? Nie chce żeby coś tarło bo mam świeżo pomalowane błotniki

:bag: :bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt :przebiegly:

gleba będzie tylko bez przesady , żebym mógł z domu wyjechać

A nie z dołu? :decayed:

Mordo a jakie to fele? RS4 B7? To chyba jedyne na które mógłbym zamienić rotory :kox: Ale spasować je ciężko bez gwintu :kwasny:

Opublikowano

tylko u mnie były by 19 i trzeba by było pomyśleć żeby go obniżyć i tu się rodzi pytanie czy nie będzie trzeć, obcierać :decayed:


Wandej to nie RS4

Opublikowano

Będzie a czego się spodziewasz? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

jaki olej lać do tylnego dyfra ?

Opublikowano

Będzie a czego się spodziewasz? :decayed:

Tapnięte z SGS5

no jak czego , że nie będzie :grin:

Opublikowano

jaki olej lać do tylnego dyfra ?

75w90 motul

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Ja tez na wiosne zapodaje 19 9j et 47 rs i tez musze pomyslec nad spasowaniem.gwint juz upatrzylem

Opublikowano

jaki olej lać do tylnego dyfra ?

75w90 motul

Tapnięte z SGS5

mechanik zalał mi nowy olej (nie wiem jaki), ale buczy szczególnie po rozgrzaniu. Lać tego motula czy szukac nowego dyfra ?

Opublikowano

A skrzynie i dyfer z jednego auta?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.