Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stówka mordo :oklasky:

Tylko nie szalej z tym nawilżaniem........ :brzydkibanan::buahaha:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzesiek mnie tam nie będzie :P

Opublikowano

NAJLEPSZEGO :drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Jaki nr miał moduł parktronika z B7?

z b7 też mam p+t. końcówka B i D to sam tył, C i E p+t
Opublikowano

PANY jak sciagaliscie lustra zewnetrzne to tam pod trojkatem jest taka gabka , po zmianie luster montowaliscie ja spowrotem ? , poleglem z wyciagnieciem wiazki lustra z drzwi , tam przy glosniku odpialem kolek mocujacy wiazke ale gezies na wysokosci polowy drzwi cos cholernie trzyma ten kabel, a na zewnatrz pogoda nie na taka robote wiec bede czekal az sie ociepli :-(

Opublikowano

Kłysiu już nie... wkurwiłem się i Endrju przytulił :decayed:

Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi :grin: a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja :decayed: pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem :polew:

Ty to gupi jesteś :grin:

Faktycznie nie znam Cie klysiu ale faktycznie j**niety dobrze jestes :decayed:

Ja ostatnio zatankowałem full zbiornik 65zl za 295zł :shock3::shock3: jak leciałem na oem weszło za ponad 360zł :decayed:

Dlatego ze znam wladiego :grin:

Opublikowano

Ty Kłysiu nie schebiaj sobie...tak jebięty jak ja to nie jesteś :grin:

Fakt jeszcze nie udaje posejdona :decayed:

Opublikowano

Daniel stówka :wink::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Opublikowano

Dzieki za życzenia ludziska :)

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Zdrówka również życzę :) i mocnej wątroby :)

Opublikowano

A Ty jeszcze czeźwy :huh::grin:

a ty co menelu tez czezwy :P

Opublikowano

ostatnio zaprawiony bo i do 6 rano sączył się % to jeszcze umie klikać :P

Opublikowano

A Ty jeszcze czeźwy :huh::grin:

a ty co menelu tez czezwy :P

Narazie szarpłem dwa pifka ale szmak jest :decayed:

farfoclu jeden nie widze cie na whatsapp ale na BT damy se w morde mysle :decayed:

Opublikowano

w co wy tam dacie to już Wasza sprawa :polew::tongue4::whistling:

Opublikowano

skończyła się Łomża miodowa....psssst i ruszył Porterek ;)

Opublikowano

Telefon odbieram w tygodniu z naprawy to zawitam w końcu na whatsa :wink: a co do BT po chyba raczej w szyje :grin:

oj damy se damy :P

Opublikowano

Telefon odbieram w tygodniu z naprawy to zawitam w końcu na whatsa :wink: a co do BT po chyba raczej w szyje :grin:

oj damy se damy :P

Cofam to co powiedziałem prędzej...nie jestem z Wami w pokoju :decayed:

nie jestes???napewno nie jestes??

Opublikowano

to tak jak ze mna moge zwiedzic cala stasinde :wink::P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.