Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mordy możę ktos wrzucic foto spojlerka nadkola z osłoną silnika? Bo Mefju nie wie jak to wygląda :decayed:

Człowieku piszesz tak kwadratowo że ja cię czasem nie ogarniam :grin: Jak to dzisiaj mi napisał "skolko" jak zapytałem co to znaczy to stwierdził że to zapytanie "jaka cena" :polew:

Pojdziesz kurfa znowu do gimnazjum zobaczysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jeszcze 10godzin w robo i weekend od dzis wpadam w ciąg alko. Jutro urodziny i o tako. Szkoda, ze do kazdego mam w uuj drogi :/

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Orientuje się ktoś gdzie można kupić tanio wycieraczki do audioli 2004r pod aero? Dobra cena mnie interesuje bo moje SWF kończą żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Orientuje się ktoś gdzie można kupić tanio wycieraczki do audioli 2004r pod aero? Dobra cena mnie interesuje bo moje SWF kończą żywot.

:hi:

Ja odstraszony ceną ori wycieraczek ostatnio za kupiłem same ori gumki/wkłady :wink:

Wyniosło mnie to 75% mniej z ceny jak bym kupił całe pióra. Jak będę w domu to zarzuce numerkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Orientuje się ktoś gdzie można kupić tanio wycieraczki do audioli 2004r pod aero? Dobra cena mnie interesuje bo moje SWF kończą żywot.

:hi:

Ja odstraszony ceną ori wycieraczek ostatnio za kupiłem same ori gumki/wkłady :wink:

Wyniosło mnie to 75% mniej z ceny jak bym kupił całe pióra. Jak będę w domu to zarzuce numerkami

spoko, poczekam ale nie ukrywam, że chyba wolałbym kupić całe pióra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, maja składane lusterka 10pin można kodowacz w vagu aby prawe lusterko opuszczało wkład w stronę krawężnika? czy jest to bajer tylko dla posiadaczy 14 pinowego lusterka kierowcy z opcja pamięci?

pytanie nr 2 , jeżeli posiadam z fabryki auto z lusterkiem wstecznym foto, to czy mam pociągnięte wszystkie kable aby wsadzić wkłady do lusterek zew foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu już nie... wkurwiłem się i Endrju przytulił :decayed:

Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi :grin: a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja :decayed: pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dożo jest zabawy żeby wymienić cale lusterka ze zwykłych na elektrycznie składane?

pomijam ściąganie boczka , zmianę silniczków, chodzi mi o to czy jak zrzucę boczek to kostki łączące lustro do instalacji w drzwiach są jakoś dostępne normalnie? bo chciałem to jutro zrobić ale zimno trochę wiec pytam się czy jest sens rozbebrac drzwi w taka pogodę, i co najważniejsze czy jest to zabieg plug and play? czy trzeba dorezac jakieś kabeki do kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dożo jest zabawy żeby wymienić cale lusterka ze zwykłych na elektrycznie składane?

pomijam ściąganie boczka , zmianę silniczków, chodzi mi o to czy jak zrzucę boczek to kostki łączące lustro do instalacji w drzwiach są jakoś dostępne normalnie? bo chciałem to jutro zrobić ale zimno trochę wiec pytam się czy jest sens rozbebrac drzwi w taka pogodę, i co najważniejsze czy jest to zabieg plug and play? czy trzeba dorezac jakieś kabeki do kostek

to jest godzina roboty na obie strony. Najgorzej wypiąć wiązke starego lusterka bo jest fabrycznie przypięta klipsami do ramy drzwi wewnątrz. Nic nie trzeba dolutowywać, wszystko plug&play, o ile moduły drzwi są max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły mam full silniczki pod skladeane lustra bez literki

mam wyszarpać ta wiazke czy jakoś inaczej sie zabrać za to? żeby czego się urwać a ściągnąć z mocowań, i jak później zamontować ta wiązkę żeby nie latała i hałasowała w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły mam full silniczki pod skladeane lustra bez literki

mam wyszarpać ta wiazke czy jakoś inaczej sie zabrać za to? żeby czego się urwać a ściągnąć z mocowań, i jak później zamontować ta wiązkę żeby nie latała i hałasowała w drzwiach?

odpinasz wszystkie klipsy na około głośnika ile sięgniesz ręką, Resztę wyrywasz od góry. Montujesz analogicznie. Zapinasz klipsy na około głośnika, nic nie będzie hałasować

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to teraz z innej beczki czy nadkola szmaciane z s4 b6 kombi pasują do a4 b6 sedan?

czy jest różnica miedzy nadkolami od auta bez Q i z Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...