Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny klimat teledysku, tematyka spoko :decayed:

Tapniete z Galaxy Taba

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panu jak wyjąć silniczek samopoziomu z bixa?

146fa81e6b595283bacba4a4215d6cb8.jpg

Opublikowano

Panu jak wyjąć silniczek samopoziomu z bixa?

146fa81e6b595283bacba4a4215d6cb8.jpg

przekręcasz i wychodzi ,jak żarówka kierunku

Opublikowano

Panu jak wyjąć silniczek samopoziomu z bixa?

146fa81e6b595283bacba4a4215d6cb8.jpg

Wyciągnąc musisz trzpień od regulacji później przekrecasz i wychodzi .

Opublikowano

Panowie czy da sie wyrezac z lusterka 10 pin lusterko 14 pin ?

Opublikowano

Panu jak wyjąć silniczek samopoziomu z bixa?

146fa81e6b595283bacba4a4215d6cb8.jpg

Wyciągnąc musisz trzpień od regulacji później przekrecasz i wychodzi .

ten trzpień jak wyciągnąć?

Opublikowano

Musisz mocno pociągnąć ta kulka jest wciśnięta tylko :wink:

to chyba mam za mało pary :wink: ta kulka jest tam wciśnięta na amen

Opublikowano

:siema:

Tylko gdzie kupic lustro 14 pin :-( za ludzka kase

Panowie czy da sie wyrezac z lusterka 10 pin lusterko 14 pin ?

Wszystko się da...ale czy jest sens się z tym pier.... :decayed:
Opublikowano

Dobry :-) :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Musisz mocno pociągnąć ta kulka jest wciśnięta tylko :wink:

to chyba mam za mało pary :wink: ta kulka jest tam wciśnięta na amen

Musi mocno siedzieć inaczej przy ruchu soczewki mogła by wyskoczyć...ciągnij ale z czuciem :grin:

nic nie ciągnij na siłę ,przekręcasz silniczek i cięgno wysuwasz na bok ,tam jest uchwyt jak literka U,kulka jest dalej

Opublikowano

Masz rację ale sama kulka nie wyjdzie trzeba z czuciem ją pociągnąć na bok żeby wyszla :wink:

dokładnie ,ja brałem lekko wkrętakiem i wyskakiwała

Opublikowano

Hej
mam do was pytanko
ale mniej wiecej jest warte
Audi a4 b6 1.9 TDI 131 km z przebiegiem udokumentowanym 220 tys km
w audi jest zmieniony rozrząd ,pomowtryski sa w idealnym stanie
poduszki silnika tez zmienione, klocki itp wszystko w bdb stanie
wyposażenie sline , podwujewydechy z tyłu ,3 ramienna kierownica
felgi 17 z odnowionym lakierem
stan wszystkiego mozna okreslic na dobry bo bdb tylko salon

Rocznik 2003 ale model juz na 2004

czy cene ok 19000 tys jest wygórowana?

Opublikowano

Jeżeli jest tak jak piszesz, to w tej cenie skarb ! ! ! ! Tylko brać, nawet na handel.

Mam pytanie.

Jaki klucz dynamometryczny do kół? Ktoś coś poleci?

Opublikowano

Hej

mam do was pytanko

ale mniej wiecej jest warte

Audi a4 b6 1.9 TDI 131 km z przebiegiem udokumentowanym 220 tys km

w audi jest zmieniony rozrząd ,pomowtryski sa w idealnym stanie

poduszki silnika tez zmienione, klocki itp wszystko w bdb stanie

wyposażenie sline , podwujewydechy z tyłu ,3 ramienna kierownica

felgi 17 z odnowionym lakierem

stan wszystkiego mozna okreslic na dobry bo bdb tylko salon

Rocznik 2003 ale model juz na 2004

czy cene ok 19000 tys jest wygórowana?

nie jest wygorowana

Opublikowano

fotele sline ,skóry ,ładnie , nie ptetarte
srodek ogólnie w bdb stanie mały mankament to podsufitka delikatnie jakby sie odklejała ale moge to zrobic 300 obszycie
filtry itp pozmieniane , robiłem sobie ale kupiłem delikatnie rozbite b7 i musze tą sprzedac
opony lato , zima
ile proponujecie wystawic aby w miare szybko sie sprzedała?

Opublikowano

Siema. Panowie wpiołem się w obd w pin 7 wg opisu linię K i wszystko działa. Teraz doczytałem że pod pinem 15 jest jeszcze linia oznaczona jako L (K) zgłupiałem już zupełnie. Dwie linie K są? I skoro widzi już radio vag to mogę tak zostawić?

Opublikowano

Wątroba chce spać nie mam wyjścia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.