Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandeja koło robi robotę na tej focie :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Divisiony :) Pozdrawiam DSC_0525.jpg

Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy :)
Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Divisiony :) Pozdrawiam DSC_0525.jpg

Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy :)
Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Dojadę napewno ;)

Nawet mam jeszcze flachę od ciebie :)

Opublikowano

Wandeja koło robi robotę na tej focie :kox:

Dzięki ryju :kox: Sporo osób koło pochwaliło ale jeszcze trochę pracy przy aucie jest ;) Przyjeżdzaj na weekend będziem robić sklep :kox: (monopol :decayed: )

Opublikowano

Dobry. :hi: Wpadłem w odwiedziny bo mi battalion gównoburza zatkała.

Tapniete z HGW 2

Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. :)

nabazgrane z Tapatalka

Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]

Tapniete z HGW 2

Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginął

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Divisiony :) Pozdrawiam DSC_0525.jpg

Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy :)
Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Dojadę napewno ;)

Nawet mam jeszcze flachę od ciebie :)

O pacz! To dorzuce druga flaszencje, syna mego pierworodnego trzeba opić ;D Tomek też chyba zjezdzasz? To bedzie trzecia butelencja za córe Twą ;)
Opublikowano

Kto mi usunie datę z tego zdjęcia ? :decayed:

Opublikowano

Divisiony :) Pozdrawiam DSC_0525.jpg

Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy :)
Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Dojadę napewno ;)

Nawet mam jeszcze flachę od ciebie :)

O pacz! To dorzuce druga flaszencje, syna mego pierworodnego trzeba opić ;D Tomek też chyba zjezdzasz? To bedzie trzecia butelencja za córe Twą ;)

wezme sliwowice ktora przywiazlem z Bukowiny to pozamiata :decayed:

Opublikowano

Kto mi usunie datę z tego zdjęcia ? :decayed:

Józiu w paint-cie wymarz :decayed:

Opublikowano

Divisiony :) Pozdrawiam DSC_0525.jpg

Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy :)
Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Dojadę napewno ;)

Nawet mam jeszcze flachę od ciebie :)

O pacz! To dorzuce druga flaszencje, syna mego pierworodnego trzeba opić ;D Tomek też chyba zjezdzasz? To bedzie trzecia butelencja za córe Twą ;)

wezme sliwowice ktora przywiazlem z Bukowiny to pozamiata :decayed:
Jak ta śliwica pobije podlaskie samoogony no to faktycznie rozjeb.... mi system hehe
Opublikowano

jak Domin zalatwi ten samogon co pilem na zlocie to wogole bedzie armagedon :decayed:

Opublikowano

Tomek nie zapominaj od kogo masz tą śliwowice :naughty::drunk:

od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu :polew::polew:

Opublikowano

Kto mi usunie datę z tego zdjęcia ? :decayed:

Józiu w paint-cie wymarz :decayed:

fajna ta fota a ten napis do bani, muszę coś pokombinować :wink:

Opublikowano

Pare postów poleciało...przypominam o zachowaniu porządku!!

Opublikowano

Artur, te koła naprawdę miażdżą... :jerk: chciałbym takie zimówki :decayed:

Opublikowano

Wandeja koło robi robotę na tej focie :kox:

Dzięki ryju :kox: Sporo osób koło pochwaliło ale jeszcze trochę pracy przy aucie jest ;) Przyjeżdzaj na weekend będziem robić sklep :kox: (monopol :decayed: )

U mnie ostatnie mody już wchodzą :decayed: Na ten weekend to może nie, ale z chęcią przyjadę :banan:


fajna ta fota a ten napis do bani, muszę coś pokombinować

A ile to roboty :whistling:

Opublikowano

ELITAAAAAA z czwartku :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

Artur, te koła naprawdę miażdżą... :jerk: chciałbym takie zimówki :decayed:

No Jedręk miałem napisać że Twóje auto jest przeuj ale felga :facepalm: Czy przypadkiem nie kupowałeś ich po pijaku? :decayed:

Tomek nie zapominaj od kogo masz tą śliwowice :naughty::drunk:

od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu :polew::polew:

Nie bądź taki Only You następnym razem dostaniesz ni hu hu :grin:

Wystarczy że przejdziesz z nim na Wy :decayed:

Opublikowano

Nitroo weź mi to ogarnij wtedy :decayed:

Opublikowano

Proszę :hi:

img.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.