Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło)

Więc szybkie pytanie jest takie:

Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/

Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać

Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?

Panie zwykle listwy to groszowe sprawy no chyba że masz w kolorze nadwozia to dochodzi koszt malowania. Chociaż i malowaną za psie pieniądze można wyrwać.

Nie baw sie w rozklejanie tylko szukaj jakiejś używki :wink:

Przy okazji :siema:

... ale tu cicho dzisiaj , połowa to już napewno w drodze do BT :wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nieco ponad godzina i do domku. jeszcze trzeba ogarnąć zakupy i jutro wyjazd :banan: a przed wyjazdem zaimpregnować dach w cabrio, idealnie będzie miał 3 dni żeby wyschnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? :P
na trasie do PL 1300km wjebał 1,7litra oleju. po mieście na 1000 wjebywał pod dwa litry - znajomek miał też w tym samym czasie i to samo miał. Nie wystawiam opinii jeśli nie miałem styczności :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) Potrzebowałbym lewy przedni błotnik (strona kierowcy) w kolorze ly7q w jak najlepszym stanie :) prosze o kontak , dość pilna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? :P
na trasie do PL 1300km wjebał 1,7litra oleju. po mieście na 1000 wjebywał pod dwa litry - znajomek miał też w tym samym czasie i to samo miał. Nie wystawiam opinii jeśli nie miałem styczności :wink:

Ten 2.0 tfsi to w b7 miałeś? O tym że w b8 ten 2.0 tfsi żłopie olej to wiedziałem, ale nie sądziłem że w b7 też ;) jednak patrząc na ich "poprzednika" (ALT) to nie ma się co dziwić, że lubią nie tylko benzynę, ale i oliwę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
wiecie moze gdze dostane emblemat w kierownice sline? tylko nie naklejke
albo co zrobic bo naklejke mam zeby pasowała do kierownicy s3 nakleic ja na emblemat s3?
robił ktos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wiecie moze gdze dostane emblemat w kierownice sline? tylko nie naklejke

albo co zrobic bo naklejke mam zeby pasowała do kierownicy s3 nakleic ja na emblemat s3?

robił ktos tak?

Kupisz w Aso. Tylko prawie 2 stowki kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa jedzie tankowac...komu dobrze, a tu czlowiek napierd...musi niemilosiernie :/ ale jest maly pozytywny akcent, w next tygodniu wprowadzam sie do swojej chawiry tylko meble zostalo skrecic ;)

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa jedzie tankowac...komu dobrze, a tu czlowiek napierd...musi niemilosiernie :/ ale jest maly pozytywny akcent, w next tygodniu wprowadzam sie do swojej chawiry tylko meble zostalo skrecic ;)

wysłane z Galaktycznej S5

No to gratuluję :) nic tak nie cieszy jak mieszkanie na swoim :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też weekend z odcinką się zapowiada. Dzisiaj urodziny szwagra a jutro żony :kox::wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to to samo co w skodzie to wujo ma same problemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem nawet :) . Ale ja bym się bał takiej pojemności w takim samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ale tu cisza.... ale co się dziwić jak większość spamerów w BT to nie ma co czytać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...