Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411

Naciapane z Zetki

Mam takie ponad 2 lata świecą bdb
Dzięki.jutro robię zakup :-D

Naciapane z Zetki

Opublikowano

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

też 2.5, czy inna motorownia tym razem?

Opublikowano

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

też 2.5, czy inna motorownia tym razem?

tylko V6TDI, zobaczymy tylko w jakiej budzie... :wink:

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? :P

Opublikowano

Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło)

Więc szybkie pytanie jest takie:

Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/

Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać

Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?

Opublikowano

Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło)

Więc szybkie pytanie jest takie:

Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/

Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać

Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?

Mam listwy sline w swojej sklejone na klej do szyb, a były w dwóch częsciach. Ogólnie są oryginalnie zgrzewane

Opublikowano

Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło)

Więc szybkie pytanie jest takie:

Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/

Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać

Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?

Panie zwykle listwy to groszowe sprawy no chyba że masz w kolorze nadwozia to dochodzi koszt malowania. Chociaż i malowaną za psie pieniądze można wyrwać.

Nie baw sie w rozklejanie tylko szukaj jakiejś używki :wink:

Przy okazji :siema:

... ale tu cicho dzisiaj , połowa to już napewno w drodze do BT :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

jeszcze nieco ponad godzina i do domku. jeszcze trzeba ogarnąć zakupy i jutro wyjazd :banan: a przed wyjazdem zaimpregnować dach w cabrio, idealnie będzie miał 3 dni żeby wyschnąć :decayed:

Opublikowano

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? :P
na trasie do PL 1300km wjebał 1,7litra oleju. po mieście na 1000 wjebywał pod dwa litry - znajomek miał też w tym samym czasie i to samo miał. Nie wystawiam opinii jeśli nie miałem styczności :wink:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

cześć :) Potrzebowałbym lewy przedni błotnik (strona kierowcy) w kolorze ly7q w jak najlepszym stanie :) prosze o kontak , dość pilna sprawa

Opublikowano

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? :P
na trasie do PL 1300km wjebał 1,7litra oleju. po mieście na 1000 wjebywał pod dwa litry - znajomek miał też w tym samym czasie i to samo miał. Nie wystawiam opinii jeśli nie miałem styczności :wink:

Ten 2.0 tfsi to w b7 miałeś? O tym że w b8 ten 2.0 tfsi żłopie olej to wiedziałem, ale nie sądziłem że w b7 też ;) jednak patrząc na ich "poprzednika" (ALT) to nie ma się co dziwić, że lubią nie tylko benzynę, ale i oliwę :grin:

Opublikowano

:hi:
wiecie moze gdze dostane emblemat w kierownice sline? tylko nie naklejke
albo co zrobic bo naklejke mam zeby pasowała do kierownicy s3 nakleic ja na emblemat s3?
robił ktos tak?

Opublikowano

:hi:

wiecie moze gdze dostane emblemat w kierownice sline? tylko nie naklejke

albo co zrobic bo naklejke mam zeby pasowała do kierownicy s3 nakleic ja na emblemat s3?

robił ktos tak?

Kupisz w Aso. Tylko prawie 2 stowki kosztuje.
Opublikowano

siema Pany....

ujdzie w tłumie?

A9uSwR4.jpg

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.