Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nareszcie użyłem przewietrzania wnętrza w krawacie - coś pięknego :kox: kto nie ma niech montuje :banan:

szyby ci się nie otwierały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nareszcie użyłem przewietrzania wnętrza w krawacie - coś pięknego :kox: kto nie ma niech montuje :banan:

A co trzeba zrobić żeby to dołożyć?

I drugie pytanie, jakie ciśnienie musi być w kołach przy feldze 18"/8" i oponie 225/40

Opublikowano

Ja wcześniej dawałem 3 bary , co by w razie W felgi mocno nie dostały. Ale po założeniu gwintu zszedłem do 2.6-2.8 bo było za twardo :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

nareszcie użyłem przewietrzania wnętrza w krawacie - coś pięknego :kox: kto nie ma niech montuje :banan:

A co trzeba zrobić żeby to dołożyć?

I drugie pytanie, jakie ciśnienie musi być w kołach przy feldze 18"/8" i oponie 225/40

zapalniczka, panel menu/navi, wiązka (ode mnie :decayed: ) i kodowanie :)

btw komu mce F? 230 z kw :wink:

nareszcie użyłem przewietrzania wnętrza w krawacie - coś pięknego :kox: kto nie ma niech montuje :banan:

A co trzeba zrobić żeby to dołożyć?

I drugie pytanie, jakie ciśnienie musi być w kołach przy feldze 18"/8" i oponie 225/40

zapalniczka, panel menu/navi, wiązka (ode mnie :decayed: ) i kodowanie :)

btw komu mce F? 230 z kw :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312390-mce-f/#entry4416723

Opublikowano

nikt nie chce :decayed:

Opublikowano

Bo to żadna okazja jak by zrobił cenę max 150zł to moment by poszło :wink::grin:

Ja kiedyś wyrwałem za 10f czyli w przeliczeniu na Pl około 56zł :kox:

Wysłane z Ipka

Ale jak znam życie to ktoś by kupił i puścił dalej za te 230zł :decayed: :decayed:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

dzisiaj mogę zrobić promocję i oddać dwie dychy niżej ale to tylko dzisiaj i ktoś mnie musi usprawiedliwić przed dziećmi dlaczego mniej na mleko mam o te dwie dychy :grin:

nie mówię już o wysyłce bo jest w cenie...

Opublikowano

nie chcą mi wskoczyć normalne kolory na monitorze laptopa , co się rozupczyło ?

Opublikowano

Kajak sob promocje 3 godzina gratis:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

nie chcą mi wskoczyć normalne kolory na monitorze laptopa , co się rozupczyło ?

karta graficzna :eusathink: ?

wyciągnij baterie na chwile , ja tak zawsze robie jak mi się zaczyna coś dupcyć

Opublikowano

Ty zrobiłem tak i pomogło, teraz działa normalnie, ale jaja :)

Opublikowano

Najprostsze rozwiązania są najlepsze :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

8K0 919 145 A Pany taki o nr ma ten moduł zegara radiowego? Coś gdzieś mi się obiło o uszy ze trzeba uważać na te taniochy.

Opublikowano

Ja właśnie szukam.

Opublikowano

No to price za***isty. Przydałoby się też tak trafić hehe

Opublikowano

nareszcie użyłem przewietrzania wnętrza w krawacie - coś pięknego :kox: kto nie ma niech montuje :banan:

A co trzeba zrobić żeby to dołożyć?

I drugie pytanie, jakie ciśnienie musi być w kołach przy feldze 18"/8" i oponie 225/40

zapalniczka, panel menu/navi, wiązka (ode mnie :decayed: ) i kodowanie :)

btw komu mce F? 230 z kw :wink:

nareszcie użyłem przewietrzania wnętrza w krawacie - coś pięknego :kox: kto nie ma niech montuje :banan:

A co trzeba zrobić żeby to dołożyć?

I drugie pytanie, jakie ciśnienie musi być w kołach przy feldze 18"/8" i oponie 225/40

zapalniczka, panel menu/navi, wiązka (ode mnie :decayed: ) i kodowanie :)

btw komu mce F? 230 z kw :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312390-mce-f/#entry4416723

A ile taka wiązka? I co masz na myśli zapalniczka? Ta co jest nie pasuje?
Opublikowano

nie pasuje bo jest po

przeciwnej stronie, wiązka to 6 dyszek z wysyłem w cenie :wink:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Siema mistrzowie :D

ktoś może chce pilot do webasto ?? :D

kupiłem do kompletu ale leży mi i się wala i zupełnie mnie nie potrzebny.. :)

Opublikowano

Ile pilot?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

szczerze nawet nie wiem po ile chodzą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.