Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 2 dniach o nich zapomnisz [emoji14]

Pany - jak doloze drugi IC to potrzeba program meczyc czy da rade

Nie trzeba . A i tak przepływ się poprawia. Przynajmniej u mnie się poprawił :).

No to zaloze - a sciagales ta puszke co jest podlaczona do rury - te jak ja zwal - zbiornik cisnieniowy czy jak

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rąpałka :ssij::decayed:

:grin::decayed::grin:

Opublikowano

Po 2 dniach o nich zapomnisz [emoji14]

Pany - jak doloze drugi IC to potrzeba program meczyc czy da rade

Nie trzeba . A i tak przepływ się poprawia. Przynajmniej u mnie się poprawił :).

No to zaloze - a sciagales ta puszke co jest podlaczona do rury - te jak ja zwal - zbiornik cisnieniowy czy jak
Damper valve chyba się zwie :) . Tak wyj......em to tak jak i sai :) teraz pewnie węglowy wyleci :) .
Opublikowano

Chyba nie o tym samym mowimy - nie chodzi mi o tlumik tylko o ta puszke co jest podlaczona do przedniej rury - wzmocnienia wezem ok 20mm


Ale to juz Wladi rozkmini - jeszcze kilka kapsli strzeli i bedzie wiadomo :kox:

Opublikowano

Nie wiem o co chodzi hehehe :)

Nie wiem o co chodzi hehehe :)Może pompa sai :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

W klekocie nie ma pompy :wink:

Opublikowano

W klekocie nie ma pompy :wink:

No to fakt :D
Opublikowano

A nie mowilem ze rozkmini :decayed:

Jak chodzi o dyrdymalki stopyrkalkowe to tylko do Wladiego :hi:


:kox:

Opublikowano

No to nie wiem. U Marcina też nie ma problemu, z tego co wiem. Upilowany bolec to nie problem, styk jest na drugim i z cala obudowa zarowki

Mi się też tak wydaje, ale jakaś przyczyna musi być.....może chociaż będą trwalsze niż te co do tej pory miałem. :wink:

Z innej beczki. Macie może jakiś sposób na zabezpieczenie kapsli o od felg? Dzisiaj mi zayebali w nocy wszystkie 4sztuki :facepalm: Myślałem, jak można by zabezpieczyć, ale szczerze mówiac na nic nie wpadłem....

Kupić na zimę alufele :decayed:

No właśnie z alufeli yebneli. Poyebany jest ten Gdańsk, wszędzie coś komuś podyebją........

Opublikowano

Co bedziesz sprawdzal jaki kapsel jest? :grin: :grin: :grin:

Za 2 tyg jade do PL - ostatnio przywiozlem 43L i sie konczy :kox:

Piwo to od reki :P


Sie stracneli :huh:

http://www.tvn24.pl/poznan,43/wypadek-pod-zaganiem-zginela-siedmiolatka-i-kobieta-w-ciazy,524319.html

Opublikowano

Potrzebuje do a4 kombi, czyli bankowo nie podpasi? Bo cena dobra.

Panie nie kombinuj tylko szukaj takiej jak trzeba :wink:

Wysłane z Ipka

oddam za 8 dyszek :decayed:
Opublikowano

widziałem, widziałem :wink:

Opublikowano

:hi: okiej...

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Koledzy mozna te ryski jakos bezpiecznie usunac? Przez przypadek kluczami przejechalem :decayed:

wbtrvlo8.jpg

jest pasta do chromu ,ja miałem ryskę na obwódce szyby i spolerowałem sonaxem do polerowania chromu i aluminium ,może i tobie by coś pomogło

Mydlisz ze farba nie zejdzie?

Opublikowano

Potrzebuje do a4 kombi, czyli bankowo nie podpasi? Bo cena dobra.

Panie nie kombinuj tylko szukaj takiej jak trzeba :wink:

Wysłane z Ipka

oddam za 8 dyszek :decayed:
Tamten puscil za 6 dyszek calego pajaka, ale chlopacy podpowiadali, ze nie przypasi. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Panowie ile jest warty komplet dekorow 7n6 2din?..?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.