Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie oponki 225/40/R18 czy 235/40/R18 na felgę 8.5? Nie będą się zbyt szybko zużywały przy 225, pojawi się lekki naciąg.

Karol zobacz u mnie w temacie. Ja mam 225 / 40 / 18 i 8.5J

Co do naciągu, to zależy od opony. U mnie na dwóch kołach jest delikatny a na dwóch praktycznie nie ma. Opony to Bridgestone ale dwa różne modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Przy 17" fabrycznie było 235/45/17.

Zalezy jaka felga.

o widzisz myślałem że przy 8,5 235 to standard

Bo tak jest. Opony 225 dedykowane sa do 8"

Naprawdę? Byłem przekonany, że standardowy rozmiar opon do 18 to 225/40. Tak jak 225/45 do 17.
Zalezy jaka felga. Szerokosc opony dobierana jest w zaleznosci od szerokosci felgi, a takze od mocy pojazdu. Profil w zaleznosci od wielkosci felgi i masy auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie przepraszam, że w tym wątku ale jako użytkownik forum od kilku lat do chwili obecnej nikogo nie oceniałem i nie właziłem w d*pę jak co niektórzy i z pełną świadomością o konsekwencjach wynikających z tego posta uważam , że dla zmotywowania co nie niektórych vipów powinna powstać nowa grupa.... vip mega c**jozzza , z pozdrowieniem dla tych którzy poczuli się urażeni :hi: nie będę się tłumaczył czemu i po co ale po prostu co niektórzy zrobili tu sobie prywatny folwark uważając się za lepszych od tkz. przeciętniaków....Pozdrawiam normalnych użytkowników forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdupczyłeś system tym postem bo... nastała tu dead silence :/

wysłane z Galaktycznej S5

No offense

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie przepraszam, że w tym wątku ale jako użytkownik forum od kilku lat do chwili obecnej nikogo nie oceniałem i nie właziłem w d*pę jak co niektórzy i z pełną świadomością o konsekwencjach wynikających z tego posta uważam , że dla zmotywowania co nie niektórych vipów powinna powstać nowa grupa.... vip mega c**jozzza , z pozdrowieniem dla tych którzy poczuli się urażeni :hi: nie będę się tłumaczył czemu i po co ale po prostu co niektórzy zrobili tu sobie prywatny folwark uważając się za lepszych od tkz. przeciętniaków....Pozdrawiam normalnych użytkowników forum :hi:

Brawo za odwagę ale nie wygrasz z tym systemem. Sam sie o tym kiedyś przekonałem na własnej skórze i postanowiłem że nie będę sie więcej na ten temat wypowiadał bo to i tak nic nie zmieni :facepalm: .

...kolesiostwo :facepalm::wink:

...po drugie pomyśl co by sie działo na tym forum jak by nie było moderatorów i adminów :kox: , jest regulamin i trzeba go przestrzegać. Wiem że rajty na tyłku cisną i chciało by sie pocisnąć co nie których ludków ale nie ma robić brudu w kolejnym miejscu.

Jak masz coś do kogoś to mu to wywal na PW.

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe sorki za ta date [emoji14] taki ze mnie fotograf. No gdyby nie te b5tki i b7mka to fajne 'dywizjonowe' foto nawet.

Tak sie napatrzylem na te Wasze fury ze juz z Gwertym zaczynam poszukiwania jakiejs dla mnie :)

Wytnie się te truchła (b5,b7) i będzie spoko foto :decayed: To nie fury tworzą naszą paczkę :naughty:
Andrzeju żeby ktoś Ciebie nie powycinał [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka przecież wiesz ze pocisk na PW nie uwalnia tak ciśnienia jak zjechanie kogoś publicznie :wink::naughty:

Antszej PW

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic do nikogo nie mam , każdy powinien zaczynać osądzać innych będąc w porządku wobec siebie....chciałbym, żeby co nie którzy zauważyli, że forum tworzą ludzie a nie pseudo kukiełki co maja przerost ambicji nad treścią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje w ciemno okeyke dla gościa Rafi78

Musimy sie zjednoczyć i obalić ten system rządzący (nie każdego) jak odsuniecie od władzy PO ;)

Sent from my Iphone 6

Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Division zaraz tez zabiją dechami [emoji37]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa :facepalm: kogo uraziłem się pytam panie wrc....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje w ciemno okeyke dla gościa Rafi78

Musimy sie zjednoczyć i obalić ten system rządzący (nie każdego) jak odsuniecie od władzy PO ;)

Sent from my Iphone 6

Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.

wlasnie widać jak traktujecie ludzi takim podejściem :facelamp:

Marcin czy jesteś tu na na siłę ?

No tu akurat Marcin ma rację bo nie powinno się ludkowi który poświęcił od uja czasu, zdrowia i kasy żeby być i pomagać na forum powiedzieć spier... jak Ci się nie podoba.... lipa chyba trochę co?

Lipa to jest pisanie Marcina o obalaniu.

Jak widzisz nie robimy nic innego tylko chcemy trochę więcej przestrzegania regulaminu.

Z czystej litości popraw ten wyraz.

Edytowane przez poziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje w ciemno okeyke dla gościa Rafi78

Musimy sie zjednoczyć i obalić ten system rządzący (nie każdego) jak odsuniecie od władzy PO ;)

Sent from my Iphone 6

Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.

a ponoć ryba psuje się od głowy kolego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa :facepalm: kogo uraziłem się pytam panie wrc....?

Użyłeś wulgaryzmu. Jestem w szoku, że tego nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jakie to słowo , które jest w słowniku języka polskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...