Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki co jest? Zmienilem modul tasme i kiere z B7 i zrobilem recode i adaptacje jak w watku z modem i teraz mam blad na fisie Abs esp i brakes co to moze byc?

W tym wątku masz wszystko napisane jak zakodować poprawnie ABS, modul kierownicy i zrobić kalibracje czujnika skrętu. Po tych procedurach błędy powinny zniknąć.

:arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/

Zaraz dopisze w wątku o wymianie modułu info o taśmie :)

Zrobiłem małą edycję i dopisałem info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Super sprawa, a no i nie kazdy moze domyslic sie ze trzeba wyjac piny ze starej wtyczki (leci ona na smietnik) i wpiac odpowiednio w pin 1 i 2 tego nowego lacznika kabelki zolty pod pin 1 i bialy w pin 2 we wtyczce. I bedzie wszystko jasne ;) Robilem to kolo 19:00 w polmroku i mialem nerwa na poczatku, ze co ja mam z tym zrobic tj z tym lacznikiem bo w jedno miejsce mi pasowal w tasmie ale juz do zoltej wtyczki przy module nie ppdchodzilo ;)

To info mogloby rowniez znalezc sie na 1 stronie watku a nie w 2000 ktoryms tam poscie bo ciezko ogarnac spam ;P

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, pewnie niektóry z Was już przerabiał temat silniczków klimatronika. Różne porady czytałem na różnych forach i finalnie każda porada kończy się wymianą silniczka.

Teraz pytanie, czy szukać pojedynczo, czy może kupić całą nagrzewnice + silniczek od strony kierowcy ( tak wielu radzi - taniej i pewniej)?

Drugie pytanko, czy wiecie z jakiego rocznika szukać takiej nagrzewnicy? Niby z B7 i Exeo podchodzą, ale po 2009 roku były niby już ulepszone....czy z tak młodego rocznika podejdą?.

Może jakiś sprawdzony sprzedawca???

Z góry dziękuje i pomóżcie, bo zima tuż tuż a w aucie zimno :grin:

Ponawiam pytanie. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchnij go palcem, przesteruj nawiewy czym się da, scisnij jego obudowę palcami i pewnie będzie chodził długo i szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se sprawdz:przebiegly: Jestem uczniem Dev'a także wiem co mówię :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej musze cie zmartwic i powiem ci ze jestes kiepskim uczniem Deva bylem w aso tu w Norwegii i ten wezyk kosztuje 50 zeta :P i co lyso ci? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se sprawdz:przebiegly: Jestem uczniem Dev'a także wiem co mówię :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej musze cie zmartwic i powiem ci ze jestes kiepskim uczniem Deva bylem w aso tu w Norwegii i ten wezyk kosztuje 50 zeta :P i co lyso ci? :decayed:
No właśnie po tyle kupuje używane zaciski. Lyso Ci?:polew:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie od s4 menelu

myślisz ze ta rurką się różni? Nie sądzę.

Chyba właśnie zakupilem 288mm na tył w dobrej kasie:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wczoraj przegrałem walkę z wymianą zawieszenia na gwint :P . Dzisiaj czasu brak ze względu na to iż mieszkanko muszę sobie wyremontować, jutro zbiórka w Straży, w sobotę do pracy i imieniny koleżanki, więc pogrzebać będzie trzeba w niedzielę...

"Przewaga dzięki technice" na pewno, tylko Niemcy mogli wymyślić śruby w tak ciulowym miejscu iż nawet moje drobne ręce się nie mieszczą na tyle aby z odpowiednią siłą je odkręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wczoraj przegrałem walkę z wymianą zawieszenia na gwint :P . Dzisiaj czasu brak ze względu na to iż mieszkanko muszę sobie wyremontować, jutro zbiórka w Straży, w sobotę do pracy i imieniny koleżanki, więc pogrzebać będzie trzeba w niedzielę...

"Przewaga dzięki technice" na pewno, tylko Niemcy mogli wymyślić śruby w tak ciulowym miejscu iż nawet moje drobne ręce się nie mieszczą na tyle aby z odpowiednią siłą je odkręcić...

p+t to niestety trzeba mięc dzień wolnego:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...