Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arturze - podobno też bt będziesz montował... szukam nr tej puszki aby zamontować to jak należy... mam dosyć tej prowizorki przy schowku :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Arturze - podobno też bt będziesz montował... szukam nr tej puszki aby zamontować to jak należy... mam dosyć tej prowizorki przy schowku :wink:

sama puszka chyba nie starczy , musisz mieć jeszcze tą gąbkę co jest w środku

Opublikowano
Arturze - podobno też bt będziesz montował... szukam nr tej puszki aby zamontować to jak należy... mam dosyć tej prowizorki przy schowku :wink:

Zaraz ci podam jak zasiade przy lapku

Wysłane z mojego MT11i

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

8E0035613A obudowa część górna

8E0035619 obudowa część dolna

Opublikowano

dzięki...

a tam jest jeszcze jakiś łącznik, chyba pianka o nr 8E0 035 733 B - potrzebne to to??

Opublikowano
dzięki...

a tam jest jeszcze jakiś łącznik, chyba pianka o nr 8E0 035 733 B - potrzebne to to??

tak , bez tego moduł będzie w środku latał luźno, chyba że czymś go zabezpieczysz

Opublikowano
tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

Opublikowano
tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

a słuchaliście bose w A6 C5 :decayed:
Opublikowano

psujecie mi głowę tym Bose :glupek2:

Opublikowano
psujecie mi głowę tym Bose :glupek2:

po co Ci ja nie wiem po co ię zachęcają :decayed:

Opublikowano
psujecie mi głowę tym Bose :glupek2:

nie tylko tobie :grin:przyjdzie i na to czas:whistling:

Opublikowano
tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

a słuchaliście bose w A6 C5 :decayed:

nie :decayed:

Opublikowano
tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

a słuchaliście bose w A6 C5 :decayed:

nie :decayed:

to powiem że robi robotę i B6 się chowa :thumbup1:

Opublikowano
tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

a słuchaliście bose w A6 C5 :decayed:

nie :decayed:

to powiem że robi robotę i B6 się chowa :thumbup1:

zaciekawiłeś mnie teraz :wink: jestem też ciekawy jak jest z B&O w porównaniu do bose, widziałem parę filmików ale to nigdy nie jest to co na żywo w ucho wpada :decayed:

Opublikowano

Małą ro***erducha dziś była u Artur82

zdjecie3yv.jpg

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

a słuchaliście bose w A6 C5 :decayed:

nie :decayed:

to powiem że robi robotę i B6 się chowa :thumbup1:

zaciekawiłeś mnie teraz :wink: jestem też ciekawy jak jest z B&O w porównaniu do bose, widziałem parę filmików ale to nigdy nie jest to co na żywo w ucho wpada :decayed:

sąsiad ma w S5 i nie pytaj jak to gra :naughty:

Opublikowano

jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Opublikowano
jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Powiem Ci w sedanie jest hujnia totalna z bose :wink: ale dasz wzmaka i głośnik basowy i już zrobi robotę

ja dołożyłem drugiego basiora z A6 właśnie i teraz gra jak powinno :decayed:

Opublikowano
jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Powiem Ci w sedanie jest hujnia totalna z bose :wink: ale dasz wzmaka i głośnik basowy i już zrobi robotę

ja dołożyłem drugiego basiora z A6 właśnie i teraz gra jak powinno :decayed:

to chyba masz ze słuchem coś nie teges bo zakładałem ostatnio jednemu angolowi RnS-e do A4 B7 w sedanie z bose na pokładzie i dźwięk nagłośnienia zepsuł mi głowę

Opublikowano
jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Powiem Ci w sedanie jest hujnia totalna z bose :wink: ale dasz wzmaka i głośnik basowy i już zrobi robotę

ja dołożyłem drugiego basiora z A6 właśnie i teraz gra jak powinno :decayed:

to chyba masz ze słuchem coś nie teges bo zakładałem ostatnio jednemu angolowi RnS-e do A4 B7 w sedanie z bose na pokładzie i dźwięk nagłośnienia zepsuł mi głowę

Na badaniach wyszło ze ok ze słuchem mam ;) ja tez mam ori bose w seri i jakos mnie to nie zadziwia :wink:

Opublikowano

Co tam u Artura rezacie ? :naughty:

Opublikowano
jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Powiem Ci w sedanie jest hujnia totalna z bose :wink: ale dasz wzmaka i głośnik basowy i już zrobi robotę

ja dołożyłem drugiego basiora z A6 właśnie i teraz gra jak powinno :decayed:

to chyba masz ze słuchem coś nie teges bo zakładałem ostatnio jednemu angolowi RnS-e do A4 B7 w sedanie z bose na pokładzie i dźwięk nagłośnienia zepsuł mi głowę

Na badaniach wyszło ze ok ze słuchem mam ;) ja tez mam ori bose w seri i jakos mnie to nie zadziwia :wink:

to wsiądź do sedana gdzie są te gów.ni.ane głośniki Nokia , to się przekonasz , według mnie jest przepaść

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

a z jakiej A6 masz tą tubę i jak masz to podłączone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.