Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Szlachta...zawiecha z Q nadaje sie fo FWD? Jest mozliwosc ze w S-line Q bylo wsadzone 1BV?

To u mnie tylko moze byc wyzej ze wzgledu na brak Q?

Zemis pokazałeś ten zderzak od RS`a a ja tak myślałem jakby do zwykłego przeszczepić ten dyfuzor z RS`a i dać te owalne rury to by był szał:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Szlachta...zawiecha z Q nadaje sie fo FWD? Jest mozliwosc ze w S-line Q bylo wsadzone 1BV?

To u mnie tylko moze byc wyzej ze wzgledu na brak Q?

Zemis pokazałeś ten zderzak od RS`a a ja tak myślałem jakby do zwykłego przeszczepić ten dyfuzor z RS`a i dać te owalne rury to by był szał:naughty:

Chyba festyn :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachta...zawiecha z Q nadaje sie fo FWD? Jest mozliwosc ze w S-line Q bylo wsadzone 1BV?

To u mnie tylko moze byc wyzej ze wzgledu na brak Q?

Zemis pokazałeś ten zderzak od RS`a a ja tak myślałem jakby do zwykłego przeszczepić ten dyfuzor z RS`a i dać te owalne rury to by był szał:naughty:

Chyba festyn :grin:

Nie pitol adamooo ma u siebie te owalne końcówki i za***iście wyglądają:kox:

401807_464161983664969_1826734668_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie stosujecie moze zaslepki na egr ? Bo troche zaczyna mi sie pocic i nie wiem czy na allegro nie kupic za 20-25zl zaslepek na egr...

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień uszczelki przód tył i zaślep żłoba,można też zaspawać góre i dół zostawiając tylko klape gaszenia-zero pocenia po takim zabiegu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień uszczelki przód tył i zaślep żłoba,można też zaspawać góre i dół zostawiając tylko klape gaszenia-zero pocenia po takim zabiegu :decayed:

gdzie jest ten żłob ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień uszczelki przód tył i zaślep żłoba,można też zaspawać góre i dół zostawiając tylko klape gaszenia-zero pocenia po takim zabiegu :decayed:

gdzie jest ten żłob ?

Fajnie byłoby jakby jakieś zdjęcia pogladowe byly :hi:

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po malowaniu rączek w B6, wszystko ładnie wyszło, nie widzę różnicy między ori a malowaniem. Teraz moje pytanie, pewnie dużo osób kupywało ori, bo poprzednie się wytarły. Poprawiły się materiały czy dalej jest to wątpliwej trwałości?

Jak ktoś chce zaoszczędzić to polecam, ja lakiernikiem nie jestem, a wyszło bardzo ładnie :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2003 już poprawili tą farbogume, klimatronik, rączki, guziki już się nie wycierały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś specjalnie wytarte to to nie było, było kilka głębszych rys od kobiecych paznokci :facepalm:. A że mnie wkurza, że coś jest wytarte to psiknąłem :wink:. Kumpla brat w pastuchu ma te rączki tak wytarte, że wstyd kogoś wpuścić, ogólnie lipa po całości z tą farbogumą. Teraz pozostał tunel do wymiany i chyba na próbe psikne włącznik świateł bo ma 2 rysy, jak nie wyjdzie to trzeba będzie kupić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b6 jak kogoś wpuszczam to sprawdzam stan paznokci :bicz2: dlatego wnętrze u mnie jest niczym w nowym aucie

wracając do EGRa kolego aleksbend jeśli nie chcesz spawać możesz po prostu zaślepić wężyk ten który masz na samej górze EGRa lub zastosować takie zaślepki Oryginalna zaślepka zaworu EGR 1.9TDi VW Audi (3235500320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym psikałeś? Plasti?

Nie, nie :). Farbą czarny mat, Plastidipem czy Plastilakiem nieopłacalne moim zdaniem, bo to przecież też guma jak ori z tym, że pewnie jeszcze słabiej by to trzymało :wink:. Plastidipa mam na dolnej ramce przód, a Plastilaka mam na górnej, robie test czy rzeczywiście jest jakakolwiek różnica między produktami :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym psikałeś? Plasti?

Nie, nie :). Farbą czarny mat, Plastidipem czy Plastilakiem nieopłacalne moim zdaniem, bo to przecież też guma jak ori z tym, że pewnie jeszcze słabiej by to trzymało :wink:. Plastidipa mam na dolnej ramce przód, a Plastilaka mam na górnej, robie test czy rzeczywiście jest jakakolwiek różnica między produktami :decayed:.

Ja swoje przednie rączki, kubek, włączik świateł, wizytownik, przyciski do szyb malowałem czarnym matem i ładnie wyszło, ale co ori to ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...