Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ale przed chwilą okazją poleciała

Audi S Line Steering Wheel | eBay

prawie nowa za nie całe 500zł :shock3:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj podczas próby włożenia karty pamięci spotkała mnie przykra niespodzianka, jeden ze slotów chyba się uszkodził bo nie chce przyjąć karty, karta sprężynuje i nie blokuje się w slocie :kwasny: da się to jakoś naprawić?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Rozbieraj RNSa i sprawdź co trawie piszczy..

Opublikowano

Znając moje szczęście to zapyta o pin :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Dzisiaj podczas próby włożenia karty pamięci spotkała mnie przykra niespodzianka, jeden ze slotów chyba się uszkodził bo nie chce przyjąć karty, karta sprężynuje i nie blokuje się w slocie :kwasny: da się to jakoś naprawić?

Tapnięte z SGS III

a próbowałeś mocniej popchnąć , albo kilkakrotnie szybko wcisnąć , może się coś zablokowało , albo najgorszy scenariusz pękła któraś blaszka wewnątrz slotu i lipa :kwasny:

Opublikowano

Chciałby ktoś kupić DTMy ? :decayed:

Opublikowano

z jakiego modelu dokładnie jest ta kierownica ?

Opublikowano
z jakiego modelu dokładnie jest ta kierownica ?

Audi TTS

Opublikowano

szukam lewego sprysku lampy

Opublikowano
z jakiego modelu dokładnie jest ta kierownica ?

Audi TTS

fajna, taką sobie sprawie za jakiś czas :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj podczas próby włożenia karty pamięci spotkała mnie przykra niespodzianka, jeden ze slotów chyba się uszkodził bo nie chce przyjąć karty, karta sprężynuje i nie blokuje się w slocie :kwasny: da się to jakoś naprawić?

Tapnięte z SGS III

a próbowałeś mocniej popchnąć , albo kilkakrotnie szybko wcisnąć , może się coś zablokowało , albo najgorszy scenariusz pękła któraś blaszka wewnątrz slotu i lipa :kwasny:

A da się wymienić slot?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

panowie mam pytanie odnośnie takiej nawi

Nawigacja z Audi R8 2008 , ale czy to RNS-E , mam tylko to zdjęcie i na ramce piszę AUDI CONCERT

t2ec16dhjgyffkirtrqbrhc.jpg

w necie znalazłem tylko takie zdjęcie ale nie piszę czy to RNS-E tylko że to wersja USA, ale graficznie wygląda jak rns-e

r8_nav.jpg

a tak wygląda z ramką z napisem Audi Navigation Plus

%24(KGrHqF,!q0FCzVFlZGqBQ8!(OlNdQ~~60_35.JPG

i...........

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Dzisiaj podczas próby włożenia karty pamięci spotkała mnie przykra niespodzianka, jeden ze slotów chyba się uszkodził bo nie chce przyjąć karty, karta sprężynuje i nie blokuje się w slocie :kwasny: da się to jakoś naprawić?

Tapnięte z SGS III

a próbowałeś mocniej popchnąć , albo kilkakrotnie szybko wcisnąć , może się coś zablokowało , albo najgorszy scenariusz pękła któraś blaszka wewnątrz slotu i lipa :kwasny:

A da się wymienić slot?

Tapnięte z SGS III

pewnie że się da, jak dla mnie 20 minut roboty :wink:

Opublikowano

Nikt nie wie czy te stelarze foteli b6 i b7 sport sa takie same?

PS. Uwielbiam tego starego oklepanego avusa:grin:

DSC07144.jpg

Opublikowano
Nikt nie wie czy te stelarze foteli b6 i b7 sport sa takie same?

Wojtku - sprawdziłem oznaczenia i stelaże mają inne oznaczenia. Ale czym dokładnie się różnią... Może Domina zapytaj - dużo przy stołkach grzebie to może będzie wiedział.

PS. Uwielbiam tego starego oklepanego avusa:grin:

http://www5.picturepush.com/photo/a/13109658/1024/Audi/DSC07144.jpg

+1

Opublikowano
Concert to concert a audi navigation plut to rns-e. Chyba..

no właśnie chyba w tym przypadku to to samo

Audi Navigation Plus

2008-audi-r8-navigation-and-climate-controls-photo-231648-s-1280x782.jpg

AUDI CONCERT

r8_nav.jpg

Opublikowano

Dzieki Bartku, moze Domin sie tu odezwie i cos skrobnie:wink:

Opublikowano
Nikt nie wie czy te stelarze foteli b6 i b7 sport sa takie same?

Wojtku - sprawdziłem oznaczenia i stelaże mają inne oznaczenia. Ale czym dokładnie się różnią... Może Domina zapytaj - dużo przy stołkach grzebie to może będzie wiedział.

PS. Uwielbiam tego starego oklepanego avusa:grin:

http://www5.picturepush.com/photo/a/13109658/1024/Audi/DSC07144.jpg

+1

+2

Opublikowano

nie spać , zwiedzać

0_0_0_1283322953_middle.jpg

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.