Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogorki1-1253009271.jpg

toć przeca godom, że łot łogurkuff :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka :P

Najzwyklejsze z castoramy :]

Tylko do tego grit guarda nie włożysz :whistling: chyba że to czarne wiadro budowlane...

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

tumblr_mo1np5TKG51ryzlumo1_500.jpg

Opublikowano
Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka :P

Najzwyklejsze z castoramy :]

Tylko do tego grit guarda nie włożysz :whistling: chyba że to czarne wiadro budowlane...

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

http://24.media.tumblr.com/c0d55b9abdcf188be71efc9562b3b218/tumblr_mo1np5TKG51ryzlumo1_500.jpg

Forum przegląda :decayed:

Opublikowano

931296_254392881369130_1994765011_n.jpg

971079_254157841392634_1693904785_n.jpg

1002945_254343604707391_280278488_n.jpg

Siema o 16:decayed:

Opublikowano

Panowie jak sciagnac dekory ?? Na dzwiach sa na zatrzaskach a te na kokpicie?? i Te przy skrzyni biegow??

Opublikowano
Panowie jak sciagnac dekory ?? Na dzwiach sa na zatrzaskach a te na kokpicie?? i Te przy skrzyni biegow??

Te na kokpicie mają śrubyki od wewnatrz:wink: Jest przy tych na kokpicie walki sporo:kwasny:

Opublikowano
Panowie jak sciagnac dekory ?? Na dzwiach sa na zatrzaskach a te na kokpicie?? i Te przy skrzyni biegow??

Te na kokpicie mają śrubyki od wewnatrz:wink: Jest przy tych na kokpicie walki sporo:kwasny:

to czyli trzeba wszystko demontowac schowek wizytownik na kubki i pod kiera zeby sie dostac ?

Opublikowano
Panowie jak sciagnac dekory ?? Na dzwiach sa na zatrzaskach a te na kokpicie?? i Te przy skrzyni biegow??

Te na kokpicie mają śrubyki od wewnatrz:wink: Jest przy tych na kokpicie walki sporo:kwasny:

to czyli trzeba wszystko demontowac schowek wizytownik na kubki i pod kiera zeby sie dostac ?

Nie no nie aż tak:decayed: Tylko te osłony booczne od bezpieczników i z drugiej mańki(tam są srubki) i osłonę pod kierą:wink: Reszte jak masz magnes możesz bezstresowo wyjąć:wink:

Opublikowano
Panowie jak sciagnac dekory ?? Na dzwiach sa na zatrzaskach a te na kokpicie?? i Te przy skrzyni biegow??

Te na kokpicie mają śrubyki od wewnatrz:wink: Jest przy tych na kokpicie walki sporo:kwasny:

to czyli trzeba wszystko demontowac schowek wizytownik na kubki i pod kiera zeby sie dostac ?

musisz zciągnąc plastik ten co jest nad kubkiem i osłone pod kierownicą pod nim są śruby,na długiej listwie są 4 śruby schowka jak dobrze pamiętam nie trzeba ruszać,mała listwa jest na 3 śrubach ,drzwi są nabijane:wink:

[Audi A4 B6] Demontaż wewnętrznych listew ozdobnych

Opublikowano
Panowie jak sciagnac dekory ?? Na dzwiach sa na zatrzaskach a te na kokpicie?? i Te przy skrzyni biegow??

Te na kokpicie mają śrubyki od wewnatrz:wink: Jest przy tych na kokpicie walki sporo:kwasny:

to czyli trzeba wszystko demontowac schowek wizytownik na kubki i pod kiera zeby sie dostac ?

musisz zciągnąc plastik ten co jest nad kubkiem i osłone pod kierownicą pod nim są śruby,na długiej listwie są 4 śruby schowka jak dobrze pamiętam nie trzeba ruszać,mała listwa jest na 3 śrubach ,drzwi są nabijane:wink:

[Audi A4 B6] Demontaż wewnętrznych listew ozdobnych

Dzieki Grzesiek :wink: a jak wyciagnac obwodke skrzyni biegow i popieliczke??

Opublikowano

obwódkę wyciągasz wkładając palce przez mieszek pod ten chromik i ciągniesz do góry. Ukażą się śrubki od popielniczki

Opublikowano
obwódkę wyciągasz wkładając palce przez mieszek pod ten chromik i ciągniesz do góry. Ukażą się śrubki od popielniczki

dziekowac :wink: To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

Opublikowano

997 :kox:

Opublikowano

Was?

Opublikowano
To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

m3 kupiłeś

Opublikowano
To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

m3 kupiłeś

nie u mnie w sklepie na wiosce zbaczymy na próbe jak to bedzie wygladac moja mowi ze bedzie jak w burdelu :banan: jakosciowo wydaje sie ok :decayed:

Opublikowano
To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

m3 kupiłeś

nie u mnie w sklepie na wiosce zbaczymy na próbe jak to bedzie wygladac moja mowi ze bedzie jak w burdelu :banan: jakosciowo wydaje sie ok :decayed:

ktoś już na forum ma zrobione cz. karbonem, ostatnio gdzieś widziałem:wink:

fajnie to wyglądało

Opublikowano
obwódkę wyciągasz wkładając palce przez mieszek pod ten chromik i ciągniesz do góry. Ukażą się śrubki od popielniczki

dziekowac :wink: To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

też myślę o oklejeniu ale nie wiem jaki kolor. Ew szczotkowane aluminium ori

Opublikowano
To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

m3 kupiłeś

nie u mnie w sklepie na wiosce zbaczymy na próbe jak to bedzie wygladac moja mowi ze bedzie jak w burdelu :banan: jakosciowo wydaje sie ok :decayed:

ktoś już na forum ma zrobione cz. karbonem, ostatnio gdzieś widziałem:wink:

fajnie to wyglądało

mam troche zniczona popielniczke i chce ja okleic wiec dekory stwiedzilem ze tez okleje i jakims kolorem zywym a to zdjecie mnie przekonalo ze chce czerwone dekory

6ok.jpg

Opublikowano
obwódkę wyciągasz wkładając palce przez mieszek pod ten chromik i ciągniesz do góry. Ukażą się śrubki od popielniczki

dziekowac :wink: To bede dzialal z czerwona folia carbonowa :decayed:

też myślę o oklejeniu ale nie wiem jaki kolor. Ew szczotkowane aluminium ori

czarny karbon w macie fajnie wygląda kumpel w C5 robił :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.