Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chce ktoś na tył gwint KW?? Chyba do Quattro bo moja słabo siadła:kwasny: Najlepiej bym wymienił na fwd ale wątpie żeby ktoś miał:decayed:

Utnij jeden zwój to siądzie niżej :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te d*py to wszystko wina tuska :grin:

Opublikowano

jozek haha każda kobieta chce pięknie wyglądać , a po za tym witam :hi:

Opublikowano
Chce ktoś na tył gwint KW?? Chyba do Quattro bo moja słabo siadła:kwasny: Najlepiej bym wymienił na fwd ale wątpie żeby ktoś miał:decayed:

Utnij jeden zwój to siądzie niżej :decayed:

Zwój jak zwój ale myślę o wyjęciu regulacji:whistling:

Opublikowano
Chce ktoś na tył gwint KW?? Chyba do Quattro bo moja słabo siadła:kwasny: Najlepiej bym wymienił na fwd ale wątpie żeby ktoś miał:decayed:

Utnij jeden zwój to siądzie niżej :decayed:

Zwój jak zwój ale myślę o wyjęciu regulacji:whistling:

A dużo brakuje żeby siadła zadowalająco? :wink:

Opublikowano
Chce ktoś na tył gwint KW?? Chyba do Quattro bo moja słabo siadła:kwasny: Najlepiej bym wymienił na fwd ale wątpie żeby ktoś miał:decayed:

Utnij jeden zwój to siądzie niżej :decayed:

Zwój jak zwój ale myślę o wyjęciu regulacji:whistling:

A dużo brakuje żeby siadła zadowalająco? :wink:

No ze 2-3cm:whistling:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Tak to wygląda

e2uvypu3.jpg

2abe8u9y.jpg

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tyl mam taki bez gwintu

Opublikowano
Tyl mam taki bez gwintu
Ja też:decayed:
Opublikowano
Tyl mam taki bez gwintu
Ja też:decayed:

Ty masz balony na felgach :grin:

Balony to Ty masz na avatarze:grin::grin::grin: jak miałem 40 profil to i tak siedział elegancko:wink:
Opublikowano
Tyl mam taki bez gwintu
Ja też:decayed:

Ty masz balony na felgach :grin:

I to jeszcze na 18`:bag: Ja bym w takiej sytuacji nie mógł na forum wypowiadać:decayed:

Opublikowano
Tyl mam taki bez gwintu
Ja też:decayed:

Ty masz balony na felgach :grin:

Balony to Ty masz na avatarze:grin::grin::grin: jak miałem 40 profil to i tak siedział elegancko:wink:

Jak koziołek :grin:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Tyl mam taki bez gwintu
Ja też:decayed:

Ty masz balony na felgach :grin:

I to jeszcze na 18`:bag: Ja bym w takiej sytuacji nie mógł na forum wypowiadać:decayed:

On jest bezwstydny :decayed:

Opublikowano

Wy się nie znacie:decayed:

potrzebowałbym rure od turbo do awx taki krótki kawalek wtgięty w literke L nie ma ktoś?

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Coś takiego

5ua1.jpg

Opublikowano
Wy się nie znacie:decayed:

potrzebowałbym rure od turbo do awx taki krótki kawalek wtgięty w literke L nie ma ktoś?

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Coś takiego

http://img838.imageshack.us/img838/3273/5ua1.jpg

U Gajosa na pewno się półki uginają:decayed:

Opublikowano

Ma ktoś cenę tego gówna:decayed:

Opublikowano

Wladi 273PLN w getem.pl

Opublikowano
Wladi 273PLN w getem.pl
Dzięki ale jak patrze na getem to nie widzę tej rury:whistling:
Opublikowano

"Ja, uwielbiam ją, ona tu jest i szura dla mnie bo, dobrze to wiem, że porwę ją i przeciągnę po asfalcie!

o o o oooooooo

Moja miska patrzy często w oczy me i nie ukrywam - sprawia to przyjemność !

Jak ją kocham tylko asfalt wie gdy nią szuram, oddałbym niejedno

Jej odgłosy ukojeniem dla mnie są bo przy niej wiem jak smakuje gleba

I każdą osłonę pragnę ofiarować, bo jest tego warta, nic się nie zmieniłooo !"

:polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.