Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty zamiast butelek byś coś ciekawego wrzucił :decayed:

Opublikowano

masz józek :

fitness.jpg

Opublikowano
oj14.jpgUploaded with ImageShack.com
Opublikowano

jerzu dywaniki kup firmy Petex jakość ori cena przez pół,4rok mam jak nowe cały czas :wink:

Opublikowano
jerzu dywaniki kup firmy Petex jakość ori cena przez pół,4rok mam jak nowe cały czas :wink:

ja miałem w b5 i nie byłem zadowolony :whistling:

Opublikowano
jerzu dywaniki kup firmy Petex jakość ori cena przez pół,4rok mam jak nowe cały czas :wink:

ja miałem w b5 i nie byłem zadowolony :whistling:

kolor nie pasował?
Opublikowano

długość pod pedałami. wszystko zostawało poza dywanikiem.

Opublikowano

ale wypassss...

s-line sie chowa

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

witam panowie i panie

mam tylki zderzak pod pdc na dwa kominy jak by kogos interesowal w dobrej cenie..

kolor srebrny do lekkiego przepolerowania..dokladka nie malowana kolor 'plastykowy'

brak listwy gornej

info pw

Opublikowano
IMG_8750.jpg
Opublikowano
długość pod pedałami. wszystko zostawało poza dywanikiem.
w b6 jest skrojone na wymiar :wink: nic nie zostaje
Opublikowano

Ja mam ori gumowe w B6, kupiłem na akcji zima - wtedy sa najtańsze. Do tego jak ktoś ma rabat to wychodzi pare zł drożej niż zamienniki.

Fajnie sie je myje i łatwo konserwuje bo nie mają takich kraterów jak te pokazane petexy . poza tym miałem w poprzednich autach zamienniki jak Petex, Schonek i inne niby porownywalne do ori i zawsze jadą gumowcem po całym aucie.

Opublikowano
Ja mam ori gumowe w B6, kupiłem na akcji zima - wtedy sa najtańsze. Do tego jak ktoś ma rabat to wychodzi pare zł drożej niż zamienniki.

Fajnie sie je myje i łatwo konserwuje bo nie mają takich kraterów jak te pokazane petexy . poza tym miałem w poprzednich autach zamienniki jak Petex, Schonek i inne niby porownywalne do ori i zawsze jadą gumowcem po całym aucie.

Ja tez uzywam tylko ori gumowych dywanikow mimo iz wytrzymuja u mnie w aucie tylko 2 lata i do wymiany ale tak jak piszesz "turzol" nie wali guma w calym aucie i naprawde latwo je utrzymac w czystosci a 238zl za komplet dywanikow w ASO w UK to calkiem dobra cena :wink:

Opublikowano

tak tak za 90zł masz petexa który wali 2-3dni max i kosztuje przez pół ale ori to ori... :grin:

Opublikowano
tak tak za 90zł masz petexa który wali 2-3dni max i kosztuje przez pół ale ori to ori... :grin:

Ok masz racje kolego :wink:

Opublikowano

:siema::siema::siema:

Truskawka jestem gotowy do produkcji :decayed:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.